پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

شگفتی های بزرگ! افشای انحصاری نتایج اولین آزمایشات تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 را منتشر کرد.

کوالکام تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 را به زودی معرفی می کند

تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 توسط کوالکام در رویدادی در ماه آینده رونمایی خواهد شد. اکنون نتایج آزمایش این تراشه مورد انتظار فاش شده است.

اپل تراشه A17 Pro را با فرآیند تولید 3 نانومتری عرضه کرد

اپل تراشه A17 Pro را معرفی کرد که بر دقت ساخت 3 نانومتری متکی است. و از گوشی های جدید آیفون 15 پرو پشتیبانی می کند. در حالی که کوالکام تراشه جدید اسنپدراگون 8 نسل 3 خود را نیز عرضه خواهد کرد، اما به دقت ساخت 3 نانومتری متکی نخواهد بود.

تست‌های Geekbench نتایج Snapdragon 8 Gen 3 را نشان می‌دهند

Geekbench 6 Vulkan. نشت آزمایشی نتایج Snapdragon 8 Gen 3 را فاش کرد: تراشه 15434 امتیاز کسب کرد که نتایج بهتری نسبت به تراشه Snapdragon 8 Gen 2 است. این گزارش تأیید می کند که روند تولید این تراشه بر بهره وری آن تأثیری نخواهد داشت.

Snapdragon 8 تراشه نسل 3 در بازی ها برتر است

در حال آمدن تراشه اسنپدراگون 8 نسل 3 دارای کارت گرافیک Adreno 750 است که در مقایسه با کارت گرافیک Adreno 740 مورد استفاده در Snapdragon 8 Gen 2، 50 درصد عملکرد را افزایش می دهد. نشان می‌دهد که تراشه Snapdragon 8 Gen 3 در بازی‌های در حال اجرا عالی خواهد بود.

افزایش در سرعت پردازش و بهره‌وری انرژی

انتظار می‌رود تراشه جدید Qualcomm در سرعت پردازش و بهره‌وری انرژی بهبودهایی به همراه داشته باشد. . افشای اطلاعات همچنین تأیید می کند که عملکرد تراشه در چندین هسته به 7400 امتیاز افزایش یافته است و آن را به رقابت با تراشه اپل تبدیل کرده است.

منبع

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا