پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
کسب و کار

مزایای خرید آنلاین سیم کارت

مقدمه

امروزه خرید سیم کارت به آسانی و در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. اما در گذشته این روند بسیار پیچیده و زمان بر بوده است. به این صورت که تمامی مراحل ثبت نام با مراجعه حضوری به اماکن خاص انجام شده است. سیم کارت دات کام این فرصت را فراهم کرده است که به صورت آنلاین و در زمان کوتاه نسبت به خرید خط اقدام نمایید. در این مطلب قصد داریم شما را با مزایای خرید آنلاین سیم کارت آشنا نماییم.

چطور سیم کارت 0912 بخریم؟
چطور سیم کارت 0912 بخریم؟

روش‌های خرید سیم کارت

با پیشرفت امکانات، امکان خرید های اینترنتی فراهم شده است و خرید سیم کارت از راه های زیادی امکان پذیر است. به همین سبب یکی از بهترین و آسان ترین روش ها، خرید آنلاین خط می باشد. در این بخش می خواهیم شما را با روش های مختلف خرید خط آشنا نماییم.

خرید حضوری سیم کارت

اگر قصد دارید سیم کارت مورد نظرتان را به صورت حضوری خریداری نمایید چندین راه مختلف برایتان وجود دارد.

 • دفتر نمایندگی رسمی اپراتور

یکی از روش هایی که برای خرید خط به ذهن هر فردی می رسد، مراجعه به دفاتر نمایندگی اپراتور مورد نظر می باشد. البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که تنوع شماره و خطوط در این نمایندگی ها چندان نیست. مانند irancell.

 • دفتر خدمات ارتباطی

این دفاتر یکی از معتبر ترین مراکز برای خرید خط به شمار می روند. همچنین می توانید از سایر خدمات ارتباطی که در کنار فروش خط ارائه داده می شوند نیز استفاده نمایید.

 • فروشگاه فروش تلفن همراه و سیم کارت

برخی از افراد پس از خرید تلفن همراه خود ترجیح می دهند بلافاصله یک خط برای خودشان تهیه نمایند. در این مواقع شما می توانید به فروشگاه هایی که هم امکان خرید تلفن همراه و هم خط را فراهم کرده اند مراجعه کنید. البته برای این کار نیاز است زمان کافی را داشته باشید تا بتوانید در کنار تلفن همراه مورد نظرتان، یک سیم کارت هم خریداری نمایید. 

خرید آنلاین سیم کارت

برخی از افراد ممکن است محدودیت زمانی داشته باشند و نتوانند زمان زیادی را صرف مراجعه حضوری کنند. خرید آنلاین سیم کارت باعث می شود در زمان کمتر بتوانید خط مورد نظرتان را تهیه نمایید. علاوه بر این، می توانید سیم کارت های مشابه را مقایسه نمایید و سپس با آگاهی کامل اقدام به خرید کنید.  

انواع روش خرید آنلاین سیم کارت

بسیاری از افراد به دلیل این که زمان کافی برای مراجعه حضوری ندارند اقدام به خرید آنلاین خط می کنند. خرید آنلاین خط مزایای زیادی از جمله صرفه جویی در زمان، مقایسه خطوط گوناگون و … را دارد. به طور کلی شما می توانید برای خرید آنلاین، یکی از دو روش موجود را برگزینید.

 • خرید خط از سایت اپراتور

ممکن است اولین راهی که برای خرید خط به ذهنتان می رسد مراجعه به وب سایت اپراتور مورد نظرتان باشد. در این روش ممکن است تنوع خطوط کافی نباشد و نتوانید قیمت ها را مقایسه نمایید. یعنی درواقع دست شما در خرید سیم کارت باز نیست. اما اگر روشی باشد که هر سیم کارتی که دلتان بخواهد قابل خریداری باشد چه؟

سیم کارت با شماره دلخواه شما و یا سیم کارت 0912 زیر 1 میلیون تومان یا حتی سیم کارت اقساطی. سایتی که در قسمت بعد معرفی میکنیم قدیمی ترین و مرجع خرید فروش سیمکارت است.

خط دائمی ازان
خط دائمی ازان
 • خرید خط از simcart.com

امروزه وب سایت های گوناگونی در زمینه خرید و یا فروش خط فعالیت می نمایند. این سایت ها امکانات زیادی را در اختیار مشتری قرار می دهند. همچنین مشتریان می توانند تنوع بالایی از سیم کارت های عادی و رند را مشاهده نمایند. علاوه بر این، محدوده قیمت سیم کارت اعتباری یا دائمی مد نظرشان را تعیین کنند. از جمله این وب سایت ها می توانیم به سایت سیم کارت اشاره نماییم. این سایت تمامی امکانات مورد نیازتان را برای خرید خط فراهم کرده است که می توانید تنوع بی شماری از خطوط دائمی و اعتباری را مشاهده و انتخاب کنید. 

مزایای خرید آنلاین سیم کارت

امروزه به دلیل فراهم شدن امکانات خرید خط به صورت آنلاین، کمتر کسی است که اقدام به خرید حضوری کند. شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، دست به خرید سیم کارت بزنید. خرید خط از طریق اینترنت و به صورت آنلاین مزیت های متعددی دارد که در این بخش قصد داریم شما را با آن ها آشنا نماییم.   

 • صرفه جویی در زمان

خرید آنلاین خط باعث صرف زمان کمتری نسبت به خرید حضوری می شود. سایت سیم کارت دات کام این امکان را فراهم کرده است که در کمتر از چن دقیقه بتوانید سیم کارت مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید. خرید آنلاین سیم کارت به شما این امکان را می دهد که بدون اتلاف وقت و در هر کجا که هستید، سیم کارت مورد نیازتان را انتخاب نمایید. شما می توانید با تعیین فیلتر های مورد نظرتان به آسانی خط مورد علاقه خود را خریداری نمایید.

 • خرید مقرون به صرفه

خرید آنلاین باعث می شود شما از تردد در خیابان و ترافیک آسوده شوید. زیرا دیگر نیاز نیست برای خرید خط به فروشگاه های مختلف بروید و در نهایت سردرگم شوید.  

 • نظم در برنامه روزانه

اکثر افراد در تمامی ساعات روز مشغول کار و انجام وظیفه می باشند. همچنین مسئولیت های زیادی به گردن آن ها است. اما دیگر نیازی نیست برای خرید یک خط تمامی برنامه روزانه خود را تغییر دهید. شما در هر ساعاتی از شبانه روز می توانید به سایت سیم کارت دات کام مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

 • فرآیند بدون دردسر

در گذشته به دلیل شلوغی دفاتر فروش برای خرید یک خط باید چندین ساعت منتظر می ماندید. اما امروز تنها با چند کلیک و هر ساعتی که ارائه کنید امکان خرید برایتان فراهم شده است.

برای آن که خریدی آسان و بی دغدغه را تجربه کنید، بهتر است به وب سایت های معتبر همچون سیم کارت دات کام مراجعه نمایید. همچنین می توانید به وب سایت رسمی اپراتور مورد نظرتان بروید. اما به یاد داشته باشید که تنوع خطوط بسیار کم می باشند.  

 • مقایسه قیمت سیم کارت ها

از مهم ترین مزیت های خرید خط این است که می توانید به راحتی قیمت خطوط مختلف را بررسی و مقایسه نمایید. سپس با توجه به میزان بودجه خود، سیم کارتی را انتخاب کنید. این امکان در کمتر دفاتر ارتباطی وجود دارد، پس اگر می خواهید خطوط گوناگون و قیمت آن را مقایسه کنید بهتر است به صورت آنلاین خرید کنید.   

 • مشاهده خطوط رند متنوع

از دیگر مزایای خرید سیم کارت به صورت آنلاین، امکان مقایسه رند بودن خطوط می باشد. خطوط رند هر کدام با توجه به ارزششان، قیمت گذاری می شوند. پس شما می توانید سیم کارت خود را متناسب با بودجه مورد نظرتان خریداری نمایید.

خرید سیم کارت کارکرده

در هنگام خرید آنلاین توجه داشت باشید سیم کارتی که خریداری می کنید به اندازه ارزش واقعی آن به فروش برسد. گاها پیش می آید که فرد خط مورد نظر خود را به قیمتی بالاتر از ارزش واقعی آن تهیه می کند. به خصوص اگر می خواهید خط کارکرده خریداری نمایید حواستان را بسیار جمع کنید تا هزینه اضافی پرداخت نکنید. 

ما به شما پیشنهاد می کنیم تنها یک بار خرید آنلاین خط را انجام دهید تا تفاوت را احساس کنید. سیم کارت دات کام مرجع خرید و فروش سیم کارت در خدمت شما می باشد. همچنین انواع سیم کارت از تمامی اپراتور ها موجود می باشد. 

خرید آنلاین سیم کارت رند

اهمیت خرید سیم کارت از وب سایت ها زمانی بیشتر می شود که قصد خرید سیم کارت رند را داشته باشید. همانطور که می دانید انواع بی شماری از انواع خطوط رند وجود دارند. شما باید با توجه به نیاز و بودجه خود، خط مورد نظرتان را انتخاب و تهیه نمایید. مزیت دیگری که خرید غیر حضوری دارد این است که اگر نوع رند بودن سیم کارت برایتان اهمیت دارد، به آسانی فیلتر های مورد نظرتان را تعیین نمایید. سپس نوع رندی و قیمت آن ها را مقایسه کرده و بدون هیچ گونه عجله ای خرید لذت بخشی را تجربه کنید. قابل توجه است که نوع رندی خط تاثیر بسیار زیادی بر ارزش آن دارد و گاهی می تواند تا چند میلیون تفاوت قیمت ایجاد کند. پس بی شک با صرفه جویی در زمان خود و مقایسه خطوط گوناگون، سیم کارت مورد نیازتان را به صورت آنلاین انتخاب کنید. 

ما در سیم کارت دات کام تنوع بی شماری از خطوط را در اختیارتان قرار داده ایم. شما می توانید به راحتی و به صورت غیر حضوری سیم کارت مورد نیازتان را خریداری کنید. همچنین امکان قیمت گذاری سیم کارت را برایتان به وجود آورده ایم تا بتوانید خط خود را با توجه به ارزش واقعی آن به فروش برسانید.          

سخن نهایی

همانطور که در این مطلب گفته شد، مزایای خرید آنلاین سیم کارت بی شمار می باشد. شما می توانید با صرف زمان کوتاه و در هر ساعتی از شبانه روز سیم کارت دلخواهتان را تهیه نمایید. همچنین در خرید آنلاین امکان مشاهده شماره های متنوع برایتان فراهم شده است. علاوه بر این، امکان مقایسه خطوط و قیمت آن ها بر اساس میزان بودجه شما وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به سایت سیم کارت، خرید آنلاین سیم کارت دائمی و اعتباری را تجربه نمایید.  

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا