پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

ممکن است اپل واچ اولترا 3 در سال آینده وجود نداشته باشد

ماه گذشته Apple Watch Ultra 2 رسمی شد، یک سال پس از نسخه قبلی خود، Ultra اصلی . با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است انتظار داشته باشید که اپل واچ اولترا 3 در کنار نسل آیفون 16 در سپتامبر 2024 معرفی شود.

این یک فرض منطقی است، اما معلوم می شود که ممکن است در واقع اشتباه باشد. مینگ چی کو، تحلیلگر معروف زنجیره تامین اپل، امروز می گوید که این شرکت هنوز کار روی اپل واچ اولترا بعدی را آغاز نکرده است و این نشانه بدی است.

با توجه به اینکه چرخه توسعه چقدر طولانی است، “غیرعادی” است. ما فرض می کنیم که این بدان معناست که سال گذشته در این زمان، Ultra 2 قبلاً روی آن کار می شد. به گفته کو، اگر اپل توسعه Ultra 3 را تا دسامبر آغاز نکند، تقریباً تایید شده است که در سال 2024 شاهد اپل واچ اولترای جدید نخواهیم بود.

There may not be an Apple Watch Ultra 3 next year

Kuo حدس می‌زند که این ممکن است به دلیل نیاز اپل به زمان بیشتری برای توسعه «ویژگی‌های نوآورانه مدیریت سلامت»، اطمینان از «قابلیت ساخت ویژگی‌های جدید» و رسیدگی به مشکلات مربوط به تولید میکرو LED باشد.

بدون عرضه Ultra 3 در سال 2024، انتظار می‌رود محموله‌های سری Ultra در سال آینده در مقایسه با سال 2023 حدود 20 تا 30 درصد کاهش پیدا کند و مجموع محموله‌های اپل واچ در سال آینده حدود 10 درصد کاهش خواهد یافت. یک، در مجموع به حدود 35 میلیون واحد کاهش یافته است.

البته، این بیشتر حدس و گمان است، حتی اگر از یک منبع قابل اعتماد باشد. مسئله این است – اپل هنوز یک ماه یا بیشتر فرصت دارد تا توسعه Ultra بعدی را آغاز کند تا بتواند پنجره راه اندازی معمولی را ایجاد کند، بنابراین هنوز آن را کاملاً رد نکنید.

منبع

منبع: gsmarena

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا