• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • فناوری: 8 مرحله.. چگونه AirPods خود را به صورت دوره ای تمیز می کنید؟

فناوری: 8 مرحله.. چگونه AirPods خود را به صورت دوره ای تمیز می کنید؟

از اینکه اخبار مربوط به فناوری را خواندید متشکریم: 8 مرحله.. چگونه AirPods خود را به صورت دوره ای تمیز می کنید؟ و اکنون با جزئیات اخبار قاهره – سامیه سید – مردم در طول روز از هدفون استفاده می کنند، چه در باشگاه ورزشی یا به عنوان بخشی از...

Article

از اینکه اخبار مربوط به فناوری را خواندید متشکریم: 8 مرحله.. چگونه AirPods خود را به صورت دوره ای تمیز می کنید؟ و اکنون با جزئیات اخبار

قاهره – سامیه سید – مردم در طول روز از هدفون استفاده می کنند، چه در باشگاه ورزشی یا به عنوان بخشی از رفت و آمد روزانه یا گردش کار، اما خاک می تواند در داخل آن جمع شود و توجه مداوم به آن ممکن است همیشه به بهبود عملکرد کمک کند.

 

 

مرحله 2: برای تمیز کردن این نوک گوش، می توانید آنها را در آب گرم و صابون خیس کنید یا یک سواب پنبه ای را به مقداری الکل ایزوپروپیل آغشته کنید و از سواب پنبه ای برای تمیز کردن قسمت های داخلی و خارجی گوش استفاده کنید. نکات.

 

مرحله 3 سخت‌ترین بخش تمیز کردن هدفون‌های هدفون این است که به گیره‌ای که در مشبک‌های بلندگو و دریچه‌های هوا تعبیه شده است. برای شروع، از دمنده موشک یا قوطی استفاده کنید. هوای فشرده برای حذف برخی از بدترین آلودگی ها.

 

مرحله 4: ابزار تمیز کردن بعدی باید یک خلال دندان چوبی باشد. برای کار کردن با لبه های توری و تهویه تا حد ممکن از انتخاب استفاده کنید.

 

مرحله 5: از یک سواب پنبه ای آغشته به مقداری الکل استفاده کنید تا بقایای باقی مانده را بلند کنید. روی توری و سطوح تهویه.

مرحله 6: نوک Q دیگری را با الکل پر کنید و سپس بدنه هر هدفون را لمس کنید.

 

مرحله 7: همچنین می‌تواند محفظه شارژ هدفون مملو از موارد بد باشد، و اگر هنوز یک دمنده موشک یا هوای فشرده در دسترس دارید، از آن‌ها استفاده کنید تا تمام گوشه‌ها و گوشه‌های قوطی را منفجر کنید.

 

مرحله 8: دوباره زمان Q-tip است یک تکه پنبه آغشته به الکل بردارید و داخل جعبه را با آن پاک کنید. باید مراقب نقاط تماس ثابت شده باشید. فلزی که به گوشی‌های شما اجازه شارژ در داخل جعبه را می‌دهد.

می‌توانید اخبار مصر و جهان را دنبال کنید. از واژه شما از طریق Google News

منبع

برچسب ها

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...