پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

نحوه فعال کردن مشاهده سابقه بازدید پروفایل در TikTok

آیا کنجکاو هستید که چه کسی نمایه TikTok شما را مشاهده می کند؟ فعال کردن نماهای نمایه در TikTok می‌تواند به شما کمک کند تعداد افرادی که از نمایه شما بازدید می‌کنند، از جمله نام کاربری‌شان را پیگیری کنید. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه نمای پروفایل را در TikTok فعال کنید.

روشن کردن بازدیدهای نمایه به شما ایده ای از محبوبیت حسابتان می دهد و به شما کمک می کند مخاطبان خود را بسنجید. علاوه بر این، دانستن اینکه چه کسی نمایه شما را مشاهده می کند می تواند به شما بینشی در مورد نوع محتوایی که دنبال کنندگان شما علاقه مند به دیدن آن هستند، بدهد. بیایید شروع کنیم.

توجه: ما مراحل یک دستگاه iOS را توضیح خواهیم داد. با این حال، اگر اندروید هستید، می‌توانید همین مراحل را دنبال کنید.

چیزهایی که قبل از استفاده از ویژگی نمای نمایه در TIKTOK باید بدانید

مشاهده نمایه TikTok شما راهی عالی برای پیگیری محبوبیت خود در این پلتفرم است. می توانید ببینید چه کسی در 30 روز گذشته از نمایه شما بازدید کرده است، اما چند نکته وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. برای مشاهده سابقه مشاهده نمایه خود باید یک حساب عمومی داشته باشید و وارد شوید. علاوه بر این، فقط حساب‌های شخصی، نه حساب‌های تجاری یا سازنده، می‌توانند به این ویژگی دسترسی داشته باشند.

توجه به این نکته نیز مهم است که ویژگی نمای نمایه ممکن است همیشه دقیق نباشد. در حالی که به شما یک ایده کلی از اینکه چه کسی نمایه شما را بررسی کرده است، می دهد، ممکن است اطلاعات همیشه به روز نباشند و ممکن است فوراً نتایج را نبینید. با این درک، اجازه دهید با مراحل شروع کنیم.

همچنین بخوانید: نحوه ارسال مجدد و بازنشر در TikTok

را لغو کنید

نحوه فعال یا غیرفعال کردن مشاهده سابقه بازدید نمایه در TikTok

راه‌های متعددی برای فعال کردن مشاهده نمایه TikTok وجود دارد ما همه روش ها را به صورت گام به گام به تفصیل شرح داده ایم.

روش 1: از تنظیمات حریم خصوصی

ما از تنظیمات حساب TikTok برای فعال یا غیرفعال کردن مشاهده سابقه بازدید نمایه TikTok استفاده خواهیم کرد. این مراحل را دنبال کنید.

مرحله 1: TikTok را در دستگاه Android یا iOS خود باز کنید و روی نماد نمایه TikTok در پایین ضربه بزنید منوی پیمایش.

مرحله 2: در زیر نمایه خود، روی منوی سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید، و از صفحه پایین، ‘تنظیمات و حریم خصوصی’.

به مرحله 3: در بخش حساب، حریم خصوصی را انتخاب کنید. در صفحه بعدی، به پایین بروید تا مشاهده فایل را پیدا کنید. Methodsو روی آن کلیک کنید.

مرحله 4: برای فعال کردن مشاهده نمایه در TikTok، به «مشاهده سابقه بازدید نمایه» بروید. در زیر صفحه نمایش نمایه، دکمه را فشار دهید. دکمه پخش.

همین. شما با موفقیت ویژگی مشاهده سابقه بازدید از نمایه را در TikTok فعال کردید. اگر به دلایلی می‌خواهید بعداً تنظیمات را تغییر دهید، مراحل بالا را دنبال کنید و در مرحله آخر مشاهده سابقه نمایه را خاموش کنید.

روش 2: از صفحه نمایش نمایه

این یکی از ساده‌ترین و محبوب‌ترین راه‌ها برای فهمیدن اینکه چه کسی نمایه TikTok شما را مشاهده کرده است. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

مرحله ۱: برنامه TikTok را اجرا کنید و روی نماد نمایه TikTok در منوی پیمایش پایین ضربه بزنید.

مرحله ۲: در برگه نمایه، به نماد مراحل در پیمایش بالا بروید و در زیر نماهای نمایه، روی کلیک کنید > تنظیمات

 

برای مرحله 3: «سابقه مشاهده نمایه» را در صفحه پایین تغییر دهید. در صفحه بعدی، دکمه Play.

را فشار دهید

اینجا هستی. شما نمای نمایه را در حساب TikTok خود فعال کرده اید. برای خاموش کردن سابقه مشاهده نمایه، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل بالا را دنبال کنید و در پایان سابقه مشاهده نمایه را از صفحه پایین خاموش کنید.

روش 3: از صندوق ورودی

برخلاف روش فوق، این روش کاملاً غیرمتعارف است، اما دانستن راه دیگری برای فعال یا غیرفعال کردن نمای نمایه در حساب TikTok شما مضر نیست. دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

مرحله ۱: برنامه TikTok را باز کنید و روی نماد صندوق ورودی در نوار پیمایش پایین ضربه بزنید.

مرحله ۲: در بخش صندوق ورودی، روی فعالیت‌ها کلیک کنید و اعلانی را انتخاب کنید که می‌گوید «نمایه خود را مشاهده کنید».

به صفحه نمایش نمایه هدایت خواهید شد.

به مرحله 3: روی نماد تنظیمات (چرخ‌دنده) در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. در صفحه پایین، دکمه نمایش سابقه بازدید از نمایه را تغییر دهید تا ببینید چه کسی نمایه شما را در 30 روز گذشته مشاهده کرده است.

مرحله ۴: در صفحه بعدی، روی Run

ضربه بزنید.

با این کار، ویژگی مشاهده نمایه در حساب TikTok شما فعال می شود. با دنبال کردن مراحل بالا می‌توانید به سرعت این ویژگی را غیرفعال کنید و در مرحله آخر این ویژگی را خاموش کنید.

اگر می‌خواهید بدانید چه کسی نمایه TikTok شما را مشاهده کرده است، ادامه مطلب را بخوانید.

همچنین بخوانید: نحوه پاک کردن کش TikTok در Android، iOS ، یا وب

چگونه ببینیم چه کسی نمایه TIKTOK شما را مشاهده کرده است

وقتی نماهای نمایه را در حساب TikTok خود فعال کردید، شروع به دیدن حساب هایی خواهید کرد که نمایه شما را یا به دلیل محتوای شما یا به دلیل توصیه های TikTok مشاهده کرده اند. اما کجا و چگونه آن را می بینید؟ ما دو روش را در زیر فهرست کرده ایم.

احتمالاً تنها در صورتی حساب‌ها را در صفحه نمایه مشاهده خواهید کرد که در 90 روز گذشته شخصی نمایه شما را مشاهده کرده باشد یا اگر TikTok همچنان نیاز به به‌روزرسانی اطلاعات نمایه شما داشته باشد.

روش 1: از صفحه نمایش نمایه

این محبوب‌ترین راه برای مشاهده حساب‌هایی است که از نمایه TikTok شما بازدید کرده‌اند. مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: برنامه TikTok را اجرا کنید و روی نماد نمایه خود در پیمایش پایین ضربه بزنید.

مرحله ۲: در بخش نمایه شما، روی نماد مرحله در نوار پیمایش بالا کلیک کنید. در صفحه بعدی، لیستی از نمایه هایی که حساب شما را مشاهده کرده اند، خواهید دید.

نه تنها می‌توانید نام آنها را ببینید، بلکه می‌توانید از نمایه آنها دیدن کرده و در صورت تمایل آنها را دنبال کنید.

روش 2: از صندوق ورودی

مرحله ۱: TikTok را راه اندازی کنید و روی نماد Inbox در نوار پیمایش پایین ضربه بزنید.

مرحله ۲: در بخش صندوق ورودی، روی فعالیت‌ها کلیک کنید و اعلامیه را انتخاب کنید که می‌گوید مشاهده سابقه بازدید از نمایه.

همین. شما خواهید دید که چه کسی نمایه شما را به همراه یک دکمه دنبال کردن و پیوندی به حساب آنها مشاهده کرده است.

اگر با استفاده از روش‌های بالا نمی‌توانید ویژگی نمایه‌های نمایه را در حساب TikTok خود پیدا کنید، به خواندن ادامه دهید.

چرا نمی توان سابقه بازدید نمایه را در TikTok مشاهده کرد

در اینجا دلایل مختلف عدم مشاهده یا عدم مشاهده نمایه در TikTok آمده است.

  • اگر زیر 16 سال دارید و/یا بیش از 5000 دنبال کننده دارید، TikTok سابقه بازدید از نمایه شما را به شما نشان نمی دهد. می توانید صبر کنید تا 18 ساله شوید یا سن خود را در TikTok تغییر دهید.
  • اگر کسی در 30 روز گذشته از نمایه شما بازدید نکرده باشد، TikTok هیچ داده ای برای نشان دادن شما نخواهد داشت.
  • گزینه نماهای نمایه ممکن است در حساب های کاربرانی که از نمایه شما بازدید کرده اند فعال نباشد. این بدان معنی است که در صفحه نمایش نمایه شما ظاهر نمی شود.
  • گاهی اوقات کمبود فالوور یا عدم مشارکت، شانس بازدید نمایه شما را کاهش می‌دهد.
  • الگوریتم TikTok نقش مهمی در تعیین اینکه کدام ویدیوها به کاربران نشان داده می شود، ایفا می کند. اگر الگوریتم ویدیوهای شما را ضبط نکند، دریافت بازدید از نمایه دشوار است. اگر هیچ یک از دلایل بالا برای شما صدق نمی کند، با پشتیبانی TikTok تماس بگیرید و آن را حل کنید.

سؤالات متداول درباره روشن کردن نمایه مشاهده سابقه بازدید در TikTok

1. آیا می توانید هر بار که شخصی نمایه TikTok شما را مشاهده می کند، ببینید؟

بله و نه. TikTok قابلیتی را در اختیار کاربران قرار نمی دهد که به آنها امکان می دهد هر بار که شخصی نمایه خود را مشاهده می کند، ببینند. با این حال، اگر کاربر پس از 30 روز نمایه شما را ببیند، می توانید جزئیات را مشاهده کنید. بنابراین، اگر بازدید دیگر در فاصله 30 روزه باشد، می توانید آن را ممتاز ببینید.

2. آیا می توانید یک نمایه TikTok را بدون اطلاع آنها مشاهده کنید؟

بله، می‌توانید نمایه TikTok شخصی را بدون اینکه بداند مشاهده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از روش های ذکر شده در این مقاله، قابلیت مشاهده پروفایل را در حساب کاربری خود غیرفعال کنید. وقتی این ویژگی غیرفعال شد، می‌توانید ادامه دهید و حساب را جستجو کنید و محتوای آن را مشاهده کنید.

بدانید چه کسی شما را تماشا می کند

روشن کردن نماهای نمایه در TikTok می تواند برای کسانی که به دنبال افزایش دید و تعامل خود در پلتفرم هستند مفید باشد. چه سازنده محتوا باشید و چه به سادگی می خواهید شبکه خود را گسترش دهید، دانستن نحوه فعال کردن نمای نمایه در TikTok تجربه شما را افزایش می دهد. ادامه دهید و آن را امتحان کنید، و به ایجاد و اشتراک گذاری محتوای عالی ادامه دهید!

منبع: a7la-home

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا