• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • شبکه اجتماعی X به شما امکان می دهد نظرات کاربران رایگان را مسدود کنید

شبکه اجتماعی X به شما امکان می دهد نظرات کاربران رایگان را مسدود کنید

به‌روزرسانی جدید پلتفرم X، که قبلاً توییتر نامیده می‌شد، به کاربران اجازه می‌دهد نظرات روی پست‌های خود را از حساب‌های تأیید نشده مسدود کنند. این نوآوری 11 ماه پس از معرفی تأیید حساب پولی به عنوان بخشی از اشتراک Twitter Blue انجام می‌شود. منبع تصویر: TRESOR69 / Pixabay شبکه اجتماعی...

Article

Top-tech-news-ChatGPT-4-is-now-available-and-it-possesses-these-ten-almost-human-like-capabilities.-Alphabet-announced-plans-to-cut-approximately-12000-jobs-worldwide

به‌روزرسانی جدید پلتفرم X، که قبلاً توییتر نامیده می‌شد، به کاربران اجازه می‌دهد نظرات روی پست‌های خود را از حساب‌های تأیید نشده مسدود کنند. این نوآوری 11 ماه پس از معرفی تأیید حساب پولی به عنوان بخشی از اشتراک Twitter Blue انجام می‌شود.

Image source: TRESOR69 / Pixabay

منبع تصویر: TRESOR69 / Pixabay

شبکه اجتماعی X که اخیراً توسط ایلان ماسک به طور جدی اصلاح شده است، گام دیگری در جهت بهبود کیفیت ارتباط بین شرکت کنندگان برداشته است. با این حال، علاوه بر مزایای بالقوه، نوآوری ذکر شده تعدادی سؤال را نیز در مورد دسترسی و باز بودن پلت فرم ایجاد می کند.

Image source: X

منبع تصویر: X

تأیید پولی به عنوان بخشی از اشتراک Twitter Blue در پلتفرم راه‌اندازی شد و به کاربران این امکان را می‌دهد که نشان تأیید را با قیمت 7.99 دلار در ماه دریافت کنند. با این حال، برای کسانی که نمی خواهند یا نمی توانند هزینه این اشتراک را بپردازند، این نوآوری ممکن است ارتباط در سایت را دشوارتر کند.

استدلال برای نوآوری، توانایی کاهش سطح ترولینگ و اطلاعات نادرست در پلتفرم تنها با اجازه دسترسی حساب‌های تایید شده به بحث‌ها است. با این حال، مخالفان این ویژگی به ادامه حضور ربات‌ها با برچسب‌های تایید شده و ترجیح پلتفرم X برای پاسخ‌هایی از حساب‌های تایید شده اشاره می‌کنند که به گفته آنها تنوع صداها در بحث‌ها را کاهش می‌دهد.

منبع

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...