مشکل کار نکردن میکروفون Google Meet را حل کنید

یکی از محدودیت‌های جلسات آنلاین به طور کلی و نه فقط Google Meet، پهنای باند است. هر ابزار جلسه آنلاین نمی تواند چندین جریان صوتی یا تصویری را به طور همزمان مدیریت کند. برنامه‌ها باید چندین جریان را مدیریت کنند، همه آنها را از هم جدا کنند، کیفیت تماس را...

Article

مشکل کار نکردن میکروفون Google Meet را حل کنید

یکی از محدودیت‌های جلسات آنلاین به طور کلی و نه فقط Google Meet، پهنای باند است. هر ابزار جلسه آنلاین نمی تواند چندین جریان صوتی یا تصویری را به طور همزمان مدیریت کند. برنامه‌ها باید چندین جریان را مدیریت کنند، همه آنها را از هم جدا کنند، کیفیت تماس را خوب نگه دارند و شرکت‌کنندگان جدیدی را که به آن ملحق می‌شوند، در خود جای دهند.


حل مشكلة ميكروفون Google Meet لا يعمل 1

مشکل میکروفون Google Meet کار نمی کند

Google Meet یکی از بسیاری از برنامه های کاربردی محبوب است که امروزه برای جلسات آنلاین استفاده می شود. این ابزار قدرتمندی است که محو کردن پس‌زمینه، حالت تصویر در تصویر و جلسات با حداکثر 100 شرکت‌کننده را ارائه می‌دهد. همچنین رایگان است، که باعث می شود افراد زیادی به آن دسترسی داشته باشند.

Google Meet مانند هر ابزار جلسه آنلاین دیگری است که در آن باید تعداد زیادی پخش صوتی و تصویری را در یک تماس مدیریت کنید. اگر به جلسه Google Meet ملحق می‌شوید و پیام «میکروفون به دلیل صدای تماس خاموش است» را می‌بینید، نگران نباشید و رفع مشکل ساده است.

چگونه «میکروفون به دلیل صدای تماس خاموش است» را حل کنیم؟

صدای میکروفون را برگردانید

وقتی تعداد شرکت‌کنندگان از 5 نفر بیشتر شود، Google Meet به‌طور خودکار میکروفون را برای شرکت‌کنندگان جلسه بی‌صدا می‌کند. این مسدود کردن سخت نیست. به عنوان یک کاربر، می‌توانید با کلیک کردن روی نماد میکروفون، صدای میکروفون خود را لغو کنید.

همچنین بخوانید: نحوه پیوستن به جلسه زوم: با رمز ورود وارد شوید


حل مشكلة ميكروفون Google Meet لا يعمل 2

چگونه کار می کند

در جلسه Google Meet، پنج کاربر اول با میکروفون‌هایشان روشن می‌شوند. ششمین فردی که به جلسه می‌پیوندد، بی‌صدا می‌شود و پیام «میکروفون به دلیل صدای تماس خاموش است» را مشاهده می‌کند. همه کاربران بعدی که به جلسه می‌پیوندند نیز بی‌صدا می‌شوند و همان پیام را خواهند دید.

در همه موارد، کاربر بی‌صدا شده به‌طور خودکار می‌تواند میکروفون را قطع کند.

چرا Google Meet کاربران را نادیده می‌گیرد

utm_medium=cpc&utm_campaign=emea-EG-all-en-dr-bkws-all-all- trial-e-googlemeet-1010042&utm_content=text-ad-none-none-DEV_c-CRE_53507772629002-DEV_c-CRE_5350772629007% %20-%20EXA%20%7C%20Txt%20~%20Meet%20~%20General-KWID_4370 0065213413060 -kwd-299356619278-userloc_1005393-userloc_1005393K&googleet%google-2005393KW&utm_term jwKCAjwgISIBhBfEiwALE19ScDkAwdhc-02F-GHJQLNbNzzrUIwHi–FI_pUtQQZ1b5oapQ RkFJ8xoCgFsQAvD_BwE&gclsrc=aw کاربران .ds” target=”_blank” rel=”noopener”>Google Meet زیرا هر چه تعداد کاربران بیشتری به جلسه بپیوندند، میکروفون فعال “نویز” بیشتری در مکالمه ایجاد می کند. بهتر است کاربر را بی صدا کنید و زمانی که حرفی برای گفتن داشت اجازه دهید صدا را برگرداند. همچنین می‌تواند به مدیریت آسان‌تر پهنای باند تماس کمک کند.

همچنین بخوانید: Zoom Call Encryption


حل مشكلة ميكروفون Google Meet لا يعمل 3

نتیجه گیری

هیچ گزینه ای برای غیرفعال کردن این ویژگی وجود ندارد. اگر به طور معمول با بیش از پنج کاربر جلساتی برگزار می‌کنید، بهتر است به سایر شرکت‌کنندگان اطلاع دهید که چرا هنگام ورود بی‌صدا می‌شوند و هر زمان که خواستند می‌توانند صدای خود را لغو کنند. Google Meetings به همه اجازه می‌دهد صدای میکروفون خود را برگردانند و دیگر کاربران را مجبور نمی‌کند تا بتوانید صحبت کنید. با این همه گفته شد، اگر شما کسی نیستید که صحبت می‌کنید، بهتر است میکروفون خود را بی‌صدا کنید.

همچنین بخوانید: چرا Zoom بهترین برنامه چت تصویری است

منبع: 3arrafni

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...