پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

فناوری: کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده از دادگاه می خواهد که ایلان ماسک را مجبور به شهادت کند

از شما برای خواندن اخبار در مورد فناوری متشکریم: کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده از دادگاه می خواهد که ایلان ماسک را مجبور به شهادت کند و اکنون با جزئیات خبر

قاهره – سامیه سید – کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل داد The American (SEC) شکایت جدیدی علیه ایلان ماسک تنظیم کرد، زیرا او از شهادت در تحقیقات خودداری کرد و نهاد نظارتی آمریکا در حال تحقیق در مورد خرید X (توئیتر سابق) به ارزش 44 میلیارد دلار توسط ماسک بود. و از او می خواست در مورد این معامله شهادت دهد.

 

در بیانیه ای (که توسط بلومبرگ مشاهده شد)، کمیسیون SEC شکایت کرد که ماسک احضاریه ای دریافت کرده است و قرار است در سپتامبر برای شهادت ظاهر شود. 15. با این حال، “دو روز قبل از شهادت برنامه ریزی شده خود، ماسک به کارکنان SEC اطلاع داد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار به طور ناگهانی اعلام کرد که او در آن شرکت نخواهد کرد” و همچنین ” اعتراضات نادرست متعددی از جمله اعتراض به سانفرانسیسکو به عنوان مکان مناسب برای SEC اشاره کرد.

 

 

تحقیقات SEC به سال 2022 برمی گردد، زمانی که تحقیقاتی را در مورد تاخیر ماسک در افشای سهام خود در توییتر آغاز کرد. ، که در آن زمان یک شرکت سهامی عام بود و تاخیر 10 روزه ماسک در ارائه مدارک مورد نیاز طبق قانون اوراق بهادار. این آمریکایی برای افشای سرمایه گذاری خود در توییتر، این تاخیر ممکن است تا 156 میلیون دلار برای او درآمد داشته باشد و همچنین او را هدف دعوای دسته جمعی سهامداران سابق توییتر قرار داد.

 

و اکنون زمان آن نیست. اولین مورد، ماسک است که خود را در سمت اشتباه اوراق بهادار می بیند و کمیسیون بورس، که او در طول سال‌ها بارها آن را مسخره کرده است، و مدیرعامل تسلا به دلیل یک توییت بدنام در سال 2018 به کلاهبرداری از اوراق بهادار متهم شد که ادعا می‌کرد او «تامین مالی تأمین مالی کرده است.» «برای تبدیل سازنده خودروهای الکتریکی به یک شرکت خصوصی.

 

ماسک در نهایت با SEC تسویه حساب کرد و 20 میلیون دلار جریمه پرداخت و از سمت خود به عنوان رئیس تسلا چشم پوشی کرد. با این حال، ماسک هنوز در حال مبارزه با یک شرط در تسویه حساب است. بورس و اوراق بهادار کمیسیون برای امضای برخی از توییت‌های مربوط به تسلا ماسک به یک به اصطلاح «توئیتر گردان» نیاز داشت و X به درخواست نظر پاسخ نداد.

 

 

>

 

شما می توانید اخبار مصر و جهان را از وب سایت Your Word دنبال کنید از طریق Google News

منبع

فناوری: کمیسیون اوراق بهادار ایالات متحده از دادگاه می خواهد که ایلان ماسک را مجبور به شهادت کند","width":"0","_legend":"{score}\/{best} - ({count} {votes})","font_factor":"1.25"}">
امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا