پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

راهنمای عجیب مایکروسافت پس از 32 سال: آیا پشتیبانی از نسخه های قدیمی در راه است؟

مایکروسافت ممکن است اخیراً کمی گیج شده باشد. همانطور که مشخص است، لینوکس یک سیستم عامل است که در سال 1991 منتشر شد. در واقع، بسیاری از مردم به دلقک فکر می کنند که لوگوی لینوکس نیز هست. پس چه شد که مایکروسافت راهنمای نصب سیستم عامل لینوکس را بر روی کامپیوتر خود منتشر کرد؟ آیا تصمیم به پشتیبانی از سیستم عامل های قدیمی دارید؟ در اینجا جزئیات است…

مایکروسافت راهنمای نصب لینوکس را منتشر کرده است!

مقاله منتشر شده توسط مایکروسافت شامل راهنمای نصب سیستم عامل لینوکس است که 32 سال پیش منتشر شد. طبق این مقاله، مایکروسافت یک راهنمای نصب و جادوگر را در تلاش برای تشویق لینوکس منتشر کرد. کاربرانی که این را می بینند فکر می کنند: “آیا بسته پشتیبانی برای نسخه های قدیمی ویندوز وجود دارد؟” آمد.

Linux

هیچ بیانیه یا متن نوشتاری حاوی بسته پشتیبانی توسط مایکروسافت در مورد این موضوع به اشتراک گذاشته نشده است. فقط یک کتابچه راهنمای کاربر برای لینوکس به اشتراک گذاشته شد، همین. وقتی به صورت کاربر در سراسر جهان نگاه می شود، پاسخ به این سوال که چند نفر با این سیستم عامل به زندگی خود ادامه می دهند، تعداد بسیار کمی از افراد بیشتر نیست.

اما دستگاه‌های نقدی که هر روز استفاده می‌کنید، کیوسک‌هایی که بلیت اتوبوس می‌خرید، دستگاه‌های بارگیری که کارت حمل‌ونقل خود را پر می‌کنید، و غیره. دستگاه‌ها از سیستم‌عامل‌هایی مانند Windows XP و Linux استفاده می‌کنند. این سیستم‌ها در سراسر بازار ترجیح داده می‌شوند زیرا سیستم‌عامل‌هایی هستند که مزایا و معایب آن‌ها مشخص است، تقریباً همه باگ‌ها برطرف شده‌اند و به سیستم مورد نیاز زیادی نیاز ندارند.

مناسب ترین سوالی که در اینجا می توان پرسید این است که “آیا مایکروسافت می خواهد ماشین هایی را که سال ها با این سیستم عامل ها کار می کنند به لینوکس منتقل کند؟” باید یک سوال وجود داشته باشد. اگرچه توافق کاملی در مورد این موضوع وجود ندارد، مایکروسافت ممکن است بخواهد سیستم عامل هایی را که اکنون منسوخ شده اند حذف کند. بانک‌ها و غیره. اگرچه مشخص نیست که چه تأثیری بر مؤسساتی که از چنین ماشین‌هایی استفاده می‌کنند خواهد داشت، تمایل مایکروسافت ممکن است در این راستا باشد.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا