• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • نتایج نظرسنجی هفتگی: شیائومی 14 کوچکتر و ارزانتر بالاتر از شیائومی 14 پرو قرار دارد.

نتایج نظرسنجی هفتگی: شیائومی 14 کوچکتر و ارزانتر بالاتر از شیائومی 14 پرو قرار دارد.

ساختار قدرت در خط پرچم‌دار شیائومی تغییر کرده است – در یک نظرسنجی سال گذشته شیائومی 13 پرو در مقایسه با مدل محبوب‌تر خود خواهر و برادر. به نظرسنجی هفته گذشته بپیوندید و خواهید دید که افراد بیشتری به نسبت به Pro. در هر دو مورد، بررسی‌ها یک عامل تعیین‌کننده...

Article

Rectangle_118__2_

blank

ساختار قدرت در خط پرچم‌دار شیائومی تغییر کرده است – در یک نظرسنجی سال گذشته شیائومی 13 پرو در مقایسه با مدل محبوب‌تر خود خواهر و برادر. به نظرسنجی هفته گذشته بپیوندید و خواهید دید که افراد بیشتری به نسبت به Pro.

Weekly poll results: the smaller, cheaper Xiaomi 14 stands above the Xiaomi 14 Pro

در هر دو مورد، بررسی‌ها یک عامل تعیین‌کننده اصلی خواهند بود – مردم به‌ویژه در مورد HyperOS جدیدی که برای جایگزینی MIUI استوار وارد شده است، که از قبل از شروع ساخت گوشی‌های شیائومی وجود داشته، کنجکاو هستند. این یک تغییر مهم است زیرا MIUI منتقدان زیادی دارد و HyperOS فرصتی برای جلب نظر آنهاست.

قیمت‌گذاری یکی دیگر از نگرانی‌های بزرگ است – ما فقط می‌توانیم حدس بزنیم که این سری‌های 14 در خارج از چین چقدر هزینه دارند. در واقع، این یک عامل کلیدی است که شیائومی 14 کوچکتر را بالاتر از برادر بزرگتر خود قرار داده است. همانطور که در پست هفته گذشته اشاره کردیم، این دو گوشی تقریباً ویژگی‌های یکسانی دارند، اگر اندازه را در نظر بگیرید. چرا برای Xiaomi 14 Pro هزینه اضافی پرداخت کنید؟

البته برای داشتن صفحه نمایش بزرگتر، اما برخی آن را خیلی بزرگ می دانند – و برخی طرفدار شکل منحنی آن نیستند. شاید ساختن دو مدل کاملاً مشابه یک اشتباه بوده است. سال گذشته، تلفن پرو با دوربین بهتر و صفحه نمایش LTPO متمایز شد. امسال دوربین تقریباً یکسان است (فقط دیافراگم متغیر وجود ندارد) و هر دو صفحه نمایشگر LTPO هستند.

Weekly poll results: the smaller, cheaper Xiaomi 14 stands above the Xiaomi 14 Pro

بنابراین، مگر اینکه واقعاً یک تلفن بزرگ بخواهید، مدل وانیلی بهترین انتخاب است. برای موفقیت هر دو، HyperOS باید خود را ثابت کند – کفش‌های بزرگی برای پر کردن دارد زیرا MIUI به رشد شرکت کمک کرد. و با قضاوت بر اساس تمام شکایات موجود در نظرات در مورد آن، اکنون شرکت را عقب نگه داشته است. تغییر خوب است.

منبع: gsmarena

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...