نحوه اجتناب یا حذف Shadowban در اینستاگرام

اینستاگرام یکی از مهم ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای گسترش دسترسی شما، رشد کسب و کار و ایجاد یک برند شخصی است. اگر ناگهان متوجه شدید که اینستاگرام محتوای شما را محدود می کند و به پلتفرم ضربه می زند، به احتمال زیاد شما در سایه ممنوعیت قرار...

Article

نحوه اجتناب یا حذف Shadowban در اینستاگرام_646881aa8ddf5.jpeg

اینستاگرام یکی از مهم ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای گسترش دسترسی شما، رشد کسب و کار و ایجاد یک برند شخصی است. اگر ناگهان متوجه شدید که اینستاگرام محتوای شما را محدود می کند و به پلتفرم ضربه می زند، به احتمال زیاد شما در سایه ممنوعیت قرار گرفته اید. در اینجا بهترین راه‌ها برای جلوگیری یا حذف Shadowban اینستاگرام وجود دارد.

آیا پست‌های جدید شما در اینستاگرام نسبت به پست‌های قبلی شما لایک‌ها و نظرات کمتری دریافت می‌کنند؟ اینستاگرام ممکن است دید حساب شما را محدود کرده باشد. اگر شما یک اینفلوئنسر هستید یا برای رشد کسب و کار خود به اینستاگرام تکیه می کنید، این می تواند به شدت تأثیر بگذارد.

SHADOWBAN در اینستاگرام چیست

اینستاگرام به صورت عمومی سایه بانینگ را تایید نکرده است. با این حال، بسیاری متوجه شده‌اند که آخرین پست‌هایشان در این پلتفرم دسترسی کم دارد (20+ لایک در مقایسه با 250+ لایک برای پست‌های قبلی). وقتی در اینستاگرام رشد می کنید، برای دستیابی به مخاطبان جدید به صفحه کاوش و هشتگ ها تکیه می کنید. اما اگر یکی از دستورالعمل‌های شرکت را نقض کنید، اینستاگرام ممکن است برخی از ترمزها را در دستان شما قرار دهد و به طور مصنوعی حساب را فقط به دنبال کنندگان شما محدود کند.

اکنون که عواقب Shadowbaning در اینستاگرام را می دانید، از نکات زیر برای جلوگیری از آن استفاده کنید.

1. دستورالعمل های شرکت را نقض نکنید

اینستاگرام با دستورالعمل‌ها و شرایط شرکت ارائه می‌شود تا محیطی سالم برای کاربران خود ایجاد کند. شما نباید محتوای نامناسب پست کنید، برنامه های غیرقانونی را تبلیغ کنید، یا سخنان مشوق نفرت را در پلتفرم به اشتراک بگذارید. اگر دیگران محتوا را به شرکت گزارش دهند، اینستاگرام ممکن است حساب شما را محدود کند.

2. مانند یک ربات عمل نکنید

اینستاگرام از شما انتظار دارد که مانند یک انسان عادی رفتار کنید. یعنی اگر فعالیت های شما شامل لایک کردن تعداد بسیار زیادی از پست ها در مدت زمان کوتاه، به اشتراک گذاری ده ها کامنت در چند دقیقه یا دنبال کردن صدها اکانت در مدت زمان کوتاه باشد. اینستاگرام ممکن است حساب شما را به عنوان یک ربات تشخیص دهد و آن را سایه بزند.

3. دنبال کننده یا پست جعلی نخرید

یک اشتباه رایج مبتدیان افزایش دسترسی به اینستاگرام است. هنگامی که شرکت تعداد غیرعادی دنبال‌کنندگان یا تعامل غیرعادی بالا در پست‌های شما را تشخیص می‌دهد، اگر این الگوریتم قوانین را نقض کند، ممکن است دسترسی به حساب شما را محدود کند.

4. از برچسب های ممنوعه استفاده نکنید

اینستاگرام بسیاری از هشتگ‌ها را مسدود می‌کند تا از اطلاعات نادرست، سخنان مشوق تنفر، محتوای تروریستی و فعالیت‌های غیرقانونی در این پلتفرم جلوگیری کند. اگر به استفاده از این محتوا در پست‌ها و حلقه‌های خود ادامه دهید، ممکن است شرکت حساب شما را مسدود کند.

5. دسترسی به برنامه های شخص ثالث

را بررسی کنید

در حالی که برنامه‌ها و سرویس‌های شخص ثالث تجربه اینستاگرام شما را بهبود می‌بخشند، زیاده روی نکنید. هنگامی که اینستاگرام از طریق برنامه های ناشناخته در حساب شما اتوماسیون را تشخیص می دهد، ممکن است shadowban را روی پلتفرم تجربه کنید. در اینجا نحوه بررسی دسترسی به برنامه های شخص ثالث و حذف آنها از حساب خود آورده شده است. .

مرحله ۱: برنامه اینستاگرام را در تلفن خود باز کنید و روی نماد حساب خود در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

مرحله ۲: روی سه خط افقی در بالا ضربه بزنید و تنظیمات و حریم خصوصی را باز کنید.

به مرحله 3: مجوزها را برای وب سایت انتخاب کنید.

مرحله 4: برنامه‌ها و سایت‌ها را باز کنید. وب‌سایت‌ها و برنامه‌های غیرضروری را از حساب خود حذف کنید.

به‌جای درگیر شدن در تعداد زیادی پست در اینستاگرام و افزایش عمر سایه‌بان خود، باید یک یا دو هفته صبر کنید و دوباره پست‌های جدید را بررسی کنید.

4. شروع به استقرار Rails

کنید

با محبوبیت ویدیوهای کوتاه، اینستاگرام حلقه‌ها را به پست‌های معمولی اولویت می‌دهد. می توانید چندین حلقه در حساب خود پست کنید و بازدیدهای آنها را از نزدیک زیر نظر داشته باشید.

5. بهبود عملکرد

اگر میزان مشارکت پست شما در اینستاگرام بسیار کم است، باید آن را با چند دلار افزایش دهید. اینستاگرام پست شما را به عنوان یک تبلیغ در فید سایر کاربران نمایش می دهد و دسترسی کلی آن را افزایش می دهد.

دسترسی خود را در اینستاگرام افزایش دهید

سایه‌بانی کردن حساب کاربری شما در اینستاگرام می‌تواند تجربه شما در رسانه‌های اجتماعی را خراب کند. قبل از گزارش مشکل به اینستاگرام یا انتقال به برنامه رسانه اجتماعی دیگر، از ترفندهای بالا برای اجتناب و حذف shadowban استفاده کنید.

منبع: a7la-home

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...