پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

شبکه اجتماعی Threads اکنون دارای ویژگی ویرایش پست است و رایگان است

مدیر عامل شرکت Meta مارک زاکربرگ از ادغام عملکرد ویرایش پیام در شبکه اجتماعی Threads که مشابه توییتر است خبر داد. با تشکر از این، کاربران می توانند پست های خود را در صورت لزوم ظرف پنج دقیقه پس از انتشار ویرایش کنند. اگر در یک پیام خاص خطایی وجود داشته باشد اما قبلاً منتشر شده باشد، این می تواند مفید باشد.

 Image source: ***

منبع تصویر: Meta

برخلاف شبکه اجتماعی، این ویژگی به زودی برای همه کاربران در برنامه تلفن همراه Threads و همچنین در نسخه وب پلتفرم در دسترس خواهد بود.

توجه داشته باشید که برخلاف X، Threads تاریخچه تغییر یک پست را نمایش نمی دهد. این بدان معناست که کاربران Threads می‌توانند چیزی را پست کنند، لایک‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها را دریافت کنند، و سپس متن را به دلخواه خود در عرض چند دقیقه تغییر دهند. این می تواند مشکلاتی را ایجاد کند زیرا برای مثال، از دکمه ویرایش توسط کاربران بی پروا برای انتشار اطلاعات نادرست استفاده می شود. آیا Meta طرحی دارد؟ هنوز مشخص نیست که آیا تابعی برای نمایش تاریخچه تغییرات انتشار در آینده اضافه خواهد شد.

علاوه بر این، زاکربرگ از راه اندازی ویژگی Voice Threads خبر داد. بر اساس نام، حدس زدن اینکه با کمک آن می توانید پیام های صوتی را به شبکه اجتماعی اضافه کنید دشوار نیست. این به‌روزرسانی برای افرادی که به برقراری ارتباط از طریق پیام‌های صوتی عادت دارند، استقبال می‌شود. پس از ضبط یک پیام صوتی، شبکه اجتماعی به طور خودکار عنوانی برای آن ایجاد می کند، اما کاربر می تواند در صورت لزوم تنظیمات را انجام دهد.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا