• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • مدیرعامل جدید توییتر: هیجان‌زده‌ام تا همراه با ایلان ماسک آینده‌ای روشن‌تر بسازیم

مدیرعامل جدید توییتر: هیجان‌زده‌ام تا همراه با ایلان ماسک آینده‌ای روشن‌تر بسازیم

«لیندا یاکارینو»، مدیرعامل جدید توییتر، در توییتی اعلام کرد که تحت‌تأثیر طرح و نگرش ایلان ماسک برای ایجاد آینده‌ای روشن‌تر قرار گرفته و هیجان‌زده است تا به ایجاد تحول در این شبکه اجتماعی محبوب کمک کند. ایلان ماسک، مالک توییتر، جمعه سرانجام در توییتی اعلام کرد که لیندا یاکارینو جانشین...

Article

مدیرعامل جدید توییتر: هیجان‌زده‌ام تا همراه با ایلان ماسک آینده‌ای روشن‌تر بسازیم

«لیندا یاکارینو»، مدیرعامل جدید توییتر، در توییتی اعلام کرد که تحت‌تأثیر طرح و نگرش ایلان ماسک برای ایجاد آینده‌ای روشن‌تر قرار گرفته و هیجان‌زده است تا به ایجاد تحول در این شبکه اجتماعی محبوب کمک کند.

ایلان ماسک، مالک توییتر، جمعه سرانجام در توییتی اعلام کرد که لیندا یاکارینو جانشین او خواهد شد و به‌زودی کارش را به‌عنوان مدیرعامل در این شبکه اجتماعی آغاز خواهد کرد. حالا خانم یاکارینو برای اولین‌بار پس از اعلام این خبر در یک اظهارنظر عمومی در توییتی نوشت: «مدت‌هاست که از نگرش [ماسک] به‌منظور ایجاد آینده‌ای روشن‌تر الهام گرفته‌ام. هیجان‌زده‌ام تا به محقق‌سازی این نگرش در توییتر و متحول‌سازی این کسب‌وکار در کنار یکدیگر کمک کنم.»

یاکارینو که سال‌ها به‌عنوان مدیر ارشد تبلیغات در شرکت NBCUniversal فعالیت می‌کرد، می‌گوید اکنون نسبت به آینده پلتفرم توییتر احساس تعهد می‌کند. او از مخاطبان خود که حالا به‌شکل فزاینده‌ای رو به افزایش است، درخواست کرده تا به او بازخورد دهند.

GICNR4SVSFJNZO7STMZBLEITEA

لیندا یاکارینو به‌سمت توییتر 2.0 پیش می‌رود

مدیرعامل جدید توییتر در انتهای توییتش نوشته است که می‌خواهد در مسیر محقق‌سازی توییتر 2.0 حرکت کند. چند ماه پیش ایلان ماسک گفته بود که دوران جدید توییتر با نسخه 2.0 این شبکه اجتماعی آغاز می‌شود و کارمندان هم باید خود را برای شرایط کاری دشوار پیش رو آماده کنند.

یاکارینو در‌زمینه هدایت توییتر کار سختی در پیش خواهد داشت. این شرکت از زمان ورود ایلان ماسک با قطع همکاری بخشی از خریداران تبلیغات روبه‌رو بوده و نزدیک به 80 درصد از کارمندانش را از دست داده است.

ماسک در خبر معرفی لیندا یاکارینو گفته بود که آن‌ها در این همکاری به‌دنبال تبدیل توییتر به X یا همان اپلیکیشن همه‌چیز هستند. او تاکنون بارها به طرح ساخت سوپراپلیکیشنی شبیه به وی‌چت چین اشاره کرده است که با نام X می‌خواهد سرویس‌های مختلفی ازجمله یک شبکه اجتماعی، پیام‌رسان، خدمات پرداخت و غیره را یک‌جا به کاربران ارائه کند.

منبع: دیجیاتو

برچسب ها

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...