• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • نحوه دریافت نسخه بتا ویندوز 11 و توضیح کامل ویندوز اینسایدر (راهنمای کامل)

نحوه دریافت نسخه بتا ویندوز 11 و توضیح کامل ویندوز اینسایدر (راهنمای کامل)

نسخه اول ویندوز 11 در اواخر ژوئن منتشر شد. نحوه دریافت ویندوز 11 بتا در اینجا نحوه دریافت آن و امتحان کردن آن برای خودتان آمده است. شما به دو چیز نیاز دارید: اول، رایانه ای که حداقل مشخصات سخت افزاری ویندوز 11 را دارد. دوم، باید به برنامه Windows...

Article

نحوه دریافت نسخه بتا ویندوز 11 و توضیح کامل ویندوز اینسایدر (راهنمای کامل)

نسخه اول ویندوز 11 در اواخر ژوئن منتشر شد.


كيفية الحصول على Windows 11 beta الإصدار التجريبي وشرح كامل لـWindows Insider (دليل كامل) 1

نحوه دریافت ویندوز 11 بتا

در اینجا نحوه دریافت آن و امتحان کردن آن برای خودتان آمده است. شما به دو چیز نیاز دارید:

  • اول، رایانه ای که حداقل مشخصات سخت افزاری ویندوز 11 را دارد.
  • دوم، باید به برنامه Windows Insider بپیوندید برای اینکه بتوانید رایانه شما اولین نسخه بتا یا Windows Insider ویندوز 11 را دریافت کرد.


كيفية الحصول على Windows 11 beta الإصدار التجريبي وشرح كامل لـWindows Insider (دليل كامل) 2

در حالی که ممکن است مایکروسافت یک فایل ISO مستقل برای ویندوز 11 منتشر کند، این برنامه ها نهایی نشده اند.

همچنین بخوانید: دانلود Windows 11 ISO، نسخه رسمی، با مراحل، عکس‌ها و ویدیوها

نکات مهم قبل از شروع

ما قویاً شما را تشویق می‌کنیم که مقاله قبلی ما در مورد حداقل مشخصات سخت‌افزار ویندوز 11 را بخوانید و برنامه مایکروسافت، و بررسی اینکه آیا رایانه شما واجد شرایط ارتقاء به ویندوز 11 است . اگر نه، یک آسیب پذیری در ویندوز 11 وجود دارد که ما آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. که به عنوان بخشی از بخش بعدی توضیح خواهیم داد.

همچنین بخوانید: توضیح گام به گام نصب ویندوز 11 با عکس و ویدیو

برای امتحان ویندوز 11، به برنامه Windows Insider بپیوندید

برنامه Microsoft Windows Insider برنامه بتا برای سیستم عامل آن است. به عنوان یک Windows Insider، شما این فرصت را دارید که قبل از هر کس دیگری یک کد جدید را امتحان کنید. سه نسخه از کد وجود دارد: انتشار توسعه دهنده، نسخه بتا و انتشار پیش نمایش انتشار. ابتدا قدیمی ترین و کم تست شده ترین کد را خواهید دید. اگر نسخه Dev را انتخاب کنید، اولین بیلد ویندوز 11 را دانلود خواهید کرد، مشروط بر اینکه سخت افزار رایانه شخصی شما واجد شرایط باشد. از اینجا دانلود کنید.

اگر می خواهید اولین کسی باشید که اولین بیلدهای رسمی ویندوز 11 را امتحان می کند

شما باید بخشی از کانال توسعه دهنده Windows Insider Dev باشید. با این حال، نسخه‌های ویندوز 11 از نسخه بتا و در نهایت نسخه محافظه‌کارتر Release Preview که کد تقریباً کاملی را ارسال می‌کند نیز قابل دسترسی هستند. باید بیشتر از زمانی که نسخه Dev را انتخاب کرده باشید، صبر کنید.

می‌توانید از منوی تنظیمات دستگاه خود بپیوندید و از آنجا ادامه دهید.

اگر دستگاه شما دارای حداقل مشخصات ویندوز 11 باشد، می‌توانید هر سه نسخه را انتخاب کنید. (اگر Release Preview را انتخاب کنید، با دو گزینه روبرو خواهید شد: کد ویندوز 10 و ویندوز 11.) اگر رایانه شما مشخصات سخت افزاری ویندوز 11 را نداشته باشد، با کانال Release Preview برخورد می کنید و فقط ویندوز 10 را نمایش می دهید. کد.


كيفية الحصول على Windows 11 beta الإصدار التجريبي وشرح كامل لـWindows Insider (دليل كامل) 3

“برای دریافت نسخه های ویندوز 11 حتما Windows Insider Program Dev edition را انتخاب کنید.”

یک استثنا که مایکروسافت به عنوان پاداش ارائه می کند حتی اگر دستگاه شما شرایط لازم برای ویندوز 11 را نداشته باشد

یک استثنا وجود دارد که مایکروسافت به عنوان پاداش ارائه می کند. اگر بخشی از Windows 10 Insider Program on Dev edition هستید و رایانه شخصی شما حداقل مشخصات سخت افزاری ویندوز 11 را ندارد، اجازه دریافت نسخه های ویندوز 11 را خواهید داشت.

آماندا لانگوفسکی و براندون لبلانک، رؤسای برنامه Windows Insider، در 24 ژوئن نوشتند: «توسعه‌دهندگانی که رایانه‌های شخصی در حال حاضر در ساخت برنامه‌نویس دارند، از سال گذشته بیلدهایی با ویژگی‌های ویندوز 11 را نصب کرده و بازخورد ارائه می‌کنند». شکرگزاری یعنی حرکت رو به جلو و دادن فرصت به آنها برای دیدن همه اینها.”

در این مورد، مایکروسافت عالی عمل می کند

به آن‌ها اجازه می‌دهید یک کوکی از چندین کوکی ویندوز 11 خارج کنند. اما پست وبلاگ مایکروسافت همچنین می‌گوید که اگر مشکلی پیش بیاید، باید از ابزار ایجاد رسانه مایکروسافت برای بازگشت به ویندوز 10 استفاده کنید و این کار نمی‌شود. کامپیوتر شما واجد شرایط استفاده از نسخه های بعدی ویندوز 11 است.

نحوه دریافت اولین نسخه Windows 11 Insider

هنگامی که رایانه شخصی شما به عنوان بخشی از برنامه Windows Insider پیکربندی شد، ممکن است بخواهید به صورت دستی ساخت‌های جدید را برای دریافت اولین Insider Build ویندوز 11 بررسی کنید.

  • به Settings> Updates & Security> Windows Update
  • بروید

  • و روی دکمه بررسی به‌روزرسانی‌ها کلیک کنید.

اگر مشاهده کردید که فایلی با علامت “Windows 11 Insider Preview 10.0.22000.51 (co_release)” دانلود شده است، این خبر خوبی است! اولین نسخه ویندوز 11 به رایانه شخصی شما می رود. پس از دانلود و نصب آن، هنگامی که از شما خواسته شد فرآیند نصب ویندوز 11 را شروع کنید، رایانه خود را مجددا راه اندازی کنید.
برای اطلاعات بیشتر، برای نکات و اخبار بیشتر در مورد ویندوز 11 به هشتگ های ویندوز 11 از اینجا.

برای تبدیل شدن به Windows Insider به چه چیزی نیاز دارید؟

برای تبدیل شدن به یک Windows Insider، به یک حساب کاربری مایکروسافت و یک رایانه شخصی ویندوز 10 نیاز دارید. ما فرض می کنیم که شما به ویندوز 10 ارتقا داده اید، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، می توانید به صورت رایگان به ویندوز 10 ارتقا دهید.

قبل از شروع، باید یک رسانه بازیابی (برای ویندوز 7) یا یک کلید بازیابی USB (برای ویندوز 8) ایجاد کنید. با فرض اینکه از ویندوز 10 استفاده می کنید، ابتدا باید یک نقطه بازیابی ایجاد کنید که اگر مشکلی پیش آمد، بتوانید به آن بازگردید. و مهم نیست که از چه سیستم عاملی استفاده می کنید، ایده خوبی است که قبل از شروع کار از اطلاعات مهم نسخه پشتیبان تهیه کنید. در بدترین حالت، ممکن است مجبور شوید ویندوز را دوباره از ابتدا نصب کنید.

نسخه‌های Windows Insider نباید بر روی رایانه‌های شخصی تولیدی یا ماشین‌های حیاتی تجاری اجرا شوند. منتظر اشکالات، صفحه آبی مرگ یا هر خطای دیگری باشید.

سلب مسئولیت از مایکروسافت:

فقط در صورتی به برنامه پیش‌نمایش بپیوندید که به‌روزرسانی‌ها و تغییرات ناگهانی زیاد برایتان مهم نیست، با عیب‌یابی راحت هستید، می‌توانید از سیستم‌عامل پشتیبان‌گیری و بازیابی کنید، و بدانید که ISO چیست و چگونه از آن استفاده کنید. مایکروسافت همچنین توصیه می کند که پیش نمایش را فقط روی رایانه ای نصب کنید که درایور روزانه شما نیست.

واقع بینانه

نسخه‌های Windows 10 Insider نباید باعث خرابی زیاد رایانه شما شوند، به خصوص برای گزینه‌های پیش‌نمایش پایدارتر که مایکروسافت ارائه می‌دهد (به زودی در مورد آن بیشتر توضیح می‌دهیم)، و بازگشت به نسخه اصلی ویندوز 10 بسیار آسان است. همانطور که هست مثل همیشه، برای آماده شدن مفید است.

نحوه نصب بیلدهای Windows Insider

با در نظر گرفتن همه اینها، بیایید شروع کنیم. برای پیوستن به برنامه Windows Insider نیازی به بازدید از یک وب سایت جداگانه ندارید. همچنین، می‌توانید همه این کارها را در ویندوز 10 انجام دهید. به منوی تنظیمات ویندوز 10، سپس به Update & Security > Windows Insider Program بروید. روی دکمه شروع کلیک کنید. برای ثبت نام به عنوان کاربر از داخل به یک حساب ویندوز نیاز دارید.


كيفية الحصول على Windows 11 beta الإصدار التجريبي وشرح كامل لـWindows Insider (دليل كامل) 4

  • برای شروع به Windows 10 Settings > Update & Security > Windows Insider Program بروید.

در اینجا، مراحل زیر را ادامه دهید. نگران نباشید اگر فرآیند دقیقاً همان چیزی نیست که توضیح دادیم، زیرا مایکروسافت همیشه ویندوز را اصلاح می کند.

یک هشدار آخر: اگر از فایل های مهم خود نسخه پشتیبان تهیه نکرده اید، اکنون وقت آن است.

به هر یک از تلاش‌های اخیر مایکروسافت برای سلب مسئولیت که در بالا به آن‌ها پرداختیم توجه کنید.
کامپیوتر خود را مجدداً راه‌اندازی کنید.


كيفية الحصول على Windows 11 beta الإصدار التجريبي وشرح كامل لـWindows Insider (دليل كامل) 5

شما این گزینه را خواهید داشت که یک “حلقه” را برای دریافت نسخه های Windows Insider انتخاب کنید.

ساخت Windows Insider

را انتخاب کنید

هنگامی که در برنامه Windows Insider قرار گرفتید، می‌توانید از بین سه سطح ساخت‌های پیش‌نمایش، از پایدارترین با کمترین ویژگی‌های جدید تا کم‌ثبات‌ترین با تغییرات سریع، انتخاب کنید. برای دریافت ویندوز 11 باید در ساخت برنامه‌نویس باشید. همچنین اگر برای دریافت ویندوز 11 به ساخت Insider ملحق می‌شوید، مطمئن شوید رایانه‌تان دارای مشخصات سخت‌افزاری ویندوز 11 است.

نسخه های مختلف Windows Insider

نسخه‌ها یا گزینه‌های زیادی برای Windows Insider وجود دارد. مایکروسافت چگونه نسخه‌های مختلف را توصیف می‌کند

نسخه توسعه دهنده

ایده آل برای کاربران با تکنولوژی بالا. اولین نفری باشید که در اوایل چرخه توسعه با آخرین کد به آخرین نسخه های ویندوز 11 دسترسی پیدا می کند.

توجه داشته باشید که به طور پیش فرض، شما برای نسخه آزمایشی ثبت نام کرده اید.

نسخه بتا (توصیه می شود)

ایده آل برای پذیرندگان اولیه. این بیلدهای ویندوز 11 با به‌روزرسانی‌هایی که توسط مایکروسافت تأیید شده است، قابل اعتمادتر از ساخت‌های Dev خودمان خواهند بود. بازخورد شما در اینجا بیشترین تأثیر را دارد.

نسخه پیش نمایش

اگر می‌خواهید پیش‌نمایش اصلاحات و برخی از ویژگی‌های کلیدی را داشته باشید، و همچنین دسترسی اختیاری به نسخه بعدی ویندوز 10 را قبل از اینکه به طور کلی در دسترس جهانیان قرار گیرد، عالی است. این نسخه برای کاربران تجاری نیز توصیه می شود.

آیا امکان انتقال از یک نسخه به نسخه دیگر وجود دارد؟

شما می‌توانید در هر زمانی نسخه‌ها را تغییر دهید. کافی است به منوی Windows Update در تنظیمات ویندوز بروید، گزینه های پیشرفته را انتخاب کنید و نوار لغزنده را در نزدیکی پایین صفحه تنظیم کنید. از نظر عملی، اما اگر از نسخه Dev استفاده می‌کنید، بازگشت به نسخه‌ای با ثبات‌تر مانند Release Preview دشوار است، زیرا ویندوز فکر می‌کند که می‌خواهید به نسخه‌ای با امنیت کمتر بازگردید.

در این صورت، ممکن است لازم باشد به صفحه مایکروسافت مراجعه کرده و فایل ISO کانال دیگری را دانلود کنید. آن را دانلود کنید، روی فایل کلیک راست کنید و سپس برای نصب سیستم عامل جدید، Mount یا Run را انتخاب کنید.

آیا می خواهید به نسخه اصلی و پایدار ویندوز 10 برگردید؟

این آسان است، یا حداقل قرار است اینطور باشد. به Settings > Update & Security > Windows Update برگردید، سپس Advanced options را انتخاب کنید. گزینه ای برای توقف ساختن پیش نمایش داخلی مشاهده خواهید کرد.

یک پنجره بازشو ظاهر می‌شود، با گزینه‌ای برای راه‌اندازی مجدد ساخت‌های پیش‌نمایش داخلی در یک، سه یا پنج روز. همچنین، می‌توانید روی Stop Receiving Preview Builds کلیک کنید تا به‌طور نامحدود در نسخه اصلی ویندوز بمانید.

همانطور که خود مایکروسافت هشدار می دهد، این روش ممکن است در همه موارد کار نکند، به همین دلیل بهتر است از قبل یک نقطه بازیابی تنظیم کنید. اگر همه چیز شکست خورد، می توانید ویندوز 10 را دوباره از ابتدا نصب کنید، امیدواریم همه چیزهای با ارزشی که قبلاً از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید را منتقل کنید.

معرفی Windows Insiders

Windows Insider یک برنامه تست نرم افزار باز توسط مایکروسافت است که به کاربران دارای مجوز معتبر Windows 10 یا Windows Server اجازه می دهد تا در نسخه های پیش از انتشار این سیستم عامل که قبلاً فقط برای توسعه دهندگان نرم افزار قابل دسترسی بود ثبت نام کنند.

مایکروسافت Windows Insider را برای توسعه‌دهندگان، آزمایش‌کنندگان سازمانی و آزمایش‌کنندگان «فنی توانمند» ویژگی‌های توسعه‌دهنده جدید در نرم‌افزارها و نسخه‌های پیش‌انتشار، که هنوز به‌صورت عمومی منتشر نشده، راه‌اندازی کرده است تا بازخورد تشخیصی سطح پایین را به منظور شناسایی، بررسی، جمع‌آوری کند. ، کاهش و بهبود Windows. با کمک، پشتیبانی و راهنمایی شرکت کنندگان برنامه Insider، از طریق یک ارتباط خصوصی و مشکل تشخیصی با مهندسان مایکروسافت در تماس مستقیم هستند.

تاریخچه اینسایدر ویندوز

مایکروسافت در ابتدا Windows Insiders را برای آزمایش‌کنندگان سازمانی و کاربران «از لحاظ فنی» راه‌اندازی کرد تا ویژگی‌های توسعه‌دهنده جدید را آزمایش کنند و بازخورد را برای بهبود ویژگی‌های موجود در ویندوز 10 جمع‌آوری کنند. تا زمان عرضه رسمی ویندوز 10 برای رایانه شخصی، در مجموع از 5 میلیون داوطلب در ویندوز 10 و ویندوز 10 موبایل ثبت نام کرده بودند. آنها همچنین جزو اولین افرادی بودند که به‌روزرسانی رسمی ویندوز 10 را دریافت کردند.

با انتشار ویندوز 10، برنامه Windows Insider با برنامه تنظیمات یکپارچه شده است. این باعث شد که قابلیت نصب پیش‌نمایش Windows Insider یک ویژگی اختیاری باشد که می‌توان مستقیماً از داخل ویندوز 10 به آن دسترسی داشت.

در ماه می 2017، مایکروسافت اعلام کرد که این برنامه به ویندوز سرور 2016 گسترش خواهد یافت. اولین ساخت Insider برای این سیستم عامل در 13 جولای 2017 منتشر شد

پردازنده های پشتیبانی شده توسط Windows Insider

در 17 جولای 2017، گزارش‌هایی مبنی بر اینکه به‌روزرسانی Creators Windows 10 از نصب بر روی رایانه‌های شخصی و تبلت‌های دارای پردازنده‌های Intel Atom “Clover Trail” خودداری می‌کرد، شروع شد. در ابتدا، به نظر می رسید که این یک بلوک موقت است زیرا مایکروسافت و شرکای سخت افزاری مشکلاتی را برطرف می کنند که مانع از عملکرد صحیح سیستم عامل می شود. با این حال، مایکروسافت بعداً تأیید کرد که دستگاه‌هایی که از پردازنده‌های Intel Atom “Clover Trail” استفاده می‌کنند، به‌روزرسانی Creators را دریافت نخواهند کرد، زیرا پردازنده‌ها دیگر توسط اینتل پشتیبانی نمی‌شوند و حاوی سیستم‌افزار مناسب برای اجرای نسخه‌های ویندوز 10 دیرتر از به‌روزرسانی سالگرد نیستند.

پردازنده های زیر دیگر پشتیبانی نمی شوند و در به روز رسانی سالگرد ویندوز 10 باقی خواهند ماند:

Atom Z2760

Atom Z2520

Atom Z2560

Atom Z2580

از آنجایی که رایانه‌های دارای پردازنده‌های پشتیبانی‌نشده نمی‌توانند به‌روزرسانی‌های ویژگی جدید را دریافت کنند، مایکروسافت موافقت کرده است که پشتیبانی از این رایانه‌ها را با رفع اشکال‌ها و به‌روزرسانی‌های امنیتی برای آخرین نسخه سازگار Windows 10 گسترش دهد.

برای نسخه‌های ویندوز 10 منتشر شده قبل از انتشار ریزپردازنده

همچنین پشتیبانی نمی شود و نصب این سیستم عامل ها ممکن است به طور فعال مسدود شود. برای مثال، ویندوز 10 نسخه 1507 LTSB روی پردازنده‌های Kaby Lake نصب نمی‌شود.

Windows 11 به نسل هشتم CPU اینتل یا جدیدتر یا پردازنده AMD Ryzen نسل دوم یا جدیدتر، با ماژول پلتفرم قابل اعتماد 2.0 و راه‌اندازی ایمن فعال نیاز دارد. آزمایش بر روی پردازنده های نسل هفتم اینتل و پردازنده های نسل اول رایزن انجام شده است. پردازنده‌ها و سیستم‌های قدیمی‌تر بدون TPM یا Secure Boot ممکن است پشتیبانی شوند، اما ممکن است نیاز به نصب تمیز ویندوز 10 داشته باشند، زمانی که ویندوز 11 عموماً در دسترس است

تلفن های هوشمند پشتیبانی شده توسط Insider

مایکروسافت ابتدا پیش‌نمایش فنی ویندوز 10 را برای برخی از تلفن‌های نسل سوم (سری x30) خانواده لومیا منتشر کرد و بعداً آن را برای دستگاه‌های نسل دوم (سری x20) در مرحله آزمایش منتشر کرد. برخی گوشی های غیر لومیا خود را (که در آن زمان پشتیبانی نمی شدند) برای دانلود ساخت های پیش نمایش هک کردند. مایکروسافت با ممنوع کردن همه مدل‌های پشتیبانی نشده پاسخ داد. برای بازیابی پیش‌نمایش فنی نصب‌شده در Windows Phone 8.1، مایکروسافت ابزار Windows Device Recovery Tool را راه‌اندازی کرده است که ویندوز 10 را حذف می‌کند و آخرین نرم‌افزار و سیستم‌افزار رسمی منتشر شده را بازیابی می‌کند.

پیش‌نمایش بیلد 10080

كانت Preview build 10080 ، التي تم إصدارها في 14 مايو 2015 ، أول من يدعم جهازًا بخلاف Lumia ، وهو HTC One M8 لنظام التشغيل Windows. تبع ذلك شركة Xiaomi التي قامت ، بالشراكة مع Microsoft ، بإصدار منفذ ROM لنظام التشغيل Windows 10 إلى هاتفها الرائد Mi 4 في 1 يونيو 2015. في ذلك الوقت ، كان يقتصر على بعض المستخدمين المسجلين في الصين. كما أضاف الإصدار 10080 وإصداره المتابع 10166 دعمًا لأجهزة Lumia من الجيل الرابع (سلسلة x40). نتيجة لذلك ، تدعم الآن جميع هواتف Lumia المتوافقة المتوافقة مع Windows Phone 8 أو أحدث المعاينة.

في أغسطس 2015

صرحت مايكروسوفت أنه في حين أن جميع أجهزة Windows Phone ، بما في ذلك تلك الخاصة بشركاء أجهزة Microsoft الجدد الذين أعلنوا في العام السابق ، ستتلقى الإصدار النهائي من Windows 10 Mobile ، فلن تتلقى جميعها إصدارات معاينة من خلال برنامج Insider. ومع ذلك ، لم تقدم الشركة أي معلومات في ذلك الوقت حول ما إذا كان سيتم إضافة أجهزة جديدة إلى برنامج المعاينة. ركزت Microsoft بدلاً من ذلك على الترويج للأجهزة الجديدة التي تأتي مع Windows 10 Mobile ، بما في ذلك Lumia 950 و Lumia 950 XL ، و Lumia 550 و Lumia 650 منخفضي التكلفة. منذ إصدارها ، أصبحت هذه الأجهزة الجديدة التي تعمل بنظام Windows 10 مؤهلة لتلقي التحديثات المستقبلية مقدمًا عبر برنامج Insider ، بدءًا من الإصدار 10586 في 4 ديسمبر 2015.

في 19 فبراير 2016

أصدرت Microsoft أول معاينة Windows 10 Mobile “Redstone” ، الإصدار 14267. بدءًا من هذا الإصدار ، أصبحت إصدارات المعاينة المستقبلية متاحة حصريًا للأجهزة التي كانت تشغل بالفعل معاينة غير المطلعين على نظام التشغيل ، باستثناء إصدار Mi4 ROM.  تبع ذلك الإصدار 14291 ، الذي تم إصداره لأجهزة Windows 10 الحالية في 17 مارس 2016 بالتزامن مع إصدار RTM الرسمي من Windows 10 Mobile إلى الجيل الثالث والرابع من Lumias. في الأسبوع التالي ، أصبح متاحًا لأجهزة Lumias الأقدم التي تمت ترقيتها حديثًا بالإضافة إلى العديد من الأجهزة الأخرى الموجودة بالفعل على Windows 10 Mobile في ذلك الوقت.

إصدارات معاينة Insider

تلقت جميع الأجهزة المدعومة لاحقًا إصدارات معاينة Insider حتى الإصدار 15063 ، “تحديث المبدعين” ، الذي تم إصداره في 20 مارس 2017. وشمل ذلك الإصدار الرسمي للإصدار 14393 ، “تحديث الذكرى السنوية” ، في 2 أغسطس 2016. ومع ذلك ، تم الإعلان في أبريل 2017 أن العديد من الأجهزة ، بما في ذلك جميع أجهزة Lumias من الجيل الثالث ، لن تتلقى إصدار RTM من تحديث المبدعين والمزيد من تصميمات تطوير “Redstone” ، بعد تعليقات المستخدمين. من بين الأجهزة التي لا تزال مدعومة ، تأتي جميع الأجهزة تقريبًا ، باستثناء Lumia 640 ومتغيره XL ، في الأصل مع Windows 10 Mobile بدلاً من Windows Phone 8.1.

اصدارات insider

يتم تسليم تحديثات Windows 10 Insider Preview للمختبرين في اصدارات مختلفة (“حلقات” سابقًا) أو فئات منطقية: يتلقى Windows Insider في Dev Channel (سابقًا Fast Ring) تحديثات قبل Windows Insider في Beta Channel (كانت بطيئة سابقًا) Ring) ولكن قد تواجه المزيد من الأخطاء والمشكلات الأخرى. تم تقديم اصدار معاينة الإصدار (حلقة معاينة الإصدار سابقًا) في فبراير 2016.

اعتبارًا من 5 نوفمبر 2019 تخلت Microsoft تمامًا عن حلقة Skip Ahead من برنامج Windows Insider ، قائلةً “هدفنا هو تزويد كل شخص في الحلقة السريعة بأحدث الإصدارات في نفس الوقت”.
اعتبارًا من 15 يونيو 2020  قدمت Microsoft نموذج “الاصدارات” لبرنامج Windows Insider الخاص بها ، خلفًا لنموذج “الحلقات” الخاص بها.

 

منبع: 3arrafni

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...