پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

نیاز به تایید از چین به اپل!

تنش بین اپل و چین همچنان ادامه دارد. موضوعی که در هفته های اخیر بار دیگر شعله ور شد، بیش از پیش قاطعانه می شود. طبق گزارش‌های جدید، اپل ممکن است مجبور شود برخی از برنامه‌های محبوب و برنامه‌های جدید را از اپ استور چین حذف کند. اینجا جزئیات است!

اپل به تایید چین نیاز دارد برای برنامه های جدید!

در هفته‌های گذشته، دولت چین استفاده از آیفون را در ساختمان‌های رسمی ممنوع کرد. علاوه بر این، آنها از کارمندان عمومی درخواست کردند که به تلفن‌های محلی مانند تلفن‌های تولید شده توسط هواوی روی بیاورند. این یک بار دیگر مسئله اپل-چین را به منصه ظهور رساند.

Approval requirement from China to Apple!

طبق گزارش‌های در حال ظهور، اپل اکنون به مدرکی مبنی بر مجوز دولت چین قبل از انتشار برنامه‌های جدید در اپ استور چین نیاز دارد. بر اساس گزارش ها، این شرکت از توسعه دهندگان می خواهد که هنگام انتشار برنامه های جدید در فروشگاه App چین، «پرونده ارائه دهنده محتوای اینترنتی (ICP)» را ارسال کنند.

Great pressure on the App Store from the Chinese government!

فشار بزرگ دولت چین بر App Store!

دولت چین در حال اعمال فشار جدی بر قوانین App Store است. در بحث هایی که در مورد این موضوع انجام شد، بحث حذف برنامه های محبوب مطرح شد…

این پرونده به عنوان “سیستم ثبت طولانی مدت مورد نیاز برای فعالیت قانونی وب سایت ها در چین” توصیف شده است. برای دریافت این مجوز، توسعه دهندگان یا باید یک شرکت ثبت شده در چین داشته باشند یا با یک ناشر محلی همکاری کنند.

به طور خلاصه، برنامه‌هایی که توسط دولت چین تأیید نشده‌اند، در فروشگاه App China در دسترس نخواهند بود. بزرگترین چالشی که از این تغییر به وجود می آید این است که دسترسی به هزاران برنامه در App Store چین پیچیده تر می شود. کاربران ممکن است نه تنها هنگام دانلود برنامه های محبوب و جدید، بلکه هنگام تلاش برای دسترسی به برنامه هایی مانند تلگرام با مشکلاتی مواجه شوند.

نظر شما در مورد وضعیت اپل و چین چیست؟ فکر می کنید در نهایت چه اتفاقی می افتد؟ فراموش نکنید که نظرات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا