• خانه
  • ⬅️
  • خودرو
  • ⬅️
  • مک لارن اعلام کرد که در حال آزمایش یک خودروی تمام الکتریکی است

مک لارن اعلام کرد که در حال آزمایش یک خودروی تمام الکتریکی است

دن بری ویلیامز، مدیر طراحی مهندسی مک لارن، طی مصاحبه ای با مجله بریتانیایی “Autocar”، اطلاعات مربوط به ساخت مدلی از یک خودروی فوق اسپرت برقی خالص را تایید کرد و جزئیات بیشتری را در مورد این پروژه فاش کرد. . /p> بری ویلیامز گفت: «ما یک نمونه اولیه تمام...

Article

مک لارن اعلام کرد که در حال آزمایش یک خودروی تمام الکتریکی است_6464892535cfc.jpeg

دن بری ویلیامز، مدیر طراحی مهندسی مک لارن، طی مصاحبه ای با مجله بریتانیایی “Autocar”، اطلاعات مربوط به ساخت مدلی از یک خودروی فوق اسپرت برقی خالص را تایید کرد و جزئیات بیشتری را در مورد این پروژه فاش کرد. .

/p>
بری ویلیامز گفت: «ما یک نمونه اولیه تمام الکتریکی داریم و بخشی از دلیلی که انجام دادیم این بود که ببینیم چگونه می‌توانیم لذت رانندگی را در دنیای الکتریکی به راننده ارائه کنیم. اما از نقطه نظر تولید، وجود هنوز راه درازی برای دیدن چنین خودرویی وجود دارد.”

به گفته بری، میزان صرفه جویی در انرژی همچنان مهم ترین چالش است، زیرا تحویل یک خودروی الکتریکی با عملکرد بالا و مناسب برای پیست ها، به انرژی زیادی نیاز دارد، همانطور که مهندس به سادگی گفت، که انرژی شارژ شده در پس انداز یک ماشین فوق العاده اسپرت در عرض نیم ساعت از رانندگی در یک مسیر مسابقه تمام می شود.

با توجه به این اطلاعات، خودروی اسپورت الکتریکی مک لارن هنوز یک رویا به دور از تحقق است، اما گذار به فناوری خودروهای الکتریکی قدم منطقی بعدی برای سازنده خودروهای اسپورت بریتانیایی است.

شرکت این انتقال را “هیبریدی” می‌نامد، زیرا انتظار می‌رود که مدل‌های هیبریدی نسل بعدی تا سال 2022 حدود نیمی از فروش مک لارن را تشکیل دهند، زیرا در مسیر بسیار سریع خواهند بود و می‌توانند به سرعت بازسازی شوند.

ویلیامز گفت: “شاید بتوانید یک پاوربانک خالی را در یک ماشین اسپورت مدیریت کنید.”

اما اگر در یک ماشین الکتریکی خالص بدون ژنراتور برق در آن قرار داشتید، فضای لازم برای انجام چنین کاری را نداشتید.

انتظار می رود مک لارن یک مدل برقی را به عنوان بخشی از طرح موسوم به “مسیر استراتژیک 22” خود معرفی کند که در زیر مدل فوق اسپرت اوج B1 قرار دارد.

همچنین انتظار می‌رود که جانشین مدل “675LT” باشد و شتاب آن از سکون تا سرعت 100 کیلومتر در ساعت کمتر از سه ثانیه طول می‌کشد و قیمت آن “یک میلیون پوند” نخواهد بود.

منبع: motorsport

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...