نحوه غیرفعال کردن وضعیت فعال در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن های امروزی است. با محبوبیت روز به روز Reels، ممکن است شما نیز در بخش بزرگی از روز خود از اینستاگرام استفاده کنید. در حالی که ممکن است از پیمایش در میان کلیپ های کوتاه لذت ببرید، ممکن است نخواهید دوستان یا دنبال کنندگانتان بدانند...

Article

نحوه غیرفعال کردن وضعیت فعال در اینستاگرام_64648d4a7a52e.jpeg

اینستاگرام یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن های امروزی است. با محبوبیت روز به روز Reels، ممکن است شما نیز در بخش بزرگی از روز خود از اینستاگرام استفاده کنید. در حالی که ممکن است از پیمایش در میان کلیپ های کوتاه لذت ببرید، ممکن است نخواهید دوستان یا دنبال کنندگانتان بدانند چه زمانی آنلاین هستید. خوشبختانه، شما این گزینه را دارید که وضعیت فعال خود را در اینستاگرام غیرفعال کنید.

با غیرفعال کردن آخرین وضعیت فعال خود در اینستاگرام، فالوورهای شما نمی توانند ببینند آخرین بار چه زمانی در برنامه آنلاین بوده اید، هنگام ارسال پیام به شما. اگر نمی‌خواهید پیام‌های مستقیم دوستانتان آزارتان دهد، یا نمی‌خواهید هر کسی می داند که شما در طول روز در حلقه ها پیمایش می کنید، در اینجا نحوه غیرفعال کردن آخرین بار مشاهده شده در اینستاگرام آمده است.

وضعیت فعال یا آخرین بار مشاهده شده در اینستاگرام به چه معناست

وقتی سعی می‌کنید برای شخصی که شما را در اینستاگرام دنبال می‌کند پیام مستقیم بفرستید، می‌توانید ببینید آخرین بار چه زمانی در برنامه آنلاین بوده است. این حالت به عنوان حالت فعال شناخته می شود. آن را مانند معیار از آخرین بازدید در نظر بگیرید یا آخرین متن فعالی که در برنامه های پیام رسانی مانند WhatsApp می بینید.

برخی از کاربران ممکن است فعال نگه داشتن وضعیت فعال خود را مفید بدانند. این به دوستان شما کمک می کند تا تعیین کنند که آیا شما آنلاین هستید و برای شما پیام ارسال می کنند یا خیر. دیگران ممکن است بخواهند بدانند که چگونه وضعیت فعال را در ig برای نگرانی های حفظ حریم خصوصی پنهان کنند. وقتی روشن باشد، افرادی که دنبال می‌کنید و شما را دنبال می‌کنند می‌توانند آخرین وضعیت فعال شما را ببینند. وقتی این ویژگی را غیرفعال کنید، هیچ کس نمی تواند آخرین باری که از برنامه استفاده کرده اید را ببیند.

اگر تعجب می‌کنید که Seen در اینستاگرام به چه معناست، زمانی که طرف مقابل پیامی را که شما ارسال کرده‌اید بخواند، درخواست نمایش داده می‌شود. برای ثبت نام، نمی توانید مشاهده در اینستاگرام را خاموش کنید.

چگونه ببینیم آخرین بار کسی در اینستاگرام چه زمانی دیده شده است

علاقه دارید بدانید کسی آخرین بار چه زمانی از برنامه اینستاگرام استفاده کرده است؟ در اینجا نحوه تعیین آخرین وضعیت مشاهده شده شخص در اینستاگرام آمده است.

مرحله 1: برنامه اینستاگرام را در تلفن هوشمند خود باز کنید. با استفاده از دکمه در گوشه بالا سمت راست به بخش پیام‌ها بروید.

مرحله ۲: روی چت فردی که می‌خواهید وضعیت فعالیت او را ببینید ضربه بزنید.

به مرحله 3: می‌توانید وضعیت فعال شخص را در بالای گپ زیر نام او ببینید.

چگونه آخرین بار در اینستاگرام را غیرفعال کنیم

روش غیرفعال کردن وضعیت فعال در اینستاگرام در اندروید و iOS یکسان است. بنابراین، مهم نیست که چه تلفنی دارید، مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: برنامه اینستاگرام را در تلفن خود باز کنید. روی تصویر نمایه خود در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

مرحله ۲: گزینه منو را در گوشه سمت راست بالا انتخاب کنید. به “تنظیمات و حریم خصوصی” بروید.

به مرحله 3: به پایین بروید و «پیام‌ها و پاسخ‌ها به داستان» را انتخاب کنید.

مرحله 4: سپس، به بخش «نمایش وضعیت فعالیت» بروید. می‌توانید آن را در «چه کسی می‌تواند شما را آنلاین ببیند» پیدا کنید. /strong> .

مرحله ۵: کلید کنار «نمایش وضعیت فعالیت» را خاموش کنید.

افراد دیگر نمی توانند فعالیت یا وضعیت آنلاین شما را در اینستاگرام ببینند.

توجه: فقط می‌توانید وضعیت فعالیت خود را در برنامه اینستاگرام غیرفعال کنید، نه در وب. همچنین، هنگامی که وضعیت فعالیت شما خاموش شود، نمی‌توانید وضعیت فعالیت شخص دیگری را نیز مشاهده کنید.

چگونه بررسی کنیم که آیا شخصی در اینستاگرام آنلاین است

به شرطی که وضعیت فعالیت شما و وضعیت فعالیت فرد دیگر فعال باشد، هر زمان که در اینستاگرام آنلاین هستند، می‌توانید یک نقطه سبز رنگ در کنار عکس نمایه او ببینید.

نقطه سبز همچنین متن Active Now را همراهی می‌کند که نشان می‌دهد طرف مقابل در حال حاضر از اینستاگرام استفاده می‌کند.

پرسش و پاسخ برای خاموش کردن وضعیت فعالیت در اینستاگرام

1. معنی نقاط سبز در اینستاگرام چیست؟

رنگ سبز در کنار نام یا عکس نمایه شخصی نشان می‌دهد که او آنلاین است و از اینستاگرام استفاده می‌کند.

2. آیا می توانم آخرین بار اینستاگرام کسی را که دیده شده پنهان کنم؟

خیر، نمی‌توانید آخرین وضعیت مشاهده یا فعال خود را از شخص خاصی پنهان کنید. تنظیم جهانی است.

3. اینستاگرام آخرین وضعیت فعال افراد را چه مدت نشان می دهد؟

آخرین زمان فعال هر چند دقیقه در اینستاگرام به روز می شود. هنگامی که آخرین بازدید از 24 ساعت بیشتر شود، اینستاگرام به شما می گوید که فرد آخرین بار دیروز فعال بوده است.

4. آیا می توانید بگویید که آیا فردی وضعیت فعال خود را خاموش کرده است؟

اگر وضعیت فعالیت شما فعال است، اما هنوز نمی‌توانید زمان فعال بودن شخص دیگری را مشاهده کنید، در این صورت او وضعیت تغییر وضعیت فعالیت خود را خاموش کرده است.

به خصوصی بروید

اگر نمی‌خواهید همه دنبال‌کنندگانتان هر بار که در اینستاگرام آنلاین هستید، بدانند، کاملاً متوجه می‌شویم. اگر یاد بگیرید که چگونه وضعیت فعال را در اینستاگرام غیرفعال کنید، می‌توانید هر چقدر که می‌خواهید در برنامه بدون پیام‌های مستقیم مزاحم وقت بگذارید.

منبع: a7la-home

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...