پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

مایکروسافت برای کشف آسیب‌پذیری‌ها در سرویس‌های هوش مصنوعی Bing تا 15000 دلار جایزه می‌پردازد.

مایکروسافت از راه اندازی برنامه ای برای جستجوی آسیب پذیری های هوش مصنوعی خبر داده است. هدف اصلی این ابتکار شناسایی آسیب‌پذیری‌هایی است که می‌توانند به طور قابل توجهی بر امنیت تجربه کاربر در هنگام استفاده از سرویس مبتنی بر هوش مصنوعی بینگ تأثیر بگذارند. این برنامه به محققان از سراسر جهان این فرصت را می دهد که برای گزارش های واجد شرایط آسیب پذیری های کشف شده، جوایزی از 2000 تا 15000 دلار دریافت کنند.

 Image source: Microsoft

منبع تصویر: Microsoft

هدف مایکروسافت جلب توجه کارشناسان امنیتی برای تجزیه و تحلیل کار ربات چت مولد Bing و ادغام آن با سایر محصولات شرکت است. محققانی که حداقل 14 سال سن داشته باشند می توانند در این برنامه شرکت کنند، مشروط بر اینکه برای شرکت کنندگان خردسال از سرپرست قانونی اجازه گرفته شده باشد. کارمندان بخش دولتی نیز واجد شرایط این برنامه هستند. با این حال، در این صورت، حق الزحمه به حساب سازمان شما واریز می شود که باید با امضای یک فرد مجاز تأیید شود.

اسکن آسیب‌پذیری شامل هوش مصنوعی Bing در bing.com، ادغام آن با مرورگر Microsoft Edge، برنامه Microsoft Start و برنامه تلفن همراه Skype است. محققان باید اطمینان حاصل کنند که آسیب‌پذیری قبلاً گزارش نشده است، توسط مایکروسافت به‌عنوان «بحرانی» یا «مهم» طبقه‌بندی شده است و می‌توان آن را در آخرین نسخه محصول با دستورالعمل‌های واضح در مورد نحوه بازتولید آسیب‌پذیری بازتولید کرد. همه آسیب‌پذیری‌های شناسایی‌شده در این محصولات در نظر گرفته می‌شوند و می‌توانند مزایای قابل‌توجهی برای شرکت‌کنندگان داشته باشند.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا