پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

تفاوت بزرگ بوگاتی با دیگر ماشین ها / مرد در سایه از یک میلیمتر خطا هم نمی‌گذرد

هالر مه‌یر توضیح می‌دهد: «من باید دلیل این موضوع را پیدا کنم که چرا فاصله بین دو قطعه تنها یک میلیمتر از میزان تعیین‌شده بیشتر شده است. چون این می‌تواند منجر به ایجاد صداهای نامطلوب در سرعت‌های بالا توسط ابرخودروهای ما شود.»

تفاوت بزرگ بوگاتی با دیگر ماشین‌ها / مرد در سایه از یک میلیمتر خطا هم نمی‌گذرد

متخصص اندازه‌شناس بوگاتی در کار خود از ترکیبی از ابزارهای دستی و اسکنرهای سه‌بعدی با دقت ۰.۰۰۵ میلیمتر استفاده می‌کند. اگر او قطعه‌ای را پیدا کند که محل قرارگیری آن با مقادیر تعریف‌شده توسط بوگاتی مطابقت ندارد، وظیفه او بررسی علت اصلی این موضوع است. او سپس یافته‌های خود را با مهندسان بوگاتی در میان خواهد گذاشت تا قطعه را جایگزین کنند یا محل قرارگیری آن را تغییر دهند.

مترولوژیست برای همه مشتریان بوگاتی

متخصص اندازه‌شناس بوگاتی هالر مه‌یر در ادامه می‌گوید: «با این حال، اندازه‌گیری قطعات مختلف و میزان انحراف آن‌ها تنها بخشی از کار من است. بخش دیگری از کار من مربوط به تجزیه و تحلیل داده‌ها برای تضمین و بهبود مداوم استانداردهای کیفی و تضمین عالی بودن ابرخودروهای ما است.»

این خودروساز می‌گوید که سطح مشابهی از دقت در جزئیات و بازرسی دقیق را برای تمام مدل‌های خود اعمال می‌کند، بدون توجه به اینکه آن خودرو یک بوگاتی شیرون معمولی است یا یک نسخه تولید محدود مانند بوگاتی چنتودیه‌چی یا مدل تک لا ویچر نویر. در واقع بوگانی به ازای هر دلار وجهی که بابت خودروهایش از مشتریان می‌گیرد، بهترین خودروها را بالاترین سطح کیفی در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)

مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا