قابلیت جدید جیمیل: واکنش به ایمیل‌ها با ایموجی (به زودی)

اگر برای واکنش سریع به پیام‌های موجود در دستگاه همراه خود به ایموجی‌ها متکی هستید، ممکن است آرزو کنید که در شرایط دیگری از آن‌ها استفاده کنید. به‌عنوان مثال، به جای تایپ کردن یک پاسخ ایمیل کامل، شاید بتوانید از انتقال افکار با یک ایموجی ساده بهره مند شوید. اکنون...

Article

قابلیت جدید جیمیل: واکنش به ایمیل‌ها با ایموجی (به زودی)

اگر برای واکنش سریع به پیام‌های موجود در دستگاه همراه خود به ایموجی‌ها متکی هستید، ممکن است آرزو کنید که در شرایط دیگری از آن‌ها استفاده کنید. به‌عنوان مثال، به جای تایپ کردن یک پاسخ ایمیل کامل، شاید بتوانید از انتقال افکار با یک ایموجی ساده بهره مند شوید. اکنون گوگل می خواهد این موضوع را برای کاربران جیمیل به ثمر برساند . ظاهراً این شرکت در حال کار بر روی افزودن گزینه ای برای واکنش مستقیم به ایمیل ها در جیمیل است.

انتظار می‌رود که واکنش‌های ایموجی از ماه اکتبر برای Gmail عرضه شود . پس از فعال شدن، ایموجی ها در سمت راست ایمیل در جیمیل ظاهر می شود. وقتی روی آن کلیک می‌کنید، پیشنهادی برای «پاسخ سریع و افزودن شخصیت» دریافت می‌کنید که به شما این امکان را می‌دهد که یک شکلک انتخاب کنید.

وقتی با یک ایموجی واکنش نشان می‌دهید، پنج گزینه از پیش تعیین شده برای شما نمایش داده می‌شود، اما با ضربه زدن روی «+»، منویی باز می‌شود که می‌توانید از موارد بیشتری استفاده کنید. گوگل همچنین ممکن است گزینه‌ای را ادغام کند که به سادگی بر روی واکنش موجود از گیرنده دیگری ضربه بزند تا روی یک موضوع زنگ بزند. با این حال، به نظر می رسد چند اخطار در مورد این ویژگی وجود دارد. به عنوان مثال، واکنش های ایموجی را نمی توان در BCC یا ایمیل های رمزگذاری شده استفاده کرد. حداکثر 20 واکنش ایموجی فقط می تواند به یک ایمیل اضافه شود و بیش از 50 واکنش منحصر به فرد وجود ندارد. ممکن است محدودیت‌های اضافی در نظر گرفته شود، اما این جزئیات هنوز تأیید نشده است.

به نظر می رسد گوگل در حال انجام اقداماتی است تا به کاربران جیمیل کمک کند تا تجربه پیام رسانی شخصی تری داشته باشند. حداقل، واکنش‌های ایموجی می‌تواند به افراد این امکان را بدهد که پیام گیرنده را بدون نیاز فوری به نوشتن پاسخ تأیید کنند. در حالی که احتمال ارتباط نادرست از طریق استفاده از ایموجی وجود دارد، خطر این ویژگی و آسیب آن بیشتر از مزیت آن خواهد بود.

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...