پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

نتیجه خارق‌العاده تاباندن اشعه ایکس به گل‌ها

زومیت/ الکس ربا مدیر نوآوری اهل آلمان با اشعه ایکس از گل‌های متفاوتی تصویربرداری کرده تا نتایج جدیدی خلق کند.

الکس ربا مدیر نوآوری اهل آلمان است که اوقات فراغتش را به خلق هنرهای گوناگون می‌گذراند و تکنیک‌های مختلف را باهم ترکیب می‌کند. او پس از گرفتن تعداد زیادی تصویر ماکرو از گل‌های زیبا، تصمیم گرفت که نگاهی عمیق‌تر به طبیعت زیبای خودمان بیندازد و به این نتیجه رسید که استفاده از اشعه ایکس ایده خوبی خواهد بود.

نتیجه خارق‌العاده تاباندن اشعه ایکس به گل‌ها/ عکس

الکس در مورد نحوه شروع پروژه توضیح می‌دهد: «اولین مشکل پیدا کردن تجهیزاتی بود که بتوانم برای تصاویر اشعه ایکس استفاده کنم. پس از جست‌وجو و سؤال کردن از بسیاری از مؤسسات، یک مرکز پزشکی محلی را پیدا کردم که موافقت کرد در موارد فنی به من کمک کند؛ زیرا فقط کارکنان آموزش‌دیده مجاز به استفاده از این نوع تجهیزات اشعه ایکس هستند.»

نتیجه خارق‌العاده تاباندن اشعه ایکس به گل‌ها/ عکس

این مدیر خلاق پس از چندین بار آزمون و خطا، به نتایج مفیدی رسید. این هنر منحصربه‌فرد با استفاده از ماموگرافی دیجیتال ایجاد شده است. با کمک فناوری یادشده می‌توان تمام قسمت‌های گل‌ها و گیاهان زیبا را دید. پس از گرفتن تصاویر الکس به وسیله پس‌پردازش دیجیتال، رنگ سیاه و سفید آن‌ها را به تصاویر واضح تبدیل کرد. در ادامه می‌توانید تعدادی از تصاویر ایجادشده هنرمند آلمانی با اشعه x را ببینید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :)  ✍️ اینجا هر کسی میتونه بنویسه!  | ???? ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا