پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
تکنولوژی

مصاحبه با مدیر عامل FLEXXON: امنیت سایبری برای SSD ها و آینده فناوری نوآورانه

با ویژگی پاکسازی سریع، کاربران می‌توانند در صورت افتادن اطلاعات خصوصی، محرمانه یا طبقه‌بندی‌شده فوراً اطلاعات را از بین ببرند – قابلیتی که به ویژه در صنایع حیاتی امنیتی مهم است. /p>

یک مثال عالی از مزایای پاکسازی سریع را می توان به داده های اخیر FBI مرتبط کرد اخطار در مورد استفاده از ایستگاه های شارژ عمومی. این در نتیجه سوء استفاده مجرمان از ایستگاه‌های شارژ و بارگذاری بدافزارها بر روی ایستگاه‌های شارژ USB عمومی برای دسترسی بدخواهانه به دستگاه‌های الکترونیکی در حین شارژ است. اکنون که کار از راه دور استاندارد شده است، کارمندان ممکن است از ایستگاه های اشتراک عمومی استفاده کنند بدون اینکه از خطراتی که در کمین آنها وجود دارد آگاه باشند.

سازمان‌ها باید از امنیت فناوری متعلق به شرکت، مانند لپ‌تاپ‌ها، استفاده کنند تا از افشای اطلاعات حساس و عواقب بزرگ‌تر جلوگیری کنند – اینجاست که پاکسازی سریع می‌تواند وارد عمل شود. هنگامی که یک رایانه یا سایر دارایی های کاری که حاوی داده های حساس است در معرض تهدید است، می توان از پاکسازی سریع برای از بین بردن سریع اطلاعات محرمانه استفاده کرد و اطمینان حاصل کرد که می توان با سرعت بیشتری جلوی نفوذ سایبری را گرفت. این ویژگی مهمی است که برای صنایعی که اطلاعات حساس و شخصی را مدیریت می‌کنند، مانند بخش نظامی و دفاعی، مراقبت‌های بهداشتی، سازمان‌های دولتی و خدمات مالی دارند.

اگرچه این ممکن است به نظر یک گزینه هسته ای باشد، داشتن این انتخاب برای محافظت از داده های سازمانی در شرایط وخیم مهم است.”

 “تلاش‌های سنتی امنیت سایبری دیگر آن را کاهش نمی‌دهند. حفاظت در لایه‌های خارجی معمولاً از عدم شناسایی تهدیدها در یک محیط خارجی گسترده و اتکای مداوم به مداخله انسانی برای اصلاح و به‌روزرسانی پروتکل‌های امنیتی رنج می‌برد.

در لایه فیزیکی، محیط متفاوت است. همه تهدیدات مخرب مجبور به انطباق با یک محیط کنترل شده هستند و به هوش مصنوعی داخلی مجموعه ای بسیار واضح و مشخص از دستورات برنامه ریزی شده برای تجزیه و تحلیل و پاسخگویی ارائه می دهند – برخلاف محیط خارجی که در آن هوش مصنوعی نیاز به مقابله با پروتکل های مبتنی بر امضا دارد. بازیگران بد می توانند به راحتی خود را پنهان کنند و از شناسایی اجتناب کنند.

تفاوت بین استقرار هوش مصنوعی در لایه خارجی در مقابل لایه داخلی به دامنه وسیعی از احتمالات مربوط می شود که باید ارزیابی شوند – در لایه سخت افزاری این به مجموعه بسیار واضحی از دستورات خواندن و نوشتن کاهش می یابد. که پنهان کردن حملات مخرب و دور زدن امنیت را برای بازیگران بد تقریباً غیرممکن می‌کند.»

  • می توانید به ما بگویید که SSD X-PHY شما چه تفاوتی با رقبا دارد؟ در مورد عملکرد در مقیاس بزرگ آن چقدر اطمینان دارید؟

 «SSD X-PHY Cybersecure Flexxon اولین راه‌حل امنیت سایبری تعبیه‌شده با هوش مصنوعی در جهان برای عملکرد بی‌نظیر و محافظت در برابر همه حملات سایبری است. X-PHY Cyber ​​Secure SSD داده های کاربر را در زمان واقعی نظارت و محافظت می کند و تهدیدات امنیتی از جمله حملات سیستمی، حملات فیزیکی و حملات باج افزار را متوقف می کند. X-PHY SSD با نظارت بر تغییرات در نوسانات دمایی مشکوک مستقیم و حرکات غیرعادی در برابر تهدیدات دفاع می کند. تمایزهای مهم شامل 30 حق ثبت اختراع X-PHY، به علاوه، قابلیت های پاکسازی سریع آن است.

ما به توانایی آن برای رسیدگی به شکاف های موجود در امنیت سایبری به طور موثر، کارآمد و با ادغام آسان اطمینان داریم. یکی از موانعی که ما با آن روبرو هستیم، تغییر ذهنیت امنیتی در هنگام حفاظت از تهدید است، زیرا حفاظت در سطح سخت افزار اغلب نادیده گرفته می شود. با این حال، همچنان که به آموزش صنعت ادامه می‌دهیم، می‌توانیم از این مانع عبور کنیم و متوجه شدیم که پذیرش بعدی به طور طبیعی اتفاق می‌افتد.»

  • متخصصان امنیت سایبری چه ملاحظاتی را باید در زرادخانه امنیتی خود برای محافظت از دستگاه‌های کارمند و داده‌های شرکت لحاظ کنند؟

” از حوزه تخصص Flexxon، باید قابلیت قفل کردن در سخت افزار تعبیه شود تا از دستکاری و سرقت فیزیکی جلوگیری شود. قبل از اینکه نفوذی ها به هسته داده شما برسند و توانایی دسترسی به داده ها را داشته باشند، آنها را خاموش کنید.

تست امنیتی نرم افزار باید یک استاندارد صنعتی باشد. در سطح اولیه، تست امنیت برنامه استاتیک (SAST) باید برای اسکن و اصلاح آسیب‌پذیری‌های احتمالی در مراحل اولیه توسعه اجرا شود.

بررسی‌ها و آزمایش‌های کامل بر روی ارائه‌دهندگان شخص ثالث نیز ضروری است. همانطور که از نقض های متعددی که از ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث ظاهر شده است مشاهده می شود. نه تنها شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که اعتبار فروشندگان شما مطابق با استاندارد است، بلکه باید از ابزارهایی برای اسکن کل زیرساخت برای آسیب پذیری ها استفاده کنند. شرکت ها همچنین می توانند سهم خود را برای مقابله با برخی از بزرگترین تهدیدات امنیت سایبری انجام دهند. یعنی خطای انسانی، با استفاده از ابزارهایی برای اسکن اعتبارنامه های در معرض خطر و ایجاد بازنشانی اجباری رمز عبور.

جای تعجب نیست، ما باید نرم‌افزار را دائماً به‌روزرسانی کنیم، که وقتی تهدیدات سایبری با چنین سرعت فوق‌العاده‌ای در حال تکامل و ظهور هستند، اجتناب‌ناپذیر است. با این حال، ذکر این نکته ضروری است که این کافی نیست. حتی وجدان‌ترین به‌روزرسانی‌ها به حملات سایبری جدید اجازه می‌دهند که از بین بروند. بنابراین، تکمیل حفاظت نرم‌افزار با دفاع در سطح سخت‌افزار مهم است.

علاوه بر همه این ملاحظات، توصیه من این است که رویکرد فعلی را مرور کنید و بخشی از منابع خود را به سخت افزار اختصاص دهید. راه‌حل‌های امنیت سایبری مبتنی بر سخت‌افزار مانند X-PHY مبارزه را به محیطی قابل کنترل می‌برد. در نزدیک‌ترین فاصله به داده‌های شما، پاسخ و زمان‌های عمل بیشتری را افزایش می‌دهد. این لایه نهایی یک عنصر غیرقابل مذاکره از یک طرح جامع امنیت سایبری خواهد بود. به خصوص اگر دفاع در لایه های خارجی نتواند هکرها را دور نگه دارد.»

منبع: gizchina

فناوری نوآورانه","width":"0","_legend":"{score}\/{best} - ({count} {votes})","font_factor":"1.25"}">
امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا