پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

لیست‌ها و یادداشت‌های دستیار Google با Google Keep جایگزین می‌شود

اکوسیستم نرم افزاری گوگل کاملاً نامرتب بوده است، اما این شرکت در چند سال گذشته تلاش کرده است تا کارها را ساده کند. موسیقی Google Play را به نفع YouTube Music خاموش کرد و است. بستن پادکست‌های Google و آوردن پادکست‌ها به YouTube Music به‌گونه‌ای که مکانی برای همه نیازهای صوتی شما باشد. اکنون، جایگزین فهرست‌ها و یادداشت‌های دستیار گوگل می‌شود.

می‌توانید از «دستیار Google» بخواهید فهرست یا یادداشت‌هایی برای خرید ایجاد کند که در برنامه «دستیار Google» ذخیره می‌شوند. با کلیک کردن روی این پیوند (فهرست‌ها و یادداشت‌ها) یا این پیوند (فهرست های خرید). با این حال، آن صفحات وب در اندروید به نظر نمی رسد. اما Google آنها را به Google Keep وارد می‌کند (از طریق 9To5Google)، که دارای برنامه های بومی برای اندروید و iOS است.

Google اعلام کرده است که فهرست‌ها و یادداشت‌های دستیار Google به طور خودکار به Google Keep منتقل می‌شوند. برای انتقال فهرست‌ها و یادداشت‌های دستیار Google خود به Google Keep، نیازی به انجام کاری ندارید. با این حال، برخی از لیست ها به طور خودکار به Google Keep منتقل نمی شوند و آنها عبارتند از:

  • یادداشت های خانوادگی ایجاد شده از طریق نمایشگرهای هوشمند
  • برخی از فهرست‌ها برای Google Keep بسیار بزرگ هستند، مانند فهرست‌هایی که عناوین آنها بیشتر از 999 نویسه، یادداشت‌های بیشتر از 19999 نویسه، فهرست‌های بیش از 999 مورد، و فهرست‌هایی با هر موردی بیشتر از 999 نویسه است.

در چنین مواردی، آن موارد در Google Takeout، یک سیستم مرکزی توسط Google که در آن می‌توان همه داده‌های شما را صادر کرد، تا 1 مه 2024 در دسترس خواهد بود.

منبع: sammobile

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا