• خانه
  • ⬅️
  • خبرخوان
  • ⬅️
  • دیگر نیازی به استفاده رایگان نیست: طبق گزارش ها، ویندوز 12 با اشتراک ارائه می شود

دیگر نیازی به استفاده رایگان نیست: طبق گزارش ها، ویندوز 12 با اشتراک ارائه می شود

مایکروسافت ابتدا اعلام کرد که با ویندوز 11 که در سال 2021 راه اندازی شد، تغییرات اساسی ایجاد خواهد کرد. اگرچه نوآوری های عمده ای در طراحی وجود دارد، “نسخه آزمایشی رایگان” سال ها بدون تغییر باقی مانده است. با این حال، این شرکت ممکن است به یک مدل مبتنی...

Article

مایکروسافت ابتدا اعلام کرد که با ویندوز 11 که در سال 2021 راه اندازی شد، تغییرات اساسی ایجاد خواهد کرد. اگرچه نوآوری های عمده ای در طراحی وجود دارد، “نسخه آزمایشی رایگان” سال ها بدون تغییر باقی مانده است. با این حال، این شرکت ممکن است به یک مدل مبتنی بر اشتراک با ویندوز 12 روی بیاورد.

خواهد شد Windows 12 هر ماه با یک اشتراک پول دریافت می کند؟

جزئیات جالبی از آخرین ساخت‌های Canary ویندوز 11 به دست آمد. بر این اساس، گفته شد که مایکروسافت در حال آزمایش برخی از ویژگی‌هایی است که می‌توانند به اشتراک مرتبط شوند. نسخه اشتراک در کدهای قناری عباراتی را نشان می دهد که به عنوان «اشتراک مبتنی بر دستگاه» و «اشتراک مبتنی بر کاربر» تعریف شده است.

مواردی نیز وجود داشت که نوع اشتراک کاربر را جویا می شد. مشخص شد که وضعیت اشتراک با گزینه‌هایی مانند «فعال»، «غیرفعال» و «منقضی شده» آزمایش شده است.

Say goodbye to Cortana with the latest Windows 11 update!

با آخرین به‌روزرسانی ویندوز 11 با کورتانا خداحافظی کنید!

به‌روزرسانی جدید 25967 ویندوز 11 منتشر شد. این به روز رسانی یک برنامه تنظیمات جدید ویندوز 11 را به ارمغان می آورد. دستیار کورتانا نیز قطع شده است.

به نظر می رسد این با گزارش های قبلی مایکروسافت در مورد آینده ویندوز مطابقت دارد. این شرکت می خواهد ویندوز را بیشتر و بیشتر به فضای ابری منتقل کند. ویژگی‌هایی مانند Cloud PC در پیش‌نمایش ویندوز 11 نشان می‌دهد که مایکروسافت با چندین گزینه دسک‌تاپ روی یک دستگاه آزمایش می‌کند.

یک سیستم جدید مبتنی بر اشتراک می تواند نحوه استفاده از ویندوز را کاملاً تغییر دهد. مایکروسافت که سال‌ها کدهای یک‌بار مصرف را برای فعال‌سازی ویندوز می‌فروشد، ممکن است بخواهد به اشتراک‌های دستگاه و کاربر تغییر کند.

می توان گفت که این ویژگی در کدهای Windows Canary گنجانده شده است و برای ویندوز 12 در حال آزمایش است. به لطف اشتراک، مایکروسافت می تواند درآمد مستمر از ویندوز ایجاد کند و از خدمات ابری پشتیبانی کند.

پس نظر شما در مورد این موضوع چیست؟ می توانید نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

منبع

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...