پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

شیائومی سری 13T را بدون دوربین لایکا در برخی بازارها عرضه می کند

وقتی Xiaomi 13T و 13T Pro را معرفی کرد، این شرکت تمام تلاش خود را کرد برای تبلیغات دوربین‌های تنظیم‌شده توسط Leica خود و به دلایل خوبی همانطور که ما متوجه شدیم. به جز این که گوشی‌ها در بازارهای خاص، برند لایکا و حالت‌های دوربین مناسب را از دست خواهند داد. یکی از خوانندگان ما متوجه شد که بازارهای شیلی و نیجریه از جمله بازارهای بدشانسی هستند. مناطق خاصی هنوز تلفن‌ها را دریافت نکرده‌اند، بنابراین ممکن است فهرست نیز گسترش یابد.

Non-Leica Xiaomi 13T series spotted in some markets

محصولات Leica فقط به لنزها محدود نمی شوند، تعداد انگشت شماری از عملکردهای نرم افزاری نیز وجود دارند. به عنوان مثال، برنامه پیش‌فرض دوربین دو سبک اصلی عکسبرداری را ارائه می‌کند – Leica Vibrant و Leica Authentic، درست مانند Xiaomi 13، 13 Pro و 13 Ultra. تعداد انگشت شماری از بهینه سازی های مرتبط با حالت پرتره نیز وجود دارد.

فرض می‌شود که این امر باعث کاهش قیمت هر دو گوشی در کشورهای مذکور می‌شود، اما اینطور نیست. ما یک تحقیق سریع در بازار انجام دادیم و متوجه شدیم که هر دو دستگاه تقریباً با قیمت مشابهی با همتایان دارای لایکا در اروپا به فروش می‌رسند. شیائومی 13T را می توان با قیمتی بیش از 600 یورو پیدا کرد، در حالی که 13T Pro با قیمتی معادل 800 یورو در شیلی و نیجریه به فروش می رسد.

ما دلیل این حرکت را نمی دانیم – ممکن است به دلیل برخی محدودیت های بازار یا بندی در توافقنامه شیائومی-لایکا باشد که به سازنده گوشی های هوشمند اجازه نمی دهد محصولات با برند لایکا را در برخی بازارها عرضه کند. امیدواریم شیائومی وارد عمل شود و این را توضیح دهد.

متشکرم، جک برای راهنمایی!

منبع 1 | منبع 2

منبع: Gsmarena

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا