نحوه حذف یک صفحه در مایکروسافت ورد

Microsoft(MS) Word بهترین بستر برای ایجاد و ویرایش اسناد word است. اکثر مردم روزانه از آن برای استفاده حرفه ای و ارسال اسناد مکتوب مهم برای همه استفاده می کنند. اما صفحات خالی یا ناخواسته در هر فایل سندی ممکن است تصویری غیرحرفه ای به ویراستاران یا روسای شما بدهد....

Article

نحوه حذف یک صفحه در مایکروسافت ورد

Microsoft(MS) Word بهترین بستر برای ایجاد و ویرایش اسناد word است. اکثر مردم روزانه از آن برای استفاده حرفه ای و ارسال اسناد مکتوب مهم برای همه استفاده می کنند. اما صفحات خالی یا ناخواسته در هر فایل سندی ممکن است تصویری غیرحرفه ای به ویراستاران یا روسای شما بدهد. مایکروسافت ورد برای درج صفحات خالی در اسناد بدنام است، بنابراین هر زمان که امکان پذیر باشد باید آنها را حذف کنید. خوشبختانه، ما می توانیم به شما آموزش دهیم که چگونه یک صفحه را در Word تنها در چند مرحله ساده حذف کنید.

گاهی اوقات ممکن است صفحات خالی یا خالی هنگام تبدیل سند شما به نوع فایل دیگری، مشکلات قالب بندی را ایجاد کنند. اگر می‌خواهید چگونه صفحه‌های تک یا چندتایی را در MS Word حذف کنید، ما شما را تحت پوشش قرار می‌دهیم. روش حذف یک صفحه در مایکروسافت ورد بسیار آسان و بدون پیچیدگی است، صرف نظر از اینکه از کدام نسخه MS word استفاده می کنید. بنابراین بیایید اکنون به تمام مراحل نگاهی بیندازیم.

همچنین بخوانید: چگونه یک معلول را بازیابی کنیم حساب فیسبوک

هدف ما کمک به دیگران برای جلوگیری از ناامیدی ناشی از دیدن صفحات ناخواسته در هر سند است. از آنجایی که مایکروسافت ورد یک تولید کننده سند محبوب است، ما این توصیه را برای کمک به شما برای پاک کردن صفحات ناخواسته در صورت ظاهر شدن در این واژه پرداز گردآوری کرده ایم. اگر نیاز به حذف یک صفحه Word با متن و تصویر دارید، آموزش ما شامل روش هایی برای آن نیز می باشد.

چگونه یک صفحه نوشته شده را در Microsoft Word حذف کنیم

ما می‌توانیم به شما نشان دهیم که چگونه یک صفحه را در Word پاک کنید، اما حذف یک صفحه با متن و عکس مانند حذف یک صفحه خالی نیست. بنابراین، ابتدا بیایید به نحوه پاک کردن صفحه MS Word با متن یا تصاویر نگاه کنیم.

  1. اگر چندین صفحه در سند word خود دارید، به صفحه خاصی که می‌خواهید حذف یا حذف کنید، به پایین بروید.
  2. همچنین می‌توانید Ctrl + G را فشار دهید. برای باز کردن بخش یافتن و جایگزینی. در ویندوز، برای باز کردن یک صفحه خاص در سند خود. برای رایانه شخصی Mac OS، Command + G را تایپ کنید.
  3. اکنون Ctrl + A را فشار دهید یا کل محتوای آن صفحه را از طریق مکان نما انتخاب کنید. همچنین می‌توانید صفحه را از گزینه Find & Replace انتخاب کنید.
  4. همچنین می‌توانید از مکان‌نما برای انتخاب همه مطالب موجود در صفحه استفاده کنید. وقتی صفحه‌ای را انتخاب می‌کنید که فقط تا نیمه پر از مطالب است، مطمئن شوید که ماوس خود را از انتهای محتوایی که می‌خواهید حذف کنید، بکشید.

بنابراین با این مراحل آسان، می توانید به راحتی یک صفحه محتوای نوشته شده در Microsoft Word را حذف کنید.

نحوه حذف یک صفحه خالی در Microsoft Word

نسخه های مایکروسافت ورد نسخه 2007 خود را ارسال می کنند، اغلب یک صفحه خالی در پایان سند ایجاد می کنند که از ناپدید شدن خودداری می کند. این به این دلیل است که صفحه پایانی یک پاراگراف پایانی دارد. و سپس Microsoft Word AI صفحات خالی تولید می کند. برای خلاص شدن از شر این مشکل ناخواسته، می توانید این مراحل ساده را دنبال کنید.

  • پنجره پیمایش را برای یافتن صفحه یا صفحات خالی باز کنید. می توانید این کار را با رفتن به برگه مشاهده در بالای کلمه MS و علامت زدن کادر پنجره پیمایش انجام دهید.
  • برای حذف صفحه و حذف فضای غیر ضروری در Microsoft Word، Ctrl + Shift + 8 را در Windows یا Command + 8 را در Mac نگه دارید تا نشانگرهای پاراگراف قابل مشاهده باشند.
  • در برگه Navigation، صفحه را خالی کرده و دکمه Delete را بزنید تا صفحه حذف شود. همچنین می‌توانید با فشار دادن دکمه Backspace، هر محتوای نوشته شده غیرضروری را در هر صفحه حذف کنید.

اگر به اشتباه صفحه کلمه صحیح را حذف کردید، می‌توانید با فشار دادن Control+Z در Windows یا Command+Z در Mac آن را بازیابی کنید. با فرض اینکه قبلاً سند word را نبسته‌اید، همچنان می‌توانید این عمل را برای لغو هر صفحه‌ای که به اشتباه حذف کرده‌اید انجام دهید.

همچنین بخوانید: ایمیل ورود به اینستاگرام: ایجاد و بازیابی با استفاده از مراحل ساده فوریه 2023

نتیجه گیری

در این پست یاد گرفتید که چگونه صفحات خالی را در Word حذف کنید تا مقالات خود را حرفه ای تر جلوه دهید. مایکروسافت ورد امکان ایجاد نوشته های ساده و پیچیده را فراهم می کند. از این رو، بدون توجه به اینکه متن شما چقدر طولانی است، می توانید به راحتی یک صفحه را از Microsoft word حذف کنید.

همچنین بخوانید: در اینجا نحوه بررسی Aadhar آمده است وضعیت کارت با استفاده از 4 روش مختلف

بازگشت های سخت ممکن است به صفحه جدیدی نیاز داشته باشند. برگرداندن پاراگراف سخت، که گاهی اوقات به عنوان علائم پاراگراف شناخته می شود، منجر به یک صفحه خالی می شود. علائم پاراگراف نماد کلید اینتر هستند. برای حذف همه نشانگرهای پاراگراف در صفحه، همه آنها را انتخاب کرده و کلید Delete را فشار دهید. بنابراین، پیگیری همه این فرآیندها بسیار آسان است و می توان بدون مشکل زیادی انجام داد.

Cashify به شما کمک می کند فروش آنلاین تلفن با بهترین قیمت انجام دهید. همچنین می‌توانید با ما تلفن قدیمی را بازیافت کنید.

منبع cashify

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...