نحوه رفع انسداد دسترسی به فیس بوک با VPN

اگر در تلاش برای رفع انسداد فیس‌بوک ضرر کرده‌اید، هنوز تسلیم نشوید. راهنمای امروز به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از VPN از ممنوعیت فیس بوک دور شوید، مهم نیست که در کجا زندگی می کنید یا به کجا سفر می کنید. ما همچنین برخی از ارائه...

Article

نحوه رفع انسداد دسترسی به فیس بوک با VPN

اگر در تلاش برای رفع انسداد فیس‌بوک ضرر کرده‌اید، هنوز تسلیم نشوید. راهنمای امروز به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از VPN از ممنوعیت فیس بوک دور شوید، مهم نیست که در کجا زندگی می کنید یا به کجا سفر می کنید. ما همچنین برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN مورد علاقه خود را به اشتراک خواهیم گذاشت، که ثابت شده است که همه آنها به طور قابل اعتماد فیس بوک را از هر کجا رفع می کنند.


كيفية إلغاء حظر Facebook باستخدام VPN

اینترنت باید رفع انسداد شود

ما دوست داریم اینترنت را مکانی برای تبادل رایگان اطلاعات بدانیم. کاربران می توانند وارد شوند، سایت های مورد نظر خود را مشاهده کنند، محتوای مورد علاقه خود را ایجاد کنند، و جامعه ای از افراد همفکر از سراسر جهان را بیابند. واقعیت تاسف بار این وضعیت با سانسور گسترده و محتوای ممنوعه خدشه دار شده است. شرکت‌ها و دانشگاه‌ها از بازدید افراد از سایت‌های خاص جلوگیری می‌کنند و کل سازمان‌ها هر روز همین کار را با صدها هزار شهروند انجام می‌دهند.

راه حل های جایگزین برای ممنوعیت فیس بوک

از آنجایی که اینترنت مکان بسیار وسیعی است، راه حل هایی وجود دارد. تقریباً هر نوع بلوک وب سایت و دیوار سانسور را می توان با استفاده از نرم افزار رایگان یا ارزانی که برای محافظت از حریم خصوصی کاربر طراحی شده است دور زد. برای مثال، اگر نمی توانید وارد فیس بوک شوید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که VPN را روشن کنید، و بعد از یک لحظه در آنجا خواهید بود.

ممنوعیت های فیس بوک را با این VPN های امن دور بزنید:

  • NordVPN – بهترین برای فیس بوک NordVPN یک قهرمان سرسخت برای حقوق حریم خصوصی دیجیتال است و زیرساختی برای رفع انسداد دسترسی به اینترنت کاملا رایگان و باز در هر نقطه از جهان دارد.

كيفية إلغاء حظر الوصول الي فيسبوك باستخدام VPN 1

  • Surfshark – سازگار با حریم خصوصی BVI، تقابل استتار، ضد سانسور NoBorders، ضد ردیابی CleanWeb.

كيفية إلغاء حظر الوصول الي فيسبوك باستخدام VPN 2

  • ExpressVPN – رمزگذاری قوی، تونل ها، آدرس های IP متحرک، سرعت های سریع و خدمات عالی به مشتریان. (این بهترین چیزی است که ما توصیه می کنیم)


كيفية إلغاء حظر الوصول الي فيسبوك باستخدام VPN 3

  • PureVPN – یکی از بهترین ارائه دهندگان آدرس های IP کشور که می توانید جعل کنید.
  • VyprVPN – یک نمایه آفتاب پرست منحصر به فرد که سانسور قبلی رفع انسداد رسانه های اجتماعی را پنهان می کند.

برای اطلاعات بیشتر درباره VPN ها، لطفاً از این مبحث دیدن کنید

مجموعه های وب سایت چگونه کار می کنند؟

وب‌سایت‌ها را می‌توان به دلایل سیاسی، مذهبی، شرکتی یا حتی شخصی مسدود کرد. به عنوان مثال، برخی از کشورها در سراسر منطقه سایت هایی مانند فیس بوک را ممنوع کرده اند، از جمله چین، سوریه، ایران، ویتنام و کره شمالی. مدارس و شرکت ها اغلب وب سایت ها را برای دانش آموزان و کارمندان نیز مسدود می کنند. روش‌هایی که استفاده می‌کنند می‌تواند متفاوت باشد، اما اثر نهایی یکسان است.

مجموعه‌های سایت می‌توانند بر اساس هر دستگاه یا سطح شبکه انجام شوند. هر دو به روشی مشابه کار می کنند و با استفاده از ابزارهای مشابه می توان آنها را دور زد. یکی از مفاهیم اساسی که بسیاری از روش‌های مسدود کردن از آن استفاده می‌کنند، اسکن ترافیک برای آدرس‌ها یا کلمات کلیدی، و سپس اجازه یا رد دسترسی بر اساس فیلتر است.

فرایند اصلی برای مسدود کردن وب سایت ها چیزی شبیه به این است:

  • می توانید از طریق رایانه یا تلفن خود به یک ارائه دهنده خدمات یا یک شبکه محلی متصل شوید.
  • دستگاه شما یک آدرس وب سایت مانند Facebook.com را درخواست می کند
  • ارائه‌دهنده خدمات دستگاه، آدرس IP و سایتی را که می‌خواهید به آن دسترسی پیدا کنید، شناسایی می‌کند.
  • اگر سایت برای دستگاه یا آدرس IP شما در لیست سیاه قرار گیرد، دسترسی ممنوع خواهد شد.

چگونه VPN ها وب سایت ها را رفع انسداد می کنند

به طور معمول، وقتی در یک وب سایت تایپ می کنید، اطلاعات با آدرس IP شما جفت می شود و به یک ارائه دهنده خدمات محلی ارسال می شود. ISP این درخواست را ارسال می کند، داده ها را دریافت می کند و سپس آن را به رایانه شما برمی گرداند و وب سایت را نمایش می دهد. این فرآیند به‌طور شگفت‌انگیزی سریع و کارآمد است، اما یک اشکال عمده دارد: تمام داده‌های ارسال شده در قالب خام ارسال می‌شوند. این معادل دیجیتالی راه رفتن در میان جمعیت و فریاد زدن لیست خرید مواد غذایی است. همه می دانند که شما به دنبال چه هستید و می توانند از آن داده ها علیه شما استفاده کنند.

یک VPN فعال وجود دارد

با یک VPN فعال، هیچ یک از موارد بالا مشکلی ندارد. VPN به عنوان یک تونل بین دستگاه شما و اینترنت عمل می کند. هنگامی که یک وب سایت می نویسید، نرم افزار VPN در رایانه شما اطلاعات را رمزگذاری می کند و آن را با یک آدرس IP که با ارائه دهنده خدمات محلی مرتبط نیست مرتبط می کند. سپس این داده های رمزگذاری شده از طریق ISP شما، به سرورهای VPN که در آن رمزگشایی می شوند، به مقصد، به سرورهای VPN که در آنجا دوباره رمزگذاری می شوند، و در نهایت دوباره از طریق ISP به دستگاه محلی شما ارسال می شود که در آنجا رمزگشایی و نمایش داده می شود. . به نظر مراحل زیادی برای یک وب‌سایت ساده است، اما رمزگذاری و تطبیق‌پذیری سایت باعث می‌شود تا برخی از تراکنش‌های خصوصی فوق‌العاده انجام شود.

رابطه بین رمزگذاری و VPN

عامل اصلی در اجازه دادن به VPN برای دسترسی به محتوای مسدود شده یا سانسور شده رمزگذاری است. اگر یک فیلتر وب سایت ترافیک را برای کلمات کلیدی خاصی بررسی کند، URL ها را جستجو کند و آنها را در لیست سیاه بررسی کند، یا حتی آدرس های IP را برای رد دسترسی بر اساس موقعیت مکانی مطابقت دهد، این روش ها شکست خواهند خورد، زیرا ISP شما می بیند که داده های تصادفی است. با یک VPN فعال، ترافیک شما توسط انسان یا رایانه قابل خواندن نیست و موقعیت مکانی شما هرگز با فعالیت آنلاین شما مرتبط نمی شود، بنابراین دسترسی به محتوای سانسور شده یا رفع انسداد وب سایت هایی مانند Facebook

آسان می شود.

رتبه بندی بهترین VPN ها برای رفع انسداد فیس بوک

وقتی به دنبال یک VPN برای رفع انسداد وب سایت ها هستید، حفظ حریم خصوصی نگرانی شماره یک است. به راحتی می توان جزئیات مربوط به سطوح رمزگذاری، توزیع سرور، سیاست های حفظ حریم خصوصی و غیره را در هم پیچید. ما این فرآیند را ساده‌تر کرده‌ایم تا روی چند عامل کلیدی در انتخاب یک سرویس VPN خوب و مبتنی بر امنیت تمرکز کنیم که همه نیازهای شما را بدون به خطر انداختن قابلیت استفاده برآورده می‌کند.

خط مشی ثبت نام

اینکه آیا VPN گزارش‌ها را نگه می‌دارد یا نه، یک مشکل مطلق است. گزارش‌ها حاوی سوابق فعالیت کاربر هستند و اغلب در سطح سرور ذخیره می‌شوند. در موارد شدید، می تواند توسط دولت های محلی گرفته شود یا حتی توسط یک ارائه دهنده VPN فروخته شود. برای اطمینان از اینکه هیچ یک از این اتفاق نمی افتد، بهترین VPN ها یک خط مشی سختگیرانه بدون ورود به سیستم دارند. اگر هیچ گزارشی نگهداری نشود، هیچ داده ای نمی تواند درز کند.

استقرار سرور

دسترسی به محتوای مسدود شده و سانسور شده به سطح خاصی از انعطاف نیاز دارد. VPN ها سرورها را در ده ها کشور در سراسر جهان مستقر می کنند و گزینه های زیادی برای اتصالات سریع نزدیک یا حتی مکان های مجازی قابل اعتماد در سراسر جهان در اختیار شما قرار می دهند. هرچه شبکه بزرگ‌تر باشد، نیازهای رفع انسداد شما بهتر برآورده می‌شود.
خاموش و محافظت از نشت DNS – VPN‌ها برای حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن معجزه می‌کنند، اما فقط در صورتی که به سرویس متصل باشید. استفاده از نرم افزار برای مسیریابی ترافیک خطر فراموشی بارگیری برنامه یا نشت در حین اتصال مجدد را دارد. بهترین ارائه دهندگان VPN دارای ویژگی هایی مانند سوئیچ های کشتن و محافظت در برابر نشت DNS هستند تا مطمئن شوند که هرگز به اینترنت دسترسی نخواهید داشت مگر اینکه از طریق VPN شما باشد.

حوزه قضایی

قوانین محلی بسیاری از خط‌مشی‌های شرکت را تعیین می‌کنند، از جمله اینکه چه نوع سوابقی باید نگهداری شوند و اگر یک سازمان دولتی اطلاعات را درخواست کند، چه اتفاقی باید بیفتد. VPN هایی که در زیر توضیح داده شده اند در کشورهایی قرار دارند که قوانین حفظ داده راحت تری دارند و به ارائه دهنده VPN اجازه می دهد حریم خصوصی با کیفیت بالاتری ارائه دهد.

سازگاری دستگاه

اگر نمی توانید به VPN در دستگاه خود متصل شوید، نیازی به داشتن آن ندارید. اکثر VPN های با کیفیت بالا دارای نرم افزار برای سیستم عامل های اصلی دسکتاپ و همچنین دستگاه های تلفن همراه هستند. همه ارائه دهندگان زیر طیف گسترده ای از پشتیبانی دستگاه، از جمله تلفن های Android و iOS را برای رفع انسداد و استفاده از برنامه Facebook دارند.

آدرس IP خود را در Android مخفی کنید

همچنین بخوانید

منبع: 3arrafni

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...