• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • هوآوی مجموعه ای از ساعت های هوشمند را معرفی می کند که می توانند خطر افزایش قند خون را ارزیابی کنند

هوآوی مجموعه ای از ساعت های هوشمند را معرفی می کند که می توانند خطر افزایش قند خون را ارزیابی کنند

شرکت چینی هوآوی اخیراً از عرضه سری ساعت های هوشمند Huawei Watch 4 خود در بازار چین و همچنین تعدادی از بازارهای اروپایی خبر داده است و مهمترین ویژگی سری Watch 4 ارزیابی خطرات ناشی از آن است. قند خون بالا، و این توسط برج طبل بیمارستان نانجینگ، بیمارستان کالج...

Article

cool_318-506554

شرکت چینی هوآوی اخیراً از عرضه سری ساعت های هوشمند Huawei Watch 4 خود در بازار چین و همچنین تعدادی از بازارهای اروپایی خبر داده است و مهمترین ویژگی سری Watch 4 ارزیابی خطرات ناشی از آن است. قند خون بالا، و این توسط برج طبل بیمارستان نانجینگ، بیمارستان کالج پزشکی اتحادیه پکن، و انجمن چینی برای ارتقای تبادل بین المللی مراقبت های بهداشتی آزمایش شد.

طبق گزارشی از GizChina، سری ساعت‌های هوشمند Huawei Watch 4 مبتنی بر فناوری‌هایی است که نظارت بر علائم حیاتی را در موقعیت‌های مختلف در طول روز و شب و پس از استفاده منظم از ساعت‌ها برای بیش از ۷ روز یکپارچه می‌کند. ، خطرات قند خون بالا قابل تشخیص است.

ساعت‌های هوشمند Huawei Watch 4 بر اساس میزان خطر، کاربر را ارزیابی و توصیه می‌کنند و بنابراین، این ویژگی فقط برای کسانی کار می‌کند که به طور منظم ساعت‌های خود را استفاده می‌کنند و ساعت برای مطالعه این ساعت به زمان نیاز دارد. وضعیت کاربر قبل از ارائه هرگونه مشاوره

سری Huawei WATCH 4 همچنین از عملکرد معاینه فیزیکی دقیق پشتیبانی می‌کند، این ویژگی می‌تواند به سرعت 10 مورد از داده‌های سلامت و ارزیابی خطر را کنترل کند و می‌تواند به سرعت ضربان قلب، اکسیژن خون، فشار، دمای بدن و نوار قلب را تشخیص دهد.

ساعت‌های هوشمند Huawei WATCH 4 همچنین قابلیت ارتجاعی عروق، غربالگری خطر عروق، ارزیابی عملکرد ریه، غربالگری خطر بیماری انسدادی مزمن ریه (COPD) و غربالگری خطر عفونت ریه را انجام می‌دهند.

این ساعت یک گزارش تست کوچک در کنار ساعت و برنامه را به طور همزمان ارائه می‌کند. علاوه بر این، ساعت بر اساس تجزیه و تحلیل روند سلامت، هر چند وقت یک‌بار یادآوری می‌کند. همچنین دارای بسیاری از حالت های ورزشی حرفه ای است.حالت های ورزشی موجود شامل گلف.غواصی رایگان و کوهنوردی است.

منبع: elbalad

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...