پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

تجربه تکان‌دهنده: گوگل ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیزی را در ارتقای پیکسل 8 پرو با ویژگی ویدیویی «Night Sight» نشان می‌دهد.

گوگل اخیراً سری جدید گوشی‌های پیکسل 8 را معرفی کرد، زیرا به طرز شگفت‌انگیزی دوربین‌های گوشی را بهبود بخشیده است. این پیشرفت‌ها شامل ارتقاء ویژگی «دید در شب» برای عکاسی در شرایط کم نور است.

Pixel 8 Pro نسبت به نسخه قبلی بهبودهای قابل توجهی در تنظیمات دوربین دارد. این گوشی دارای دوربین اصلی جدید، دوربین زاویه باز اضافی و دوربین تله فوتو است.

دوربین پیکسل 8 پرو فناوری هوش مصنوعی را برای بهبود عملکرد خود معرفی می‌کند و امکان ویدیوی فوق‌العاده واضح را فراهم می‌کند. ضبط با استفاده از فناوری HDR+. از پردازنده Tensor G3 برای استفاده از محاسبات تصویربرداری، با بهبود دامنه دینامیکی هر فریم ویدیوی 4K استفاده می‌کند.

Google تأیید می‌کند که فناوری Night Sight Video عملکرد تلفن‌های Pixel 8 Pro را بهبود می‌بخشد و جزئیات و رنگ‌ها را در شرایط کم نور شفاف می‌کند. . علاوه بر این، گوشی جدید Google در این ویژگی عملکرد بهتری از iPhone 15 Pro Max اپل دارد.

ویژگی “Night Sight Video” رنگ های طبیعی را در هر عکس گرفته شده در شرایط کم نور ارائه می دهد. تلفن‌های Pixel 8 Pro در مقایسه با دستگاه‌های Samsung و Sony Xperia از تنظیمات دقیق توزیع رنگ و حساسیت نور پشتیبانی می‌کنند.

Google حالت «قاب هدایت‌شده» را برای ارائه تجربه عکاسی بهتر برای افراد کم‌بینا ایجاد کرده است. “Zoom Enhance” ویژگی بزرگنمایی را با استفاده از فناوری هوش مصنوعی بهبود می بخشد و ویژگی انحصاری Pixel 8 Pro است.

منبع

منبع

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا