• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • نفوذ هوش مصنوعی به سرویس های گوگل .. همه آنچه باید در مورد گوگل بارد بدانید

نفوذ هوش مصنوعی به سرویس های گوگل .. همه آنچه باید در مورد گوگل بارد بدانید

Google Bard چیست؟ Google Bard به ۱۸۰ کشور در سراسر جهان دسترسی دارد هوش مصنوعی از طریق فناوری Google Bard به سرویس‌های Google حمله می‌کند پس از ماه‌ها انتظار، Google چت ربات Google Bard که توسط هوش مصنوعی پشتیبانی می شود، به صورت رایگان برای همه کاربران در بیش از...

Article

Google Bard چیست؟

Google Bard به ۱۸۰ کشور در سراسر جهان دسترسی دارد

هوش مصنوعی از طریق فناوری Google Bard به سرویس‌های Google حمله می‌کند

پس از ماه‌ها انتظار، Google چت ربات Google Bard که توسط هوش مصنوعی پشتیبانی می شود، به صورت رایگان برای همه کاربران در بیش از از 180 کشور در سراسر جهان.

Google برای جذب میلیون ها کاربر به سرویس Bard، به عنوان یک رقیب قوی برای چت بات اخیراً محبوب ChatGPT، OpenAI، که چندین ماه است در دسترس بوده و دستگاه های میلیون ها کاربر در سراسر جهان را مورد هجوم قرار داده و با بسیاری از شرکت ها شراکت ایجاد کرده است.

Google Bard چیست؟

به زبان ساده، Google Bard یک ربات چت مانند ChatGPT است که یک هوش مصنوعی است ابزار قدرتمندی که از فناوری LaMDA و PaLM2 استفاده می‌کند، Bard می‌تواند به شما در انجام بسیاری از کارها کمک کند، و می‌تواند در کارهای دیگر مانند تکالیف، کدنویسی، ایجاد داستان، توصیه‌های متنی، و هوش مصنوعی به شما کمک کند مفاهیم پیچیده را درک کنید و ساده‌تر و آسان‌تر به شما کمک کند. اطلاعات برای خواندن.

یکی از بارزترین تفاوت‌های بین ChatGPT و Bard منبع داده است. وب.

توجه به این نکته مهم است که OpenAI و Google هر دو ادامه خواهند داشت. برای بهبود ربات‌های چت خود، بنابراین محدودیت‌های فعلی آن‌ها موقتی است، زیرا این شرکت‌ها می‌توانند این محدودیت‌های فعلی را برای بهبود بیشتر تجربه در آینده برطرف کنند.

Google Bard به دستگاه‌ها در سطح جهانی دسترسی پیدا می‌کند

سیسی هسیائو، معاون و مدیر کل Google Assistant، می‌گوید که چت ربات Bard به سرعت در حال پیشرفت است. علاوه بر یادگیری قابلیت‌های جدید و توصیه به مردم در سراسر جهان برای امتحان برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی و بازخورد خود را در مورد آن به اشتراک بگذارند، Google در دسترس بودن Bard را به بیش از 180 استان و منطقه در سراسر جهان گسترش داده است. در واقع، ربات چت هوش مصنوعی در آینده نزدیک از حدود 40 گویش از مکان های مختلف پشتیبانی می کند.

برای استفاده از Bard، به اینجا بروید، یا با تایپ Bard در موتور جستجوی Google، پنجره‌ای با توضیحات مختصر مشاهده خواهید کرد. این سرویس به شما پیشنهاد می دهد که برنامه چه کاری می تواند انجام دهد، علاوه بر این، از شما می خواهد که با حساب Google خود وارد شوید.

می توانید روی “Try Bard” کلیک کنید. گزینه، و شما به صفحه اصلی برنامه هدایت می شوید تا یک سوال سریع تایپ کنید. استفاده از Bard برای کسانی که با استفاده از چت ربات های ChatGPT آشنا هستند، دشوار نیست.

figure class=”image”>

Google Bard
Google Bard را در خود ادغام می‌کند برنامه های محبوب به صورت رایگان

علاوه بر اینکه به عنوان یک ربات چت زیبا برای کمک به شما در انجام چندین کار مفید است، Bard همچنین نشان دهنده انقلابی در کل اکوسیستم برای برنامه های معروف گوگل، به عنوان آمریکایی است. غول فناوری قصد دارد هوش مصنوعی را در اکثر برنامه ها و خدمات خود ادغام کند، به عنوان مثال، شما می توانید از طریق ویژگی “Help me write” از آن با سرویس ایمیل Gmail استفاده کنید.

این ویژگی اجازه می دهد تا استفاده از ربات چت از طرف شما ایمیل می نویسد، دستورات خاصی را دنبال می کند، زبان رسمی یا غیر رسمی را اعمال می کند، و غیره. هدف آن بهبود بهره وری شماست. نماهای همه جانبه از جاده ها، و اکنون نام پاک کن جادویی برنامه Google Photos با استفاده از فناوری جدید “Google Bard” به Magic Editor تغییر یافته است. یکی از مواردی که باعث محبوبیت ربات‌های چت هوش مصنوعی شد این است که برخلاف جستجوها، اطلاعات را فوراً دریافت خواهید کرد و دیگر نیازی نیست کاربران برای دریافت اطلاعات در نتایج و وب‌سایت‌های متعدد جستجو کنند. اطلاعات مورد نیاز.

برخی از برنامه‌های Google که برای پشتیبانی از فناوری Bard تنظیم شده‌اند عبارتند از:

– برنامه Gmail: از طریق ویژگی Help Me Write.
– برنامه Google Maps : ویژگی مشاهده مسیر جهانی
– Google Photos: ویژگی ویرایشگر جادویی
– موتور جستجوی Google: تجربه غنی تر

شایان ذکر است که این تنها ابتدای راه برای Google است Bard، و با در دسترس بودن گسترده آن، کاربران در نهایت به چت ربات جدید هوش مصنوعی دسترسی گسترده ای خواهند داشت و به یادگیری و بهبود بیشتر ادامه خواهد داد.

در آینده نزدیک، انتظار می‌رود که اکثر سرویس‌های Google به طور کامل با فناوری Google Bard ادغام شوند.

منبع: elbalad

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...