...
پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

سامسونگ سال آینده یک گوشی گلکسی با هوش مصنوعی مولد معرفی می کند

سامسونگ، که تاج خود را به عنوان پیشگام جهانی گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم 2023، اعلام کرد که سال آینده از گوشی هوشمند گلکسی مجهز به هوش مصنوعی مولد (AIالف>). طبق کنفرانس درآمد سه ماهه سوم، که در آن شرکت اعلام کرد که موفق شده درآمدی معادل 67.4 تریلیون KRW (حدود 49.86 میلیارد دلار) داشته باشد، سامسونگ گفت که در حال کار برای معرفی هوش مصنوعی در دستگاه های خود است.

غول کره جنوبی گفت که هوش مصنوعی در دستگاه‌های گلکسی تجربیات جدیدی را برای کاربران به ارمغان می‌آورد و آنها در حال برنامه‌ریزی برای ارائه آن در سال 2024 هستند. فناوری که سامسونگ استفاده از فناوری هوش مصنوعی مولد روی دستگاه است که بدون نیاز به اتصال به اینترنت کار می کند. به این معنی که هوش مصنوعی مولد، مشابه ChatGPT، بر روی گوشی‌های گلکسی سامسونگ پیاده‌سازی می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق دستورات ساده بدون اینترنت به خدمات مختلف دسترسی داشته باشند.

به نظر می رسد این اقدام سامسونگ یک اقدام متقابل برای سری آیفون 16 اپل باشد

این گزارش همچنین نشان می‌دهد که سامسونگ فعالانه کار می‌کند در توسعه فناوری هوش مصنوعی مولد خود برای این منظور. سامسونگ می‌تواند بهترین ChatGPT و Google Bard را همراه با این گزینه به ارمغان بیاورد. برای ایجاد محتوا بر اساس کلمات کلیدی خاص. طبق اطلاعات صاحبان صنعت، ما همچنین گزارش داده‌ایم که می‌توانیم فناوری هوش مصنوعی مذکور را در Galaxy S24 و Galaxy S24 می تواند نیروگاه بعدی هوش مصنوعی باشد.

علاوه بر این، سامسونگ قصد دارد سری گلکسی اس 24 را به هوشمندترین گوشی هوش مصنوعی تا کنون تبدیل کند. فناوری هوش مصنوعی همچنین می‌تواند گلکسی Z6 را تقویت کند که انتظار می‌رود در نیمه دوم سال 2024 عرضه شود. گمان می‌رود که سامسونگ در حال آماده شدن است و آستین‌های خود را برای مقابله با عرضه سری آیفون 16 اپل که در نیمه دوم سال 2024 اتفاق می‌افتد آماده می‌کند. با فناوری هوش مصنوعی روی دستگاه

منبع: sammobile

گوشی گلکسی با هوش مصنوعی مولد معرفی می کند","width":"0","_legend":"{score}\/{best} - ({count} {votes})","font_factor":"1.25"}">
امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.