پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

به‌روزرسانی Android Auto برای بهبود طراحی Google Maps

Android Auto در طول سال‌ها بهبودهای طراحی متعددی دریافت کرده است، اما بیشتر این بهبودها جزئی بوده‌اند. . به‌روزرسانی‌هایی که پیشرفت‌های عمده‌ای را در Android Auto به ارمغان آوردند، بسیار اندک بوده‌اند. اکنون، Google در حال بهبود طراحی جزئی در Google Maps تا کمی مدرن‌تر به نظر برسد.

همانطور که مشخص شده توسط 9To5Google، Google صفحه ناوبری Maps به‌روزرسانی طراحی را دریافت می‌کند تا اطلاعات کمتر شلوغ شود. زمان تخمینی سفر اکنون پررنگ‌تر است و در بالا ظاهر می‌شود، در حالی که اطلاعات فاصله باقی‌مانده و ETA (زمان تخمینی رسیدن) در زیر آن نمایش داده می‌شود. دکمه‌های توقف ناوبری، مسیرهای جایگزین، جستجوی مکان‌های بیشتر، توقف‌های مسیر، و منوی سه نقطه‌ای برای نمایش گزینه‌های اضافی بدون خط جداکننده‌ای که قبلاً وجود داشت، در زیر قرار گرفته‌اند.

> الف>

در حال حاضر، فقط برخی از افراد ممکن است این طراحی جدید را ببینند، زیرا به نظر می‌رسد به‌روزرسانی سمت سرور است. بنابراین، حتی اگر آخرین نسخه بتا Android Auto (نسخه 10.8) و نقشه های گوگل (نسخه 11.104.0100) را روی گوشی خود نصب کرده باشید، ممکن است طراحی جدید Google Maps را نبینید. کل ترفند طراحی باعث می شود نقشه های گوگل کمی مدرن تر به نظر برسد.

در طول چند ماه گذشته، Google یک نوار کناری نیمه شفاف را معرفی کرده است که دکمه‌های مهمی از جمله تنظیمات، بی‌صدا کردن صداها، جهت‌گیری، بزرگنمایی و کوچک‌نمایی را نمایش می‌دهد. این باعث می شود که طرح در مقایسه با طرح های قبلی کمتر شلوغ به نظر برسد.

منبع: sammobile

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا