• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • فیس بوک بابت خطای ارسال خودکار درخواست دوستی عذرخواهی می کند.راه حل در به روز رسانی است

فیس بوک بابت خطای ارسال خودکار درخواست دوستی عذرخواهی می کند.راه حل در به روز رسانی است

متا اعلام کرده است که اشکالی را در فیس بوک رفع کرده است. این به طور خودکار درخواست های دوستی را به نمایه هایی که کاربر حساب بازدید می کند ارسال می کند. news/5766800″>Facebook از این نقض حریم خصوصی در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی. این شرکت شکایات را...

Article

متا اعلام کرده است که اشکالی را در فیس بوک رفع کرده است. این به طور خودکار درخواست های دوستی را به نمایه هایی که کاربر حساب بازدید می کند ارسال می کند. news/5766800″>Facebook از این نقض حریم خصوصی در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی.

این شرکت شکایات را مورد توجه قرار داده و در یک به‌روزرسانی اصلاحی ارسال کرده است که همه این درخواست‌های اشتباه را با اثر فوری لغو می‌کند.

در ساعات گذشته، متا اعلانی را برای بیش از 3 میلیارد کاربر ارسال کرده است که می‌گوید: “ما اخیراً مشکلی را حل کردیم که باعث شد برخی از درخواست‌های دوستی به اشتباه ارسال شوند. بیشتر بدانید.”

اعلان فیس بوک

اگر حساب شما دارای حذف شده است، می دانید چگونه

پس از کلیک بر روی اعلان متا، کاربر به یک صفحه فیس بوک با یک پیام عذرخواهی رسمی منتقل می شود که در آن شرکت می گوید: “ما اخیرا مشکلی را حل کرد که باعث شد برخی از درخواست‌های دوستی به اشتباه ارسال شوند. ما از این بابت پوزش می‌خواهیم و تأیید می‌کنیم که درخواست‌هایی را که در نتیجه این خطا ارسال شده بود لغو کرده‌ایم.”

پیام عذرخواهی فیس بوک

می توانید برای بررسی درخواست های دوستی خود به گزارش فعالیت خود بروید ارسال شده یا دریافت شده است” و در پایین صفحه دکمه ای را می بینید که می گوید گزارش فعالیت را بررسی کنید. هر کاری که در پلتفرم انجام داده اید با تاریخ و زمان، در لیست گزینه های “درخواست های دوست ارسال شده” جستجو کنید، و لیستی از درخواست‌های دوستی که از زمان ایجاد حساب خود برای دیگران ارسال کرده‌اید نمایش داده می‌شود، آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که این مرحله را انجام داده‌اید.

و اگر خودتان این کار را نکردید، می‌توانید کلیک کنید. در نام حساب کاربری برای بازدید از صفحه شخصی خود و لغو درخواست دوستی ارسال شده برای او. از سال 2022، بسیاری از حساب های کاربری با پست های افراد مشهور ناخواسته غرق شده اند. که شرکت را ملزم می کند چندین عملیات بازیابی را آغاز کند.

این پلت فرم همچنین در یک حادثه اخیر، که در آن صفحات جعلی ChatGPT برای نصب بدافزار بر روی ماشین‌های کاربران مورد سوء استفاده قرار گرفته‌اند، کلاهبرداران نیز آسیب دیده‌اند و طبق تحقیقات در آن زمان، 13 صفحه فیس‌بوک با حدود 500000 فالوور ایجاد شد که بدافزار را منتشر می‌کنند.

منبع: elbalad

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...