پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

درباره آخرین به‌روزرسانی اندروید 14 از Google بیاموزید: سفارشی‌سازی و کنترل بی‌سابقه!

گوگل از به‌روزرسانی‌های سیستم اندروید 14 به مدت 7 سال پشتیبانی می‌کند

در رویداد امروز پیکسل 8، گوگل پشتیبانی از نسخه‌های جدید سیستم عامل اندروید را برای 7 سال آینده اعلام کرد. سال . گوگل همچنین آپدیت جدیدی را برای اندروید 14 ارائه کرده است.

به‌روزرسانی اندروید 14 شامل ویژگی‌های جدید و بهبود عملکرد است

Google امروز به‌روزرسانی اندروید 14 را با ویژگی‌ها و بهبودهای فراوان به‌طور رسمی منتشر کرد. این به‌روزرسانی عمدتاً بر سفارشی‌سازی، کنترل بهتر و دسترسی بهبودیافته تمرکز دارد.

طراحی «Material You» برای سفارشی‌سازی Android 14

به‌روزرسانی Android 14 ابزارهای بهبود یافته‌ای را برای سفارشی‌سازی سیستم ارائه می‌کند. طراحی جدید معروف به “Material You” که اندروید 13 را به سطح جدیدی می برد. طراحی «Material You» از تنظیم نمادهای برنامه، عناصر رابط کاربری و تنظیمات بر اساس رنگ پس‌زمینه صفحه پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌های به‌روزرسانی Android 14

  • میانبرهای صفحه قفل
  • قفل صفحه نمایش الگوها
  • کاپیپرهای مبتنی بر هوش مصنوعی
  • کاپیپرهای تک رنگ

به‌روزرسانی اندروید 14 کیفیت عکس و ویدیو را بهبود می‌بخشد

کیفیت عکس و ویدیوی به‌روزرسانی‌های Android 14 را با فناوری Ultra HDR که رنگ‌ها، روشنایی و عمق را افزایش می‌دهد، بهبود می‌بخشد. تصاویر را می توان بدون کاهش کیفیت آنها ضبط و نمایش داد.

پلتفرم “Health Connect” برای ذخیره داده های سلامت

این به روز رسانی شامل پلت فرم “Health Connect” است که به کاربران امکان می دهد ذخیره و ذخیره کنند. داده‌های سلامتی خود را از طریق برنامه‌های مختلف مدیریت کنید.

به‌روزرسانی اندروید 14 کنترل افراد کم‌شنوا و کم‌بینا را تسهیل می‌کند

این به‌روزرسانی دارای ویژگی‌های ویژه برای افراد کم‌شنوا و کم‌بینا است، از جمله تنظیمات سریع برای اندازه قلم، پیش‌نمایش دستگاه صوتی، تنظیمات سفارشی، و اعلان‌های نور فلاش سفارشی.

به‌روزرسانی Android 14 برای دستگاه‌های Google Pixel و سایرین موجود است

به‌روزرسانی پایدار Android 14 امروز برای Google Pixel در دسترس است. دستگاه‌ها، و بعداً با دستگاه‌های Samsung، iQOO، Nothing، OnePlus، Oppo، Realme، Sharp، Sony، Tecno، Vivo و Xiaomi سازگار خواهند بود.

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا