• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • فناوری: اپلیکیشن Viber مجموعه جدیدی از ابزارهای تجاری را به صورت رایگان راه اندازی می کند

فناوری: اپلیکیشن Viber مجموعه جدیدی از ابزارهای تجاری را به صورت رایگان راه اندازی می کند

این موضوع توسط سلطان القحطانی نوشته شده است – بعد از برنامه واتساپ، پلتفرم Viber یک گروه جدید معرفی کرد یک گروه از ابزار کسب و کار برای کوچک و متوسط . در تلاش برای تبدیل یک برنامه به “مرکز ارتباطات برای طیف وسیع از کسب و کارها“، بر اساس...

Article

Top-tech-news-ChatGPT-4-is-now-available-and-it-possesses-these-ten-almost-human-like-capabilities.-Alphabet-announced-plans-to-cut-approximately-12000-jobs-worldwide

این موضوع توسط سلطان القحطانی نوشته شده است – بعد از برنامه واتساپ، پلتفرم Viber یک گروه جدید معرفی کرد یک گروه از ابزار کسب و کار برای کوچک و متوسط .

در تلاش برای تبدیل یک برنامه به مرکز ارتباطات برای طیف وسیع از کسب و کارها، بر اساس پلتفرم اکنون با معرفی بسیاری از از جدید ویژگی های که این خواهد بود در دسترس رایگان برای کوچک و خرد کسب و کار کوچک بودن.

شامل این عرض رایگان جدید ویژگی مانند<:>

    فایل‌ها تعریف کسب و کار کلی (کسب و کار قابلیت ایجاد صفحه کسب و کار عمومی و قابل جستجو حاوی حاوی همه اطلاعات اصلی. و شما می توانید به اشتراک بگذارید شخصی نمایه با مشتریان داخل برنامه یا حتی با افرادی چه کسانی نه چه کسانی A Viber کاربران بعد).

  • مکالمات مشتریان 1:1 (می‌توانند کسب و کار پاسخ به مشتریاندرخواست‌ها > روشن فوری از طریق پیام رسانی فوری فوری).
  • امکان کشف از ازطریق جستجو Viber (کسب و کار می توان یافت مشتریان وفادار مشتریان و حفظ آنها روشن برنامه مکالمات روزانه ترجیح آنها دارند، جایی می توانند مشتریان کشف محصولات محلی و خدمات از ازطریق جستجو برای نام شرکت یا دسته
  • پوشه‌ها اختصاصی برای گپ (کسب‌وکارها به راحتی می‌توانند به راحتی فروشگاه پیام مشتریان به طور جداگانه جدا پیام شخصی با خانواده و دوستان. و کاربران همچنین خواهند بود > از دسترسی به پوشه جعبه ورودی تجاری جدا برای ذخیره مکالمات آنها با شرکتها).
  • کاتالوگ محصولات ( تجارت مالکان می توانند محصولات یا خدمات جدید جدید به راحتی به کاتالوگ صفحه کسب و کار مالک آنها. و مشتریان کاوش اقلام و پرس و جو کنید درباره از ازطریق اشتراک گذاری پیوند مستقیم در چت.

طبق به Viber، اینها رایگان ویژگی ها تجارت محور کار خواهد کرد  و به زودی دنبال خواهد شد بیشتر از خدمات که هدف حساب‌ها از شرکت‌های متوسط ​​و بزرگ شرکت‌ها

این نیست این است مشخص است چه اگر اینها اینها نرم افزار خواهد در دسترس رایگان همچنین ، اما این این احتمال دارد. جدید حسابها کسب و کار خود جدید سرویس موجود فقط برای شرکت در یونان و فیلیپین فقط درزمان فعلی اما راه اندازی خواهد شد راه اندازی در کشورهای اضافی به زودی.

برنامه ریزی شده Viber همچنین برای افزودن بیشتر از مفید مانند پیام پخش و صدا به علاوهبه سریع سریع خودکار برای مشاغل کوچک .

و مهمتر از آن از که، Viber این ارائه پیشنهاد طرح ها قیمت سفارشی بر اساس بر اساس بازخورد بازار برای گسترش مجموعه اولیه مجموعه از ویژگی‌ها کسب و کار رایگان خود خدمات.

منبع

منبع

برچسب ها

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...