...
پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

نسخه هندی Galaxy Z Flip 4 دومین به‌روزرسانی بتای One UI 6.0 را دریافت کرد

این روزها سامسونگ در حال عرضه به‌روزرسانی One UI 6.0 است. پس از انتشار اندروید پایدار ۱۴ به‌روزرسانی Galaxy S23 در چندین کشور، این شرکت همچنان به انتشار به‌روزرسانی‌های بتای One UI 6.0 برای دستگاه‌های میان‌رده و سطح بالا ادامه می‌دهد. Galaxy Z Flip 4 اکنون به‌روزرسانی بتای One UI 6.0 را دریافت می‌کند.

Galaxy Z Flip 4 به‌روزرسانی One UI 6.0 Beta 2 در هند دریافت می‌کند، اما برخی باگ‌ها باقی می‌مانند

Galaxy Z Flip 4 دومین به‌روزرسانی بتای One UI 6.0 را در هند دریافت می‌کند (از طریق @SamsungSWUpdate. تلفن دریافت شد اولین بروزرسانی One UI 6.0 beta دو هفته پیش. به‌روزرسانی جدید با نسخه میان‌افزار F721BXXU4ZWJJ ارائه می‌شود و شامل وصله امنیتی نوامبر 2023. این به روز رسانی 1.2 گیگابایتی بر بهبود پایداری نرم افزار تمرکز دارد.

Samsung Galaxy Z Flip 4 One UI 6.0 Beta 2 Update Changelog India

در گزارش تغییرات ذکر شده است که آخرین به‌روزرسانی، پایداری نرم‌افزار One UI 6.0 را در Galaxy Z Flip 4 بهبود می‌بخشد. با این حال، هنوز چند باگ وجود دارد که سامسونگ نتوانسته آنها را برطرف کند. برخی از مشکلات شناخته شده شامل اشکالات هنگام تنظیم فیلترها در ویرایشگر ویدیوی داخلی و مشکلات نمایش نام مکانی که در آن تصویر در برنامه گالری گرفته شده است.

Galaxy Z Flip 4 ممکن است هر یک یا دو هفته یکبار به‌روزرسانی بتا جدیدی دریافت کند و سامسونگ ممکن است به روز رسانی One UI 6.0 مبتنی بر Android 14 قبل از پایان ماه آینده. One UI 6.0 چندین ویژگی جدید و تغییرات طراحی UI را به ارمغان می آورد و می توانید همه آنها را در ویدیوی عمیق ما در زیر مشاهده کنید.

چندین گوشی دیگر از جمله گلکسی A53، گلکسی A54، گلکسی F23، گلکسی M23، گلکسی اس 21، گلکسی اس 22، گلکسی زد فلیپ 3، گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فولد 4 نیز دریافت کرده اند. یک بروزرسانی UI 6.0 در چند ماه گذشته.

منبع: sammobile

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.