پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

در اینجا برنامه کاملاً جدید مایکروسافت تیمز برای شما وجود دارد!

اکنون راحت‌تر از همیشه می‌توانید از چت‌ها و جلسات خود مطلع شوید. تیم مایکروسافت با ظاهر جدید و پیشرفته خود به ویندوز و مک می آید. با در نظر گرفتن بازخورد و پیشنهادات کاربران، کاملاً آماده ارائه یک محیط کاری هوشمندتر و بهبود یافته است. تیم های جدید مایکروسافت قرار است عصر جدیدی را آغاز کنند. با آخرین به روز رسانی، برنامه قول می دهد که تنها با نصف رم دو برابر سریعتر اجرا شود. در اینجا جزئیات است…

تیم های مایکروسافت، ظاهر کاملاً جدید خود، امکانات زیادی را به کاربران ارائه می دهد!

این شرکت با تلاش کاملاً جدید خود، روند جدیدی را با نسخه ارتقا یافته پلتفرم کنفرانس ویدیویی و چت آغاز خواهد کرد. به لطف این پیشرفت‌ها، تیم‌های مایکروسافت تا ۲ برابر سریع‌تر کار خواهند کرد. علاوه بر این، فضای دیسک و حافظه کمتری را در مقایسه با تیم‌های کلاسیک مصرف می‌کند.

تیم‌های جدید در مقایسه با نسخه کلاسیک، طراحی انعطاف‌پذیرتر و ساده‌تری دارند. این به برنامه جدید اجازه می‌دهد تا پشتیبانی بهتری از برنامه‌های شخص ثالث ارائه دهد و شروع یا پیوستن به جلسات را بسیار سریع‌تر کند.

External account bug! Microsoft Teams’ new malware threat

اشکال حساب خارجی! تهدید بدافزار جدید تیم مایکروسافت

یک اشکال جدید در تیم‌های مایکروسافت، خطر تحویل بدافزار از حساب‌های خارجی را نشان می‌دهد و تهدیدی برای کاربران تجاری است.

این شرکت این خبر را به شرح زیر اعلام کرد: «هدف ما طراحی مجدد تیم‌ها از ابتدا بود تا برنامه‌ای سریع‌تر، ساده‌تر، هوشمندتر و منعطف‌تر ارائه کنیم تا به شما کمک کند بهره‌ور بمانید و همکاری مؤثرتری داشته باشید. ما بر ارائه عملکرد با کیفیت بالا و بهبود اصول اساسی در زمینه‌هایی مانند قابلیت اطمینان، امنیت و مدیریت فناوری اطلاعات تمرکز کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که تیم‌های جدید نیازهای در حال تحول سازمان شما را برآورده می‌کنند.”

این شرکت همچنین میانبرهای صفحه کلید را بهبود بخشید و به برنامه اجازه داد تا بین موارد لیست مانند فیدهای فعالیت و موضوعات چت حرکت کند. در نهایت، علاوه بر ویژگی “علامت گذاری همه به عنوان خوانده شده” در فعالیت ها، ویژگی “علامت گذاری همه به عنوان خوانده شده” در راه است.

به نظر می رسد که تیم های جدید مایکروسافت Copilot را نیز معرفی کرده است. Copilot یک دستیار هوش مصنوعی است که به شما در انجام وظایفتان کمک می کند. در کنار شما کار خواهد کرد تا به شما کمک کند بر وظایف خود غلبه کنید. Copilot چت ها و تماس ها را تجزیه و تحلیل می کند و به شما امکان می دهد خلاصه های کوتاهی از تمام نکات و تصمیمات کلیدی دریافت کنید. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که بعداً اینها را در Teams به اشتراک بگذارید.

به‌علاوه، Copilot اسناد، ارائه‌ها و ایمیل‌های شما را با استفاده از Microsoft Graph بررسی می‌کند. به این ترتیب، به سرعت تمام اطلاعات مورد نیاز شما مانند دعوت نامه های تقویم، یادداشت ها و مخاطبین را دریافت می کند. در چند ماه آینده، یک فرصت ارتقا برای کاربران کلاسیک Teams در دسترس خواهد بود.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا