• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • هات اسپات در اندروید همچنان خاموش می شود؟ برخی از روش های تعمیر

هات اسپات در اندروید همچنان خاموش می شود؟ برخی از روش های تعمیر

می‌توانید از داده‌های تلفن همراه موجود در تلفن خود برای اتصال اینترنت به تلفن، رایانه لوحی یا رایانه دیگری استفاده کنید. این فرآیند “تلفن اتصال” یا “استفاده از نقطه اتصال” نامیده می شود. برخی از تلفن‌ها می‌توانند اتصال Wi-Fi را از طریق اتصال به اینترنت به اشتراک بگذارند. ویژگی نقطه...

Article

هات اسپات در اندروید همچنان خاموش می شود؟ برخی از روش های تعمیر

می‌توانید از داده‌های تلفن همراه موجود در تلفن خود برای اتصال اینترنت به تلفن، رایانه لوحی یا رایانه دیگری استفاده کنید. این فرآیند “تلفن اتصال” یا “استفاده از نقطه اتصال” نامیده می شود. برخی از تلفن‌ها می‌توانند اتصال Wi-Fi را از طریق اتصال به اینترنت به اشتراک بگذارند.

ویژگی نقطه اتصال در دستگاه های Android راهی سریع و آسان برای اشتراک گذاری اتصال اینترنت تلفن شما است. اما برای برخی از کاربران، هات اسپات به طور مکرر بدون دلیل آشکار خاموش می شود. اگر شما هم با مشکل مشابهی روبرو هستید، راه حل هایی برای شما داریم که می توانید امتحان کنید. در بیشتر موارد، یکی از این مراحل باید بتواند مشکل شما را حل کند.

قبل از تغییر تنظیمات، اجازه دهید به چند نکته کلیدی که باید بررسی کنید نگاه کنیم. وای بهتر را بررسی کنید -برنامه های نقطه اتصال Fi برای تلفن های هوشمند Android.

قبل از شروع به رفع مشکل Hotspot Android، خاموش کردن مشکل

اغلب، ساده ترین راه حل ها آزاردهنده ترین مشکلات را برطرف می کنند. در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از اینکه تنظیمات تلفن خود را برای رفع خودکار خاموش شدن هات اسپات اندروید امتحان کنید:

  1. تلفن خود را راه اندازی مجدد کنید: با راه اندازی مجدد، همه برنامه ها و سرویس هایی که در پس زمینه اجرا می شوند، پایان می یابد. این می‌تواند به رفع مشکلات ناشی از هر گونه فرآیند پس‌زمینه متضاد، و همچنین سایر مشکلات جزئی کمک کند.
  2. خاموش کردن Wi-Fi: نقاط اتصال Android فقط می توانند داده های تلفن همراه را متصل کنند. اتصال به یک شبکه Wi-Fi می تواند اتصال نقطه اتصال را قطع کند، بنابراین هنگام استفاده از آن، آن را غیرفعال کنید.
  3. به روز رسانی سیستم عامل اندروید: اگر مدتی است که سیستم عامل خود را به روز نکرده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده است. به‌روزرسانی تلفن شما ممکن است مشکل نقطه اتصال را برطرف کند.

همچنین، برای مشکلات دیگر، مطمئن شوید که تلفن شما به‌عنوان یک نقطه اتصال بی‌سیم به درستی تنظیم شده است. هنگامی که همه این موارد را بدون موفقیت امتحان کردید، ادامه دهید و راه حل های زیر را امتحان کنید. اتصال اینترنت شما باید چقدر سریع باشد؟

1. گزینه ای که به طور خودکار هات اسپات را خاموش می کند

را غیرفعال کنید

بیشتر تلفن ها گزینه ای برای خاموش کردن نقطه اتصال به صورت خودکار فعال و فعال نگه داشتن آن به عنوان پیش فرض دارند. فعال نگه داشتن این گزینه همیشه ایده بدی نیست زیرا پس از اتمام استفاده از نقطه اتصال به راحتی فراموش می شود که غیرفعال شود.

اما، زمانی که می‌خواهید آن را برای مدت طولانی متصل نگه دارید، می‌تواند نقطه اتصال را قطع کند. غیرفعال کردن این گزینه ساده است، اما باید این تنظیم را بررسی کنید، زیرا در بخش دیگری برای بسیاری از تلفن های Android قرار دارد.

برای مثال، در دستگاه Pixel، آن را در Settings -> Network & Internet> Hotspot & Tethering -> Wi-Fi hotspot -> Off Hotspot پیدا خواهید کرد. به طور خودکار. ساده‌ترین راه برای یافتن آن در مدل‌های دیگر، جستجوی کلمات کلیدی مانند «خاموش کردن نقطه اتصال» یا برخی از تغییرات آن در تنظیمات تلفنتان است.

این گزینه را غیرفعال کنید و ببینید آیا مشکل شما برطرف می شود یا خیر.


هل تستمر نقطة الاتصال على Android في إيقاف التشغيل؟ بعض طرق الإصلاح - Android

2. افزایش محدودیت داده

برخی از تلفن های Android به شما امکان می دهند مصرف داده را در اتصالات نقطه اتصال کنترل کنید. اگر محدودیت 500 مگابایتی تعیین کنید، اتصال نقطه اتصال پس از مصرف 500 مگابایت داده از کار می افتد. اگر می‌خواهید به استفاده از نقطه اتصال ادامه دهید، باید این محدودیت را افزایش دهید یا آن را به طور کامل حذف کنید.

این تنظیم معمولاً جایی در قسمت تنظیمات نقطه اتصال تلفن همراه است. باز هم، نام و مکان دقیق آن از تلفنی به گوشی دیگر متفاوت است. معمولاً چیزی مانند “محدودیت داده” یا “محدودیت داده” نامیده می شود. در تلفن های سامسونگ، گزینه تنظیم محدودیت داده تلفن همراه را در پیکربندی تنظیمات نقطه اتصال پیدا خواهید کرد.

پس از تنظیم محدودیت، از Hotspot قابل حمل استفاده کنید و ببینید آیا مشکل حل شده است.


هل تستمر نقطة الاتصال على Android في إيقاف التشغيل؟ بعض طرق الإصلاح - Android

3. غیرفعال کردن حالت ذخیره باتری

فعال کردن هات اسپات یک تخلیه کننده باتری است. حالت صرفه جویی در باتری هر چیزی را که انرژی زیادی مصرف می کند، از جمله هات اسپات موبایل را خاموش می کند. بنابراین، راه حل آسان این است که حالت ذخیره باتری را غیرفعال کنید.

درست مانند گزینه های دیگر، جستجوی کلمات کلیدی مانند “بهینه سازی باتری” یا “صرفه جویی در انرژی” به شما کمک می کند تا این گزینه را در تنظیمات گوشی خود پیدا کنید. معمولاً آن را در تنظیمات -> باتری پیدا خواهید کرد. گزینه را غیرفعال کنید و ببینید آیا کمک می کند.


هل تستمر نقطة الاتصال على Android في إيقاف التشغيل؟ بعض طرق الإصلاح - Android

4. تنظیمات شبکه

را بازنشانی کنید

این آخرین راه حل است. اگر هیچ‌کدام از روش‌ها تاکنون جواب نداد، تنظیمات شبکه خود را بازنشانی کنید. زیرا نقطه اتصال تلفن همراه
هل تستمر نقطة الاتصال على Android في إيقاف التشغيل؟ بعض طرق الإصلاح - Android
به تنظیمات شبکه شما بستگی دارد، بازنشانی آن ممکن است مشکل را برطرف کند.

گزینه بازنشانی تنظیمات شبکه در بخش بازنشانی تنظیمات در تلفن سامسونگ یا در تنظیمات -> سیستم -> گزینه‌های بازنشانی قرار دارد. در Pixel، جایی که به آن بازنشانی Wi-Fi، تلفن همراه و بلوتوث می‌گویند.


هل تستمر نقطة الاتصال على Android في إيقاف التشغيل؟ بعض طرق الإصلاح - Android

هنگام تنظیم مجدد تنظیمات شبکه، ممکن است لازم باشد ابتدا پین تلفن خود را وارد کنید. پس از تنظیم مجدد شبکه، بررسی کنید که آیا اتصال نقطه اتصال برای مدت طولانی تری فعال می ماند یا خیر. بهترین برنامه های تماس را بررسی کنید بی سیم: تلفن خود را به یک رادیو دو طرفه تبدیل کنید..

اتصال نقطه اتصال تا زمانی که شما بخواهید اجرا شده است

امیدواریم که با استفاده از یکی از راه حل های بالا توانسته باشید مشکل را حل کنید. در بیشتر موارد، رفع نقطه اتصال به طور غیرمنتظره در تلفن بسیار ساده است. وقتی دوباره آن را روشن کنید، باید عملکردهای هات اسپات اندروید را به خوبی پیدا کنید. با این حال، ممکن است همچنان با مشکلات مرتبطی مانند کند بودن داده تلفن همراه مواجه شوید. اکنون می‌توانید چگونه دوباره تلفن خود را جدید کنید: چند نکته برای  دستگاه های Android.

منبع: gostart

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...