نحوه نمایش نوار در Microsoft Excel، Word و Outlook

برای بازگرداندن نوار آفیس، روی برگه روبان دوبار کلیک کنید یا روی برگه روبان کلیک راست کنید و کوچک کردن روبان را غیرفعال کنید. اگر هیچ برگه‌ای روی نوار نمی‌بینید، در گوشه سمت راست بالای صفحه، روی نماد فلش بالا کلیک کنید و «نمایش برگه‌ها و دستورات» را انتخاب کنید،...

Article

نحوه نمایش نوار در Microsoft Excel، Word و Outlook_64648dd02c038.jpeg

برای بازگرداندن نوار آفیس، روی برگه روبان دوبار کلیک کنید یا روی برگه روبان کلیک راست کنید و کوچک کردن روبان را غیرفعال کنید. اگر هیچ برگه‌ای روی نوار نمی‌بینید، در گوشه سمت راست بالای صفحه، روی نماد فلش بالا کلیک کنید و «نمایش برگه‌ها و دستورات» را انتخاب کنید، سپس روی «به‌طور خودکار» کلیک کنید. روبان را پنهان کنید.”

آیا نوار برنامه Excel، Word یا Outlook ناگهان ناپدید شد؟ پنهان کردن تصادفی آنها آسان است و گاهی اوقات برگه ها نیز ناپدید می شوند. در هر صورت، می‌توانید آن را با چند کلیک به برنامه Office در ویندوز یا مک خود برگردانید. در اینجا چگونه است.

توجه: راهنمای زیر از Excel برای نمایش استفاده می‌کند. شما از مراحل یکسانی در Word و Outlook استفاده خواهید کرد.

وقتی می‌توانید برگه‌های خود را ببینید، روبان Office خود را نشان دهید

اگر می‌توانید برگه‌های نواری را ببینید اما دستورات آنها را در بالای برنامه Excel، Word یا Outlook خود نمی‌بینید، دستورالعمل‌های اینجا را برای نمایش دستورات دنبال کنید.

یک راه برای نمایش دستورات برگه دوبار کلیک کردن روی نام برگه است. این روش با رابط به‌روزرسانی بصری آفیس فعلی و آتی کار می‌کند.

یک راه دیگر برای نمایش دستورات برگه این است که روی یک برگه کلیک راست کرده و “Collapse Ribbon” را انتخاب کنید. (با انجام این کار، این گزینه غیرفعال می شود و دستورات برگه شما نمایش داده می شود. )

سومین راه برای فعال کردن دستورات برگه برنامه آفیس در ویندوز این است که ابتدا روی نماد فلش بالا در بالای برنامه آفیس کلیک کنید.

در منوی باز شده،«نمایش برگه‌ها و دستورات» را انتخاب کنید.

روبان کامل شما اکنون در برنامه شما بازگشته است.

اگر کاربر مک هستید، گزینه دیگری دارید: Excel را باز کنید و Excel > Preferences را انتخاب کنید. “Ribbon” را انتخاب کنید و گزینه “Turn On the Ribbon” را فعال کنید.

وقتی هیچ برگه ای را نمی بینید، نوار آفیس را نشان دهید

اگر نوار به طور کامل ناپدید شده است، به این معنی که حتی برگه‌های نوار را در Excel، Word یا Outlook نمی‌بینید، از دستورالعمل‌های زیر برای نمایش موقت یا دائمی نوار استفاده کنید.

برای نمایش موقت روبان، روی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای برنامه ضربه بزنید.

این نوار اکنون قابل مشاهده است، اما توجه داشته باشید که با آوردن مکان نما به سلولی در صفحه گسترده، ناپدید می شود.

اگر می‌خواهید روبان را به‌طور دائم نشان دهید، روی نماد فلش بالا در گوشه سمت راست بالای برنامه ضربه بزنید.

در منوی باز شده،«نمایش برگه‌ها و دستورات» را انتخاب کنید. سپس در همان منو گزینه “Auto-Hide Ribbon” را انتخاب کنید. این ویژگی قابلیت پنهان کردن خودکار نوار را غیرفعال می‌کند.

اگر از Mac استفاده می‌کنید، به منوی نوار Excel> Preferences> بروید و گزینه Run Ribbon را فعال کنید.

به این ترتیب برگه‌ها و دستورات برنامه Office مورد علاقه خود را باز می‌گردانید.

منبع: a7la-home

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...