پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

نمایشگاه منابع جهانی 2023 هنگ کنگ در ماه اکتبر افتتاح می شود

Global Sources اعلام کرده است که نمایشگاه های آتی Global Sources هنگ کنگ از 11 تا 30 اکتبر 2023 در نمایشگاه Asia World-Expo در هنگ کنگ برگزار می شود. رویدادها برای همسویی با روندهای فعلی منبع یابی جهانی و پویایی بازار ارتقا و ارتقا یافته اند.

این نمایشگاه به‌طور خاص صنایعی مانند ورزش‌های الکترونیکی، انرژی هوشمند، محصولات امنیتی و ورزش را برجسته می‌کند و ویژگی‌های پرطرفدار مختلفی از جمله فناوری، سازگاری با محیط زیست، پایداری، AIoT و رنگ‌های متداول را در خود جای می‌دهد. این نمایشگاه ها تقریباً 5000 تامین کننده با کیفیت بالا از آسیا را گرد هم می آورد که شامل 9000 غرفه است که بیش از 300000 محصول نوآورانه و لوازم جانبی را به نمایش می گذارد و طیف گسترده ای از کاربرد و اجرای فناوری های پیشرفته و مفاهیم طراحی را نشان می دهد. پیش بینی می شود که بیش از 100000 خریدار حرفه ای را از سراسر جهان جذب کند.

فاز 1 (11 تا 14 اکتبر)

منابع جهانی لوازم الکترونیکی مصرفی

این نمایشگاه تامین کنندگان OEM و ODM با کیفیت بالا را از چین و بقیه آسیا به ارمغان می آورد تا نیازهای منابع خریداران جهانی را که به دنبال لوازم الکترونیکی مصرفی، لوازم جانبی کامپیوتر، ورزش های الکترونیکی، الکترونیک خودرو، الکترونیک در فضای باز، صوتی و تصویری هستند، برآورده کند. تجهیزات و قطعات الکترونیکی

قطعات الکترونیکی منابع جهانی

این نمایش همچنین طیف گسترده ای از قطعات الکترونیکی، باتری های نیمه تمام و تجهیزات برق، اتصالات، و راه حل های کاربردی محصول، مانند تجهیزات الکترونیکی، تجهیزات ارتباطی، رایانه، لوازم الکترونیکی مصرفی، خانه های هوشمند، کنترل صنعتی و الکترونیک خودکار.

فاز 2 (18 تا 21 اکتبر)

منابع جهانی موبایل الکترونیک

نمایش روی برندسازی، فناوری هوشمند، و طرح‌های نوآورانه برای دستگاه‌های تلفن همراه، پوشیدنی‌های هوشمند، AR/VR، محصولات شارژ، لوازم جانبی موبایل، تجهیزات ذخیره‌سازی انرژی، محصولات خورشیدی، و شارژرهای الکترونیکی خودرو تمرکز خواهد کرد. Global Sources Mobile Electronics به عنوان یک پلت فرم موثر عمل می کند که تولید کنندگان، مارک ها و شرکت های طراحی را با خریداران با کیفیت از سراسر جهان مرتبط می کند.

خانه هوشمند، امنیت و لوازم خانگی منابع جهانی

با تمرکز بر فناوری هوشمند و طرح‌های نوآورانه در خانه هوشمند، امنیت و لوازم خانگی، این نمایشگاه طیف گسترده‌ای از محصولات خانه هوشمند، دستگاه‌های امنیتی و لوازم خانگی را از تولیدکنندگان با کیفیت، ارائه‌دهندگان راه‌حل، و شرکت‌های طراحی به نمایش می‌گذارد. راه‌حل‌های هوشمند برای یکپارچه‌سازهای سیستم، فروشندگان مصالح ساختمانی، توزیع‌کنندگان، شرکت‌های طراحی مسکن و فروشندگان آنلاین.

منابع جهانی خانه و آشپزخانه

فاز دوم نمایشگاه همچنین محصولات خانه و آشپزخانه مبتنی بر طراحی و سازگار با محیط زیست را به نمایش خواهد گذاشت، از جمله دکور، محصولات نظافتی و نگهداری خانگی، ظروف آشپزخانه و ظروف غذاخوری که همگی برای سبک زندگی باکیفیت طراحی شده اند.

سبک زندگی منابع جهانی

این نمایش بر روی محصولات سفارشی با کیفیت بالا متمرکز خواهد شد که از تولید و فناوری های پایدار استفاده می کنند، از جمله مجموعه بزرگی از طرح ها و ابزارهای پیشرفته در دسته های ورزش و اوقات فراغت، هدایای فناوری، محصولات حیوانات خانگی، و بهداشت و سلامت شخصی محصولات مراقبتی.

فاز 3 (27 تا 30 اکتبر)

مد منابع جهانی

این نمایشگاه با حرکت از فاز 2 به فاز 3، مجموعه گسترده ای از محصولات مد از چین و بقیه آسیا، از جمله لباس، کیف های مد و لوازم جانبی را به نمایش می گذارد. جدیدترین طرح‌ها در لباس‌های ورزشی، اوقات فراغت و سلامتی را برجسته می‌کند و سبک زندگی پر جنب و جوش مصرف‌کنندگان جوان را منعکس می‌کند.

ورزش‌های الکترونیکی که روندهای نوظهور را برجسته می‌کنند

از آنجایی که ورزش های الکترونیکی همچنان در صنعت سرگرمی جهانی مورد توجه قرار می گیرد، باعث رشد سریع صنایع مرتبط و فناوری های سخت افزاری شده است. Global Sources این روند را به رسمیت می شناسد و به طور استراتژیک یک سالن مخصوص بازی و ورزش الکترونیکی را در طول نمایشگاه Consumer Electronics معرفی کرده است. در سالن 2 قرار دارد و طیف گسترده ای از کنسول های بازی و لوازم جانبی، تجهیزات ورزشی الکترونیکی، تجهیزات بازی VR، محصولات سرگرمی خانگی و موارد دیگر را به نمایش می گذارد. برندهای معروف لوازم جانبی ورزش های الکترونیکی مانند DashFlash، RedGragon، MARVO و DAREU آخرین سبد محصولات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

در کنار نمایش گسترده ورزش‌های الکترونیکی و محصولات بازی، این نمایشگاه دارای مناطق تخصصی و فعالیت‌های در محل مانند راه‌اندازی محصولات ورزش‌های الکترونیکی، مناطق تجربه همه جانبه، مناطق نبرد، مناطق بازی موبایل، و اتاق‌های ورزش الکترونیکی خواهد بود. این مناطق تخصصی مبتنی بر سناریو برای ایجاد فضای ورزش الکترونیکی پرانرژی و ارتقای تجربه منبع یابی همهجانبه برای خریداران طراحی شده اند.

انرژی هوشمند آینده است

بازار انرژی هوشمند نویدبخش آینده است، زیرا منابع انرژی فسیلی سنتی با چالش‌های پایداری روبرو هستند و تقاضای جهانی انرژی همچنان در حال افزایش است. بر اساس آخرین داده‌های خریداران از Global Sources، تعداد خریداران فعالی که محصولات هوشمند مرتبط با انرژی را ثبت کرده و منبع آن‌ها هستند از 453007 فراتر رفته است.

Global Sources سالن انرژی هوشمند را در نمایشگاه Mobile Electronics معرفی خواهد کرد تا محصولات الکترونیکی را در زمینه های مرتبط، از جمله محصولات قابل حمل و ذخیره انرژی خانگی، محصولات خورشیدی، اینورترها، شارژرهای الکترونیکی وسایل نقلیه، و سایر محصولات انرژی پاک را گرد هم آورد. بر روی جدیدترین سناریوها و راه حل های کاربردی تمرکز کنید. برندهای معروفی مانند HAME، ORICO، AUKEY و Newsmy جدیدترین طرح های خود را به نمایش خواهند گذاشت. این نمایشگاه از روش‌های دیجیتالی جدید برای نمایش کامل محصولات استفاده می‌کند و یک پلتفرم کارآمد برای تامین‌کنندگان و خریداران با کیفیت بالا در سراسر جهان برای برقراری ارتباط و ایجاد روابط تجاری ایجاد می‌کند.

جان کائو، معاون نمایش های هنگ کنگ و نمایش های خارج از کشور از منابع جهانی، انتظارات کاملی برای نمایش های اکتبر آینده دارد. او موفقیت عظیم نمایش‌های آوریل هنگ کنگ را که دو مرحله متوالی در 10 سالن نمایشگاهی به مساحت 70000 متر مربع را شامل می‌شد، برجسته می‌کند. نمایشگاه Consumer Electronics شاهد تعداد غرفه‌هایی بود که رکوردشکن بود و دستاورد مهمی را رقم زد که هم خوشحال‌کننده و هم الهام‌بخش است.

جان گفت در پاسخ به روندهای فعلی منابع جهانی و چشم انداز بازار، نمایشگاه های اکتبر هنگ کنگ با یک سری ارتقاء برنامه ریزی شده است. اینها شامل معرفی مناطق تخصصی منعکس کننده روندهای اصلی و انتقال نمایش مد به مرحله سوم است. هدف افزایش تجربه خریدار از طریق خدمات حرفه ای و تخصصی تر و در عین حال تسهیل همکاری و مشارکت تجاری است.

جان افزود: “جمع آوری منابع با کیفیت بالا برای توسعه تجارت بسیار مهم است.” Global Sources با چشم انداز جهانی، خدمات حرفه ای و روحیه نوآوری مستمر، تجربیات منبع یابی جدیدی را برای نمایشگاه ها معرفی می کند که شامل فعالیت های ورزشی الکترونیکی، نمایشگرهای اکوسیستم انرژی هوشمند، منطقه تجربه محصول امنیتی و رژه لباس های ورزشی می شود. این افزودنی ها برای ارائه خدمات راحت تر، کارآمدتر و حرفه ای تر برای خریداران جهانی طراحی شده اند.

او گفت: “ما مشتاقانه منتظر فصل طلایی آتی در ماه اکتبر هستیم، و Global Sources متعهد به همکاری با شرکای خود برای ایجاد رونق تجارت است.”

امسال، Global Sources همکاری خود را با هیئت گردشگری هنگ کنگ و سایر انجمن های صنعتی برای اجرای کمپین های تبلیغاتی برای نمایشگاه ها حفظ خواهد کرد. علاوه بر این، طیف وسیعی از خدمات دیجیتال، از جمله GlobalSources.com، برنامه منابع جهانی، و نمایش‌های آنلاین/مجازی، همگی برای ارائه تجربیات تجاری عالی برای خریداران و تامین‌کنندگان جهانی هم در حین و هم بعد از نمایشگاه آماده شده‌اند.

برای جزئیات بیشتر درباره نمایش منابع جهانی هنگ کنگ ، خوانندگان علاقه مند می توانند به آنها در

درباره منابع جهانی

Global Sources یک پلت فرم منبع یابی B2B شناخته شده بین المللی است که بیش از 50 سال است که تجارت جهانی را هدایت می کند. این شرکت خریداران معتبر و تامین کنندگان تایید شده در سراسر جهان را با راه حل های مناسب و هوشمندی بازار مورد اعتماد از طریق نمایشگاه های تجاری، پلت فرم های دیجیتال و مجلات به هم متصل می کند. Global Sources در سال 1995 اولین وب سایت تجارت الکترونیک بین المللی B2B GlobalSources.com را راه اندازی کرد. این شرکت بیش از 10 میلیون خریدار و کاربر بین المللی ثبت شده دارد.

“>

منبع : gizmochina

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا