پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

به‌روزرسانی ماه نوامبر Google برای پیکسل‌ها با رفع حلقه‌های راه‌اندازی مجدد منتشر شد

به نظر می‌رسد تقریباً هر به‌روزرسانی بزرگ Android که Google فشار می‌آورد، در ابتدا دارای مشکلاتی است، و انتشار Android 14 در ماه گذشته متفاوت نبود. برای برخی از افرادی که چندین حساب کاربری در دستگاه‌های خود داشتند، ممکن است خطای «فضای خالی» وجود داشته باشد یا به‌طور جدی‌تر، دستگاه آن‌ها پس از اعمال به‌روزرسانی در حلقه راه‌اندازی مجدد گیر کند.

حداقل این ایده آل نیست. امروز گوگل به‌روزرسانی اندروید ماه نوامبر را برای پیکسل‌های پشتیبانی‌شده منتشر می‌کند و خوشبختانه باگ ایجاد شده در بالا اکنون برطرف شده است. مشکل در بسیاری از دستگاه‌ها رخ داده است، همانطور که مشخص است: Pixel 6، Pixel 6a، Pixel 6 Pro، Pixel 7، Pixel 7 Pro، Pixel 7a، Pixel Tablet، Pixel Fold، Pixel 8 و Pixel 8 Pro.

Google's November update for Pixels is out with fix for reboot loops

علاوه بر این، به‌روزرسانی همچنین شامل رفع مشکلی است که باعث می‌شود هنگام خاموش شدن صفحه نمایش در شرایط خاص (در Pixel 7 Pro)، فلاش سبز رنگ ایجاد کند، یکی باعث ناپایداری NFC و دیگری باعث بی‌ثباتی سیستم در هنگام برنامه می‌شود. برنامه دیگری را درخواست می‌کند که دیگر نصب نشده باشد، مشکلی که گاهی باعث ناپدید شدن آیکون‌های دسک‌تاپ هنگام باز کردن قفل می‌شود، یکی باعث می‌شود که کاغذدیواری برای دستگاه‌های دارای بریدگی یا سوراخ سوراخ‌دار به هم نخورد، و در نهایت برای مشکلی که باعث تکان‌شدن صفحه در هنگام ثبت نام لمسی می‌شود. نادقیق (در Pixel 8 و Pixel 8 Pro).

Google می‌گوید عرضه یک هفته طول می‌کشد تا به همه دستگاه‌های موجود در طبیعت دسترسی پیدا کند. این در مراحلی است که به حامل و دستگاه بستگی دارد. شماره ساخت جدید UP1A.231105.001 برای Pixel%204a%205G%D8%8C%20Pixel 5، و Pixel 5a 5G، UD1A.231105.004 برای Pixel 8 و Pixel 8 Pro و UP1A.231105.003 برای بقیه دستگاه‌های پشتیبانی‌شده.

منبع

منبع: gsmarena

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا