• خانه
  • ⬅️
  • تکنولوژی
  • ⬅️
  • به روز رسانی می 2023 برای Galaxy Tab S7 FE در برزیل و اروپا ارائه می شود

به روز رسانی می 2023 برای Galaxy Tab S7 FE در برزیل و اروپا ارائه می شود

به‌روزرسانی ماه می 2023 برای سری معمولی Galaxy Tab S7 هفته گذشته منتشر شد. اکنون نسخه فن فقط در چند بازار موجود است. جزئیات بیشتر در این پست. سامسونگ اکنون به‌روزرسانی ماه مه 2023 را برای Galaxy Tab S7 FE در برزیل (SM-T735) و اروپا (SM-T733) ارائه می‌کند. تاکنون، به‌نظر...

Article

به‌روزرسانی ماه می 2023 برای سری معمولی Galaxy Tab S7 هفته گذشته منتشر شد. اکنون نسخه فن فقط در چند بازار موجود است. جزئیات بیشتر در این پست.

سامسونگ اکنون به‌روزرسانی ماه مه 2023 را برای Galaxy Tab S7 FE در برزیل (SM-T735) و اروپا (SM-T733) ارائه می‌کند. تاکنون، به‌نظر نمی‌رسد این به‌روزرسانی برای نسخه SM-T736B 5G در دسترس باشد.

در اروپا، این به‌روزرسانی دارای نسخه میان‌افزار T733XXS3CWD1 است، در حالی که کاربران Galaxy Tab S7 FE در برزیل این به‌روزرسانی را با نسخه میان‌افزار T735XXU3CWE1 شناسایی کرد. به‌روزرسانی در برزیل شامل ویژگی‌های اضافی همراه با بهبودهای امنیتی است. مشخص نیست که این به روز رسانی ممکن است شامل چه ویژگی هایی باشد. اما اکنون Galaxy Tab S7 FE از ابزار شگفت‌انگیز Image Clipper بهره می‌برد.

به‌روزرسانی امنیتی مه 2023 آسیب‌پذیری‌ها را در دوشاخه‌ها، مودم‌های Exynos و موارد دیگر برطرف می‌کند. به طور کلی، دارای وصله‌هایی برای بیش از 70 آسیب‌پذیری امنیتی است که در تلفن‌ها و دستگاه‌های سامسونگ کشف شده‌اند.

کاربران Galaxy Tab S7 FE باید بتوانند به‌روزرسانی می 2023 را هنگامی که در دسترس است دانلود کنند. با باز کردن برنامه تنظیمات در رایانه لوحی خود، دسترسی به “به روز رسانی نرم افزار” و ضربه زدن روی “دانلود و نصب” ضربه بزنید.

ما را دنبال کنید tech1new.com به صفحه فیسبوک ما و ما را در توییتر دنبال کنید، یا tech1new.com را به فید اخبار Google خود اضافه کنید  برای دریافت به‌روزرسانی‌های فوری اخبار، بررسی‌های فنی و آموزش‌ها

منبع: tech1new

برچسب ها
0 0 رای ها
به این مطلب امتیاز بدید
اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

فهرست مطالب

more
مقالات بیشتر
Sponsored
مطالب حمایت شده
Comment
آخرین دیدگاه ها
More Similar post
مـــطالب مـشـــابه بیشتر...