پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

فایل های پاک شده در ویندوز را به راحتی بازیابی کنید

مشکل بازیابی فایل های پاک شده از ویندوز بی پایان است. بسیاری از اوقات خود را در جستجوی یک برنامه خاص می یابید تا به شما کمک کند تا همه فایل هایی را که به هر دلیل احتمالی از دست داده اید پیدا کنید. شما اغلب به اشتباه تعداد زیادی از فایل ها را حذف کرده اید، در این مقاله به یکی از برنامه های متمایز که به حل این مشکل کمک می کند، خواهیم پرداخت که برنامه Tenorshare 4DDiG Windows Data Recovery است که به بازیابی فایل های حذف شده کمک زیادی می کند. ما در این مقاله به طور مفصل به این برنامه خواهیم پرداخت، بنابراین ما را دنبال کنید.


استرداد الملفات المحذوفة على ويندوز بسهولة

ویژگی های برنامه برای بازیابی فایل های پاک شده

انتخاب برنامه شما در ویژگی های کاملی است که برنامه به شما ارائه می دهد و اینکه آیا این ویژگی ها برای هدف مورد نظر شما کافی هستند یا خیر. برنامه دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است که آن را به یکی از برنامه هایی تبدیل می کند که رقابت با آن دشوار است. این باعث می شود یکی از برنامه هایی باشد که در بین رقبا رتبه خوبی دارد و البته کاندیدای آسانی برای بازیابی فایل های پاک شده در دستگاه شما است. پس چرا؟

بازیابی فایل های حذف شده از هر دیسک

این برنامه می تواند هر فایل حذف شده ای را که دارید با پاک کردن اشتباه یا با فرمت کردن پارتیشنی که در آن فایل ها را بررسی می کنید، بازیابی کند. ، یا حتی اگر دیسک خارجی از طریق USB باشد، بنابراین نترسید که هر دیسکی را که در داخل آن جستجو می کنید، اطلاعات کافی و داده هایی را که می خواهید به راحتی دریافت خواهید کرد.

بازیابی فایل های حذف شده از NAS

اگر دستگاه Synology NAS دارید، می توانید از این برنامه برای ردیابی فایل هایی که از NAS حذف کرده اید و دوباره آنها را بازیابی کنید، استفاده کنید. این روش تضمین می کند که هیچ فایل یا برنامه ای را از دست نخواهید داد. اطلاعات به راحتی در حین بازیابی فایل ها. دستگاه های NAS برای همه مهم هستند و فرآیند بازیابی فایل های حذف شده پیچیده تر از سایر دستگاه ها است، بنابراین استفاده از این برنامه بسیار مهم است.


استرداد الملفات المحذوفة على ويندوز بسهولة 1

بازیابی فایل های حذف شده از رایانه خراب

آیا رایانه شما کار نمی کند؟ صفحه آبی یا سیاهی که وقتی دستگاه را باز می کنید ظاهر می شود و می خواهید فایل ها را از آن بازیابی کنید، اما اصلا نمی توانید آن را باز کنید؟ از Tenorshare 4DDiG Windows Data Recovery استفاده کنید، که به شما کمک می کند این کار را به راحتی انجام دهید تا هیچ فایلی را از هر دستگاه قدیمی که کار نمی کند از دست ندهید.

سایر ویژگی ها

  • یک دیسک WinPE ایجاد کنید تا بتوانید فایل‌ها را با بوت کردن از آن بازیابی کنید
  • بازیابی فایل‌های RAW که قابل بازیابی نیستند
  • هر قسمت‌های گمشده پارتیشن خود را بازیابی کنید

فایل های خود را در یک مکان بازیابی نکنید

مشکل بازیابی فایل در اینجا این است که باید مراقب چیز بسیار مهمی باشید. بازیابی فایل ها در همان دیسک عامل ممکن است منجر به آسیب به این فایل‌ها، فایل‌های حذف شده شود. آنها تا زمانی که فایل‌های اضافی کپی یا روی دیسک ذخیره‌سازی شما قرار نگیرند، در محدوده قابل بازیابی باقی می‌مانند، پس از آن، این فایل‌های قابل بازیابی از بین می‌روند و شما نمی‌توانید آنها را بازیابی کنید. همه.

فایل های روی باتری لپ تاپ را بازیابی نکنید

نکته مهمی که باید رعایت کنید این است که از باتری لپ تاپ برای بازیابی فایل های پاک شده خود استفاده نکنید. مشکل باتری لپ تاپ این است که می تواند در طول فرآیند تخلیه شود، که منجر به آسیب به دیسک ذخیره سازی شما می شود، بنابراین از باتری لپ تاپ در فرآیند بازیابی استفاده نکنید، بلکه شارژر را وصل کنید.

همه چیز را یکباره بازیابی نکنید

باور کنید، می‌توانید همه فایل‌های حذف شده خود را به یکباره بازیابی کنید، اما من این کار را توصیه نمی‌کنم. توصیه من در اینجا این است که مرتب فایل‌های خود را از اولویت به حداقل مرتب کنید. مهم، حتی اگر خطایی رخ دهد. و دیسک اصلی خراب می شود، فایل های مهم را از دست نمی دهید، بنابراین همه چیز را به یکباره بازیابی نکنید، بلکه فایل های خود را که بازیابی خواهید کرد سازماندهی کنید.

نحوه بازیابی فایل های حذف شده با استفاده از 4DDiG Windows Data Recovery


استرداد الملفات المحذوفة على ويندوز بسهولة 2

  • برای شروع اسکن دستگاه و فایل‌ها، برنامه را ترک کنید


استرداد الملفات المحذوفة على ويندوز بسهولة 3

  • شروع بازیابی فایل های حذف شده


استرداد الملفات المحذوفة على ويندوز بسهولة 4

چرا به این برنامه نیاز دارم؟

فایل هایی که به طور تصادفی حذف شده اند

اغلب اتفاق می افتد که شما فایل های خود را حذف کرده و از شر آنها خلاص می شوید و پس از اتمام حذف فایل‌هایی که می‌خواستید حذف کنید متوجه می‌شوید که فایل‌های مهم را حذف می‌کنید. البته این بسیار ناامیدکننده است، به خصوص اگر آنها را برای همیشه حذف کنید. بنابراین، اهمیت برنامه Tenorshare در بازیابی این فایل‌ها در اینجا ظاهر می‌شود.

خرابی ناگهانی

در در صورتی که همه چیز را روی یک هارد اکسترنال ذخیره کنید، خواه این هارد دیسک روی یک دستگاه NAS باشد یا یک هارد اکسترنال که از طریق USB یا هر چیز مشابهی استفاده می کنید، در این صورت در صورت بروز هرگونه نقصی که در این دیسک ذخیره سازی رخ می دهد و به داده هایی از آن نیاز دارید، با استفاده از این برنامه می توانید فایل های حذف شده یا گیر کرده را از هارد اکسترنال به راحتی بازیابی کنید تا مطمئن شوید که فایل های شما گم نمی شوند.


استرداد الملفات المحذوفة على ويندوز بسهولة 5

خود را از حملات نجات دهید

یکی از معضلاتی که ممکن است با آن مواجه شوید این است که اگر شخصی به دستگاه شخصی شما حمله کند، حمله ای فقط برای از بین بردن فایل های شما، به عنوان مثال، شما دانلود کرده اید بازی یا برنامه ای از سایتی دیگر قابل اعتماد: به دلیل این فایل هایی که دانلود کرده اید حاوی نرم افزارهای مخربی هستند که دستگاه شما را دستکاری کرده اند، دستگاه شما با مشکل مواجه شده است، مطمئناً هرگونه حمله به فایل های شما منجر به از بین رفتن بخشی از آنها می شود. بنابراین شما به برنامه ای مانند این نیاز دارید تا بتوانید فایل های آسیب دیده را بازیابی کنید.

چرا ما Tenorshare 4DDiG را ترجیح می دهیم؟

برنامه های بسیاری وجود دارند که می توانند فایل ها را بازیابی کنند، اما چیزی وجود دارد. بسیار مهم است که در این محدوده باید به آن توجه داشته باشید. همه برنامه ها کارایی بالایی ندارند. چیزی مانند بازیابی فایل های پاک شده آسان نیست و نقص های زیادی وجود دارد. ممکن است در طول این فرآیند با آنها روبرو شوید. نامزدی ما برای برنامه ای مانند 4DDiG بر اساس راندمان بالای برنامه در انجام این فرآیند، در غیر این صورت سایر برنامه ها عملکرد مشابهی را با کارایی این برنامه انجام نمی دهند.

بازیابی فایل های حذف شده به راحتی

بازیابی فایل های حذف شده یک مشکل است. کار بسیار مهمی است که انجام می دهید تا به اشتباه یا به دلیل نقص در دستگاه، ویروس یا هر چیز دیگری هیچ فایل مهمی از خود را از دست ندهید، بنابراین برنامه ای مانند Tenorshare 4DDiG برای بازیابی فایل ها، به طور کامل از آن سود خواهید برد. مراحل را دنبال کنید و دنبال کنید توضیحات تا بتوانید چیزهایی را که از دست داده اید بازیابی کنید. ما کاملاً تضمین می کنیم که این برنامه را کاملاً دوست خواهید داشت.

از دست ندهید: چگونه Copilot را در ویندوز 11 غیرفعال کنیم

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا