• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • سوءاستفاده از چت جی‌پی‌تی برای مقاصد سیاسی

سوءاستفاده از چت جی‌پی‌تی برای مقاصد سیاسی

در ماه مارس «اوپن‌ای‌آی» پس از محبوبیت سریع خود میان کاربران سعی داشت نگرانی‌ها درباره استفاده از هوش مصنوعی مولد چت جی‌پی‌تی برای تشدید اخبار جعلی سیاسی را از بین ببرد و برای این منظور به‌روزرسانی در صفحه کاربری شرکت منتشر کرد تا به‌طور واضح چنین رفتاری را منع کند....

Article

Top-tech-news-ChatGPT-4-is-now-available-and-it-possesses-these-ten-almost-human-like-capabilities.-Alphabet-announced-plans-to-cut-approximately-12000-jobs-worldwide

در ماه مارس «اوپن‌ای‌آی» پس از محبوبیت سریع خود میان کاربران سعی داشت نگرانی‌ها درباره استفاده از هوش مصنوعی مولد چت جی‌پی‌تی برای تشدید اخبار جعلی سیاسی را از بین ببرد و برای این منظور به‌روزرسانی در صفحه کاربری شرکت منتشر کرد تا به‌طور واضح چنین رفتاری را منع کند.

اما یک تحقیق نشریه واشنگتن پست نشان می‌دهد این چت‌بات را همچنان می‌توان به راحتی تحریک کرد تا این قوانین را بشکند. چنین فرآیندی برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ پیامدهایی خواهد داشت.

اوپن‌ای‌آی و چت‌بات آن مانند استارت‌آپ‌های مشابه با مشکلات بازبینی محتوا روبه‌رو است. در حال حاضر مشکل فقط محتوای به اشتراک گذاشته شده نیست، بلکه افرادی که به ابزارهای تولید محتوا دسترسی دارند و تحت چه شرایطی هستند نیز اهمیت یافته‌اند.

 

برچسب ها

0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post

مـــطالب مـشـــابه بیشتر...