پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

حتی هنوز منتشر نشده است: Vision Pro در حال تغییر طراحی است!

برنامه‌های جدیدی برای Vision Pro که اپل در ماه‌های اخیر معرفی کرد و در پایان رویداد به طرز شگفت‌انگیزی ظاهر شد، ظاهر شده‌اند. اپل ویژن پرو که حتی هنوز عرضه نشده است، تغییری در طراحی ایجاد کرده است. بنابراین طراحی جدید چگونه خواهد بود؟ در اینجا Apple Vision Pro و جزئیات آن است…

Vision Pro ممکن است باعث گردن و سردرد شود !

خبر بدی در مورد Vision Pro وجود دارد که انتظار می‌رود اوایل سال آینده به فروش برسد و انقلابی در صنعت کامپیوتر باشد. طبق گزارش منتشر شده توسط مارک گورمن، معروف به افشای اطلاعات اپل، ویژن پرو قبل از انتشار دستخوش تغییرات طراحی شده است. بنابراین چقدر این موضوع بر تاریخ عرضه تأثیر می گذارد؟ یا دلیل تغییر طراحی اپل چیست؟

vision pro

اول از همه، اجازه دهید بیان کنیم که طراحی جدید در مدل Vision Pro 2 خواهد بود. این خبر خوبی برای ما به ارمغان می آورد زیرا برخی از کاربران فکر می کردند که اپل تنها در یک نسل چنین محصول آینده نگرانه ای را تولید خواهد کرد. با این حال، اخبار Vision Pro 2 که قبلاً رسیده است به ما نشان می دهد که وضعیت دقیقاً برعکس است.

پس دلیل این تغییر طراحی چیست؟ اول از همه، اگرچه عینک “واقعیت مجازی” در زندگی ما وجود دارد، اما هیچ یک از ما با چنین عینکی بیرون نمی رویم. به عبارت دیگر، ما از این لیوان ها برای دوره هایی که بیشتر از 2-3 ساعت نباشد استفاده می کنیم. بعد یا باتریش تمام می شود یا حوصله ما سر می رود. ما موافقیم که دلیل اصلی این امر این است که محتوای کمتری با تمرکز بر عینک واقعیت مجازی تولید می‌شود.

با این حال، Apple Vision Pro دقیقاً چنین دستگاهی نیست. شما می توانید از آن به عنوان رایانه شخصی یا به عنوان یک سیستم سرگرمی کامل استفاده کنید. در این شرایط به ناچار باید ساعت ها عینک ویژن پرو را روی چشمان خود نگه داریم. به طور خلاصه، عباراتی مانند “طراحی ارگونومیک، طراحی سالم و راحت” در کانون توجه قرار می گیرند.

vision pro

Vision Pro در حال حاضر اولین تلاش اپل است و متأسفانه از برخی جنبه ها ناکافی است. گزارش شده است که دستگاه ها در فرآیند آزمایش باعث ایجاد گردن و سردرد شده اند. اصلاحاتی در رابطه با مشکل Vision Pro 1 وجود خواهد داشت، اما ما یک طراحی کاملاً جدید را در Vision Pro 2 خواهیم دید. اطلاعات مربوط به جزئیات طراحی هنوز به اشتراک گذاشته نشده است. تنها چیزی که شناخته شده این است که یک هدبند جدید برای Vision Pro 1 اضافه خواهد شد و یک هدفون جدید برای هر دو مدل 1 و 2 ساخته خواهد شد.

منبع

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا