پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

سری جدید گلکسی اس 24 به طرز هیجان انگیزی در پایگاه داده 3C مشاهده شده است و فناوری شارژ سریع را بدون تغییر نگه می دارد!

نشت‌ها: سری گلکسی اس 24 با فناوری شارژ سریع‌تر از نسخه‌های فعلی عرضه نخواهد شد

نشت‌های اخیر از پایگاه داده 3C ظرفیت شارژ مورد انتظار را در گلکسی آینده نشان داد سری S24. بر اساس اطلاعات فاش شده، انتظار نمی رود که نسخه های آینده با فناوری شارژ سریع جدید بالاتر از نسخه های فعلی گلکسی S23 عرضه شوند.

فناوری شارژ سریع مورد انتظار

برخی گزارش های قبلی نشان می دهد که سامسونگ ممکن است فناوری شارژ را در نسخه آتی گلکسی اس 24 اولترا توسعه دهد و ظرفیت شارژ 65 واتی را برای آن فراهم کند. اما اطلاعات فاش شده از پایگاه داده 3C تأیید کرد که سری Galaxy S24 با فناوری شارژ سریع 25 یا 45 واتی عرضه می شود.

جزئیات ثبت نام و ظرفیت شارژ تلفن

تلفن گلکسی S24 ثبت شده است. با شماره مدل “SM-S9210” و دارای فناوری شارژ سریع 25 واتی – که در Galaxy S23 نیز استفاده شده است. Galaxy S24 Plus با شماره مدل “SM-S9260” ثبت شده است، در حالی که تلفن S24 Ultra با شماره مدل “SM-S9280” ثبت شده است و هر دو نسخه از فناوری شارژ سریع 45 واتی پشتیبانی می کنند.

واحد شارژ در جعبه گنجانده نشده است

طبق اطلاعات فاش شده از پایگاه داده 3C، واحد شارژ در جعبه سری گلکسی اس 24 قرار نخواهد گرفت. این بدان معناست که کاربران باید واحد شارژ را جداگانه خریداری کنند.

ظرفیت باتری بهبود یافته

انتظار می‌رود که سری Galaxy S24 Plus و Galaxy S24 Ultra ظرفیت باتری را در مقایسه با نسخه‌های قبلی گوشی سامسونگ، زیرا انتظار می‌رود این گوشی‌ها با ظرفیت باتری 5000 میلی‌آمپر ساعتی عرضه شوند.

منبع:

منبع: وب‌سایت رویداد

منبع

فناوری شارژ سریع را بدون تغییر نگه می دارد!","width":"0","_legend":"{score}\/{best} - ({count} {votes})","font_factor":"1.25"}">
امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا