پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

می‌توانید دوباره دستگاه‌های Google Home خود را به بیش از یک گروه بلندگو اضافه کنید

Google یک بار دیگر در حال چرخش است. اگر بلندگوهای Google Nest دارید، Chromecast یا نمایشگرهای هوشمند، اکنون می‌توانید آنها را به بیش از یک گروه بلندگو در برنامه Google Home اضافه کنید. این تغییر پس از نبرد حقوقی با Sonos، یک شرکت بلندگو انجام می شود. . ماه گذشته، گوگل مجبور شد این دستگاه‌ها را فقط به یک گروه بلندگو محدود کند. این به دلیل شکایت Sonos بود که ادعا می‌کرد گوگل ایده‌های آن را برای مدیریت گروه‌هایی از سخنرانان دزدیده است. حتی یک دادگاه کالیفرنیا به گوگل گفت که 32.5 میلیون دلار برای این کار بپردازد.

از Google 32.5 میلیون دلار به عنوان مبلغ تسویه درخواست شد

اما نکته اینجاست: یک قاضی همین حکم را رد کرد. قاضی گفت که سونوس پتنت های خود را به درستی تنظیم نکرده است و برای ثبت آنها خیلی صبر کرده است. به همین دلیل، Google تغییر قبلی خود را پس می گیرد.

Google Nest
Google Nest

Sonos خوشحال نیست. آنها به رویترز گفتند که قصد دارند درخواست تجدید نظر کنند و گفتند قاضی اشتباه کرده است. اما گوگل پیش می رود و محدودیت یک گروهی را حذف می کند. این به‌روزرسانی در حال حاضر برای Android منتشر شده است و به iOS به زودی.

بنابراین، اگر از این محدودیت آزرده خاطر شدید، آزادی خود را برای گروه‌بندی دستگاه‌های خود به هر نحوی که می‌خواهید به دست آورده‌اید. دعواهای حقوقی پیچیده هستند و مواردی که شامل ایده ها و اجراهای مربوط به فناوری است حتی پیچیده تر است. این درست در اینجا یک مثال بارز است. ما شما را در مورد هر گونه به روز رسانی آینده در این داستان به روز خواهیم کرد. با ما همراه باشید!

مرتبط:

(از طریق)

منبع : gizmochina

5/5 - (1 امتیاز)
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا