• خانه
  • ⬅️
  • خودرو
  • ⬅️
  • بوگاتی اشاره می کند که جانشین Chiron می تواند یک سالون باشد

بوگاتی اشاره می کند که جانشین Chiron می تواند یک سالون باشد

بوگاتی اخیراً در مورد مدلی که جانشین شیرون خواهد شد صحبت کرد و اکنون برخی اخبار منتشر شده است. طبق گزارش جدید Automotive News، این برند لوکس فرانسوی به عنوان مدل بعدی یک سالن چهار در را در نظر گرفته است. ولفانگ دورهایمر، رئیس بوگاتی، طی سخنان خود در حاشیه...

Article

بوگاتی اشاره می کند که جانشین Chiron می تواند یک سالون باشد_6464899789cbf.jpeg

بوگاتی اخیراً در مورد مدلی که جانشین شیرون خواهد شد صحبت کرد و اکنون برخی اخبار منتشر شده است. طبق گزارش جدید Automotive News، این برند لوکس فرانسوی به عنوان مدل بعدی یک سالن چهار در را در نظر گرفته است.

ولفانگ دورهایمر، رئیس بوگاتی، طی سخنان خود در حاشیه نمایشگاه بین المللی خودرو فرانکفورت گفت: “این خودروی چهار در هنوز گم نشده است.”

سال آینده، این شرکت بر روی ارزیابی ایده‌های اولیه مختلف برای خودروهای سوپر اسپرت خود کار خواهد کرد و انتظار می‌رود در سال 2018 تصمیمی در این زمینه گرفته شود و کار مهندسی واقعی مدل جدید چند ماه بعد آغاز شود.

شایان ذکر است که شیرون به مدت هشت سال در خط تولید باقی خواهد ماند که کمتر از دوره 12 ساله ویرون است. بنابراین انتظار می رود مدل بعدی حداکثر در سال 2024 یا 2025 عرضه شود. این مطابق با سیاست شرکت مبنی بر ارائه تنها یک مدل در هر چرخه تولید است.

در حالی که Chiron تمام انرژی خود را از یک موتور احتراق داخلی می گیرد، مدل بعدی ممکن است از موتورهای الکتریکی استفاده کند، زیرا این شرکت هنوز در مورد نسخه نهایی سیستم پیشرانه برای خودروهای آینده خود تصمیم نگرفته است و فکرش به این محدود است. سه گزینه: یک سیستم هیبریدی، یک سیستم تمام الکتریکی، یا فقط یک موتور احتراق داخلی.

هر چه شرکت در تصمیم گیری در مورد کیفیت پیشرانه بیشتر تأخیر داشته باشد، با توجه به پیشرفت سریع در فناوری های سیستم های پیشرانه الکتریکی، احتمال بیشتری برای اتخاذ یک سیستم الکتریکی وجود دارد. دورهایمر گفت: “ما در مورد نوع پیشرانه بر اساس معیارهای عملکرد تصمیم خواهیم گرفت، زیرا این هدف نهایی است که مشتریان ما از ما انتظار دارند. بنابراین لیست قطعات باز است.”

در سال 2009، بوگاتی یک مدل آزمایشی “فست بک سالون” پنج در به نام “16C Gallibiere” با موتور جلو “W16” و ظرفیت 8 لیتر معرفی کرد.

به حال حاضر، بوگاتی می گوید که در حال حاضر یک لیست انتظار برای مدل شیرون دارد که یک دوره چهار ساله کارکرد را پوشش می دهد و از 500 خودرویی که این شرکت قصد تولید آن را دارد، 300 خودرو سفارش داده است. سالانه بیش از 70 دستگاه تولید نخواهد کرد تا سطح کیفی بالایی داشته باشد.

/p>

منبع: motorsport

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست مطالب
more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...