• خانه
  • ⬅️
  • خودرو
  • ⬅️
  • جشنواره Car Valley با بهترین خودروهای ایتالیایی بازمی گردد

جشنواره Car Valley با بهترین خودروهای ایتالیایی بازمی گردد

«جشنواره دره اتومبیل‌ها» که بزرگترین رویداد ایتالیا برای علاقه‌مندان به خودروهای سوپر اسپرت محسوب می‌شود، پس از برگزاری مجازی در نسخه ۲۰۲۰ به دلیل پیامدهای «کووید ۱۹» به دنیای واقعی بازخواهد گشت. همه‌گیر، از آنجایی که نسخه 2021 در زمین برگزار می‌شود و عموم مردم می‌توانند بین اول تا چهارم...

Article

جشنواره Car Valley با بهترین خودروهای ایتالیایی بازمی گردد_646488f0674bd.jpeg

«جشنواره دره اتومبیل‌ها» که بزرگترین رویداد ایتالیا برای علاقه‌مندان به خودروهای سوپر اسپرت محسوب می‌شود، پس از برگزاری مجازی در نسخه ۲۰۲۰ به دلیل پیامدهای «کووید ۱۹» به دنیای واقعی بازخواهد گشت. همه‌گیر، از آنجایی که نسخه 2021 در زمین برگزار می‌شود و عموم مردم می‌توانند بین اول تا چهارم ژوئیه آینده به صورت الکترونیکی در آن شرکت کرده و آن را دنبال کنند.

سرزمین موتورها – سرزمین موتورها با مجموعه‌ای از رویدادها بر روی مودنا تمرکز خواهد کرد که نمادی‌ترین برندهای موتور از منطقه امیلیا رومانیا، مانند فراری، مازراتی، دوکاتی، لامبورگینی، دالارا و انریکا را به نمایش می‌گذارد. درهای این جشنواره همچنین برای اولین بار در تاریخ خود به روی برندهای بین المللی خودرو باز خواهد شد.

روزهای جشنواره

کالج نظامی مودنا، دپارتمان حقوق دانشگاه مودنا، و رجیو امیلیا میزبان مجموعه‌ای از جلسات با محوریت تحلیل و بحث عمیق در مورد بخش خودرو در روزهای پنجشنبه و جمعه، 1 و 2 ژوئیه خواهند بود. . با مراجعه به www.motorvalley.it، می‌توانید این جلسات را به صورت آنلاین مشاهده و ثبت کنید.

پس از روز افتتاحیه، عموم مردم می‌توانند در رویدادهایی در پیست‌ها شرکت کنند، از جمله پیست‌هایی مانند میسانو و ایمولا و رویدادی ویژه برای خودروهای اسپرت «کلاسیک مدرن» و رویدادی دیگر برای خودروهای دالارا.

منطقه جدید “دره ماشین‌ها”

پس از اولین روز جشنواره، بازدیدکنندگان از جشنواره در روزهای 2، 3 و 4 ژوئیه می توانند در رویداد “در پیست” در تمام پیست های مسابقه داخل منطقه وارد شوند، زیرا پیست های “Misano-Adriatico” این کار را انجام می دهند. با “چالش جهانی GT” در اروپا به مدت یک روز (4 ژوئیه)، پیست ایمولا با “قهرمانی مسابقات سرعت ایتالیا” به مدت سه روز (2، 3 و 4 ژوئیه)، و پیست Varano dei Melegari شرکت کنید. با کلاسیک های مدرن (ماشین های محبوب و مطلوب از سن بین 20 تا 30 سال) و رویدادی اختصاص داده شده به اتومبیل های دالارا به مدت دو روز (2 و 3 ژوئیه).

سخنان اصلی کنفرانس

کنفرانسی در “جشنواره دره ماشین ها” برگزار می شود که در آن جلسات بحث و گفتگو برای هر جلسه 45 دقیقه طول می کشد. این جلسات به تعدادی از مسائل پرداخته و ارقام و آماری در مورد صنعت خودرو ایتالیا و بین المللی ارائه می کند. . جلسات بیشتری از طریق اینترنت پخش خواهد شد تا در مورد بسیاری از موضوعات بحث شود. این موضوعات شامل پایداری، دیجیتالی شدن، مسابقه، فن آوری های نوآورانه، گرایش های جدید مصرف کننده، و آینده حمل و نقل است.

سایر جنبه های مهم

“جشنواره دره خودرو” با “Motorsportnext – مجمع جهانی برای نوآوری صنعتی و انتقال فناوری” در 30 ژوئن برگزار می شود که توسط انجمن ملی صنعت خودرو ایتالیا و Motorsport & Autopromoteque برگزار می شود. نمایشگاهی در 2 جولای برای ارائه ده پروژه نوظهور و فعال در بخش حمل و نقل و خودرو که توسط شتاب دهنده Auto Valley انتخاب شده اند، برگزار می شود.

رویدادهای “دره ماشین‌ها” به خودروها و بخش حمل‌ونقل محدود نمی‌شود، بلکه تعدادی از جنبه‌های متمایز منطقه ایتالیا مانند غذا، نوشیدنی، هنر، فرهنگ و طبیعت را برجسته می‌کند.

کلیسای نذر مکانی برای برگزاری نمایشگاهی تحت عنوان “ادای احترام جشنواره دره خودرو به نمادهای صنعت خودرو” است که از اول تا یازدهم جولای برگزار می شود و در آن با ارزش ترین قطعات چرم اصل برگزار می شود. تولید شده توسط “شیدونی” برای بهترین خودروسازان این شرکت متخصص در تولید کیف و لوازم جانبی چرمی لوکس است.

کارخانه تنباکو – کارخانه‌های تاپاچی، آثار هنرمند الساندرو راسپونی، از جمله 30 اثر هنری که قبلاً منتشر نشده است – طراحی ماشین‌ها، شخصیت‌ها و ماجراجویی‌ها – راسپونی به خاطر ترکیب اشتیاق به ماشین‌ها، اسپرت بودن و استعداد هنری آن‌ها شناخته شده است.

نمایشگاهی از عکس های اصلی با عنوان “تکریم خاطره سیمونچلی” تحت نظارت بنیاد مارکو سیمونچلی در کلیسای کوچک سن نیکولو برگزار می شود. این نمایشگاه زندگی کوتاه اما غنی دوچرخه سوار ایتالیایی مارکو سیمتونچلی را روشن می کند که در سال 2011 در جریان یک مسابقه موتورسواری در حالی که هنوز جوان بود درگذشت.

نمایشگاهی با عنوان “در این روز: کریسمس مبارک ساخته شده در ایتالیا!” از 30 ژوئن تا 25 ژوئیه در کلیسای سن کارلو برگزار می شود. این پروژه از ایده استفانو دومینلا، رئیس جمهور “گاتینونی” متولد شد. House» و همچنین لباس‌های روی مجسمه‌های اختصاص داده شده به «جشنواره دره اتومبیل‌ها» که منحصراً توسط طراح Guillermo Mariotto طراحی شده است.

Tedex Modena در روز شنبه، 3 ژوئیه، میزبان اجرای زنده در تئاتر Strucci در مودنا خواهد بود. موضوع اصلی این رویداد “Vision of Transcendence” درباره رویاپردازان بزرگی است که دنیای ما را تغییر دادند و در حال تغییر هستند.

کاوالینو کلاسیک

عنوان رویداد در مورد آن به ما می گوید… فرصت را غنیمت بشمارید و در نمایشگاه اختصاصی Cavallino Classic که از دوم تا چهارم ژوئیه برگزار می شود و توسط Canossa Events، مهمترین رویداد برای Concours d’ میزبانی می شود، شرکت کنید. Elegance در ایالات متحده آمریکا اختصاص داده شده به خودروهای فراری، که برای اولین بار در خارج از ایالات متحده آمریکا برگزار می شود.

نام های بزرگ

فهرست شرکت کنندگان در “دره ماشین ها” سرشار از نام های بزرگ است و سخنرانان شامل لوئیجی دی مایو، وزیر امور خارجه ایتالیا، استفانو بوناچینی، مسئول امیلیا رومانیا، کارلو فرو، رئیس جمهور ایتالیا خواهد بود. آژانس بازرگانی، استفان وینکلمان، رئیس و مدیرعامل لامبورگینی، و کلودیو دومنیکالی، مدیرعامل دوکاتی، پائولو اسکودیری، رئیس انجمن ملی صنعت خودرو در ایتالیا، آنجلو استچی دامیان، رئیس باشگاه خودروی ایتالیا، و طراحان خودرو: کریس بنگل آمریکایی، کلاوس باسه آلمانی و والتر د سیلوا ایتالیایی.

تبلیغ “ساخت ایتالیا”

«جشنواره دره اتومبیل ها» بخشی از تلاش های ملی برای ترویج صنعت ایتالیایی «ساخت ایتالیا» است که توسط وزیر امور خارجه و همکاری های بین المللی و رئیس آژانس تجارت ایتالیا با همکاری منطقه امیلیا-رومانیا و بنیاد ترویج گردشگری امیلیا-رومانیا برای ارتقای بین المللی و بین المللی سازی شرکت های ایتالیایی، این تلاش ها در مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک در ایمولا آغاز شد و در مسابقه سوپربایک در پیست میسانو که بین دو کشور برگزار می شود، ادامه خواهد یافت. 11 ژوئن و 1 ژوئن، و نمایشگاه بین المللی صنعتی و تجاری “Innoprom” در یکاترینبورگ، روسیه، بین 5 و 8 ژوئیه، و جایزه بزرگ سن مارینو و ریمینی ریویرا در مسابقات قهرمانی جهانی MotoGP، در پیست Misano از 17 سپتامبر تا 19. بنیاد Automotive Valley همچنین در نمایشگاه اتومبیل بلا در دیترویت از 21 تا 26 سپتامبر شرکت خواهد کرد و این مشارکت ها در اکسپو 2021 دبی در دسامبر به پایان می رسد.

یک نسخه الکترونیکی از برنامه رسمی جشنواره موتور دره 2022 را می‌توانید از اینجا.

منبع: motorsport

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...