پیشنهادی فروشگاه فایل کارینت
خبرخوان

بهترین برنامه برای نظارت بر فعالیت فرزندتان در آیفون، پشتیبانی از iOS 17

نظارت بر فعالیت فرزندتان از طریق تلفن در بسیاری از گروه های سنی او بسیار مهم است. این یکی از قوانین آموزشی است که باید در زندگی خود رعایت کنید تا بتوانید فرزند خود را با آن بزرگ کنید. عقل سلیم و اخلاق خوب. شما باید همه چیز را انجام دهید مطمئن شوید که همه چیز به صورت ایمن و مخفیانه نظارت می شود. شما می خواهید تاریخچه سافاری فرزندتان را زیر نظر داشته باشید یا موقعیت تلفن و شماره او را ردیابی کنید یا حتی تماس های او را زیر نظر بگیرید. همه اینها نکات هستند. کاری که هر والدینی باید برای ایمنی و امنیت فرزندش انجام دهد، بنابراین ما یک برنامه عالی برای نظارت بر فعال کردن فرزند خود به راحتی با برنامه عالی MoniMaster برای iOS ارائه می دهیم که می توانید با استفاده از این برنامه با 30 درصد تخفیف دریافت کنید. کد تخفیف 70Sepcial جزئیات چیست؟ با ما همراه باشید.

أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17

فعالیت فرزندتان را با برنامه MoniMaster برای iOS نظارت کنید

MoniMaster برای iOS یکی از برنامه های معروفی است که در نظارت بر فعالیت فرزند شما در دستگاه او تخصص دارد. این برنامه دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها است که به شما کمک می کند. هر iPhone را تحت نظر داشته باشید، بنابراین به شما کمک می کند به فرزندتان و کارهایی که فرزندتان انجام می دهد توجه کنید تا بتوانید اطمینان داشته باشید اینکه فرزند شما کار اشتباهی انجام نمی دهد و به تربیت شما متعهد است و در عین حال همیشه در مورد او اطمینان خاطر داشته باشد و هیچ مشکلی در زندگی او وجود ندارد.این یک برنامه متمایز، سریع و سبک است که شما می تواند به راحتی از آن استفاده کند و مجموعه ای از ابزارها را در اختیار شما قرار می دهد تا پسرتان، کارهایی که در اینترنت انجام می دهد، سایت هایی که بازدید می کند و سایر کارهای مهمی که شما به عنوان یک پدر باید به خاطر امنیت فرزندتان انجام دهید، بررسی کنید. امنیت او را بررسی کنید. تربیت، ارزش‌ها و اخلاق او.

ویژگی‌های برنامه MoniMaster برای iOS

ویژگی های برنامه بسیار و بسیار خوب است، و این چه چیزی برنامه را در مکان مناسبی قرار می دهد تا بسیاری از نکات مربوط به عملکرد آن را پوشش دهد، به عنوان یک برنامه، تلفن فرزند خود را دنبال و نظارت کنید. برنامه MoniMaster برای iOS می تواند همه چیز را در تلفن ردیابی کند، و این چیزی است که ما به طور مفصل در این مقاله ارائه خواهیم کرد. مقاله ویژگی های برنامه چیست؟

مانیتور بیش از 20 نوع فایل

این برنامه می تواند بیش از 20 نوع فایل را به راحتی و بدون مشکل مانیتور و پیگیری کند. در مورد تصاویر و پیام‌ها صحبت می‌کنند، خواه پیام‌های معمولی، پیام‌های پلتفرم رسانه‌های اجتماعی یا فایل‌های رسانه‌ای مختلف. هر چه فرزند شما دانلود کند، برنامه می‌تواند به شما بگوید که آیا این فایل‌ها مشکلی ایجاد می‌کنند یا خیر، و اینکه آیا شما باید مشکلی ایجاد کنند. رفتار کنید یا نه، این چیز خوبی است.

پشتیبانی می کند
أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 1

نظارت بر گوشی بدون نیاز به جیلبریک

شما به راحتی می توانید همه کارهای فرزندتان را بدون نیاز به جیلبریک در گوشی خود نظارت کنید و به همه داده های او دسترسی خواهید داشت. و شما به تمام اطلاعات و برنامه های ثبت شده دسترسی خواهید داشت، این به شما تضمین می کند که هیچ کس بدون دخالت شما به این داده ها یا این اطلاعات دسترسی نخواهد داشت، و هیچ کس دیگری به طور کلی حساب را نظارت نخواهد کرد.


أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 2

ذخیره همه داده ها در یک رایانه محلی

اگر می خواهید داده های فرزندتان را در زمان دیگری مشاهده کنید، یا می خواهید آنچه را که او در زمانی که شما آزاد بودید، بخوانید، می توانید از برنامه برای آن استفاده کنید. جایی که می‌توانید همه داده‌ها، اطلاعات و فایل‌های مختلف را به رایانه خود صادر کنید، بنابراین می‌توانید در هر زمانی که خواستید به آنها دسترسی داشته باشید.


أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 3

نه گران قیمت و با خدمات مشتری عالی

این برنامه اصلا گران نیست. قیمت آن ارزان و مناسب برای همه کاربران است. بنابراین نیازی به سرقت از بانک نخواهید داشت. این اپلیکیشن را بخرید ما در مورد 9.16 دلار در ماه صحبت می کنیم که عدد کمی است. با توجه به ویژگی ها و اضافات فوق العاده ای که این اپلیکیشن ارائه می دهد، خود اپلیکیشن خدمات بسیار خوبی به مشتریان دارد و همیشه برای پشتیبانی فنی و راه حل های مشکلات اپلیکیشن در دسترس است. در صورت وجود.

چگونه برنامه را نصب کنیم؟

ما به شما توضیح خواهیم داد که چگونه برنامه را نصب کنید. برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید تا بتوانیم برنامه جدید نظارت بر فعالیت فرزند شما را نصب کنیم. بدون مشکل، بدون مشکل در استفاده و بدون هیچ بحرانی. مراحل را دنبال کنید

 • اولین مرحله ایجاد یک حساب کاربری جدید است
  • وارد سایت ثبت نام شوید و از آنجا روی دکمه ثبت نام حساب جدید کلیک کنید تا حساب ایجاد شود
 • مرحله دوم این است که برنامه را دانلود و نصب کنید
  • پس از ثبت نام وارد وب سایت شوید
  • لیست محصولات من را انتخاب کنید
  • روی دکمه Setup Guide کلیک کنید تا به توضیحات نصب وارد شوید

 • أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 4

  • مرحله سوم تأیید این است که همه چیز کار می کند
   • پس از اتمام نصب، روی دکمه تأیید تنظیم کلیک کنید
   • در اینجا می توانید تأیید کنید که همه داده‌های مورد نیاز را ردیابی کرده‌اید، چه WhatsApp، پیام‌ها، تماس‌ها یا دیگران
   • شما می‌توانید با فشار دادن دکمه صادرات، گزارشی ایجاد کنید و به راحتی آن را استخراج کنید.


  أفضل تطبيق مراقبة نشاط طفلك على الايفون داعم iOS 17 5

  توضیحات ویدیویی

  چرا ما MoniMaster را برای برنامه iOS ترجیح می دهیم؟

  دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود در سفر به برنامه، یک برنامه را بر برنامه دیگر ترجیح دهیم. در جستجوی بهترین برنامه برای نظارت بر فعالیت فرزندتان در خارج از کشور ما چندین فاکتور را برای انتخاب برنامه ایده آل در نظر گرفتیم. چه چیزی این برنامه را بهتر از سایرین می کند؟ MoniMaster برای iOS نسبت به بقیه مزیت دارد اپلیکیشن یکی از اپلیکیشن های ساده ای است که برای مقابله با آن نیاز به دانش قوی نیست، بلکه کار تا حدودی آسان است و سخت نیست، با این تفاوت که قیمت اپلیکیشن بسیار متمایز است، اپلیکیشنی است که گران نیست و برای خرید یا اشتراک به پول زیادی نیاز نخواهد داشت. در هر صورت، ارائه خدمات عالی و دسترسی آسان به خدمات مشتری برای حل هر گونه مشکلی که ممکن است با برنامه و هرگونه سؤال در مورد آن پیش بیاید.

  بهترین برنامه برای نظارت بر فعالیت فرزند شما

  پس از سفر در توضیحات ما در مورد این برنامه کاربردی MoniMaster برای iOS یکی از بهترین برنامه ها برای نظارت بر فعالیت فرزند شما است و این کار را انجام می دهد. به شما کمک می کند تا کارهای فرزندتان و صفحات، وب سایت ها و فایل های تلفنش را پیگیری کنید. این به شما کمک می کند فرزندتان را تربیت کنید و مطمئن شوید که همه چیز در مورد فرزندتان متناسب با طبیعت او و متناسب با تربیت شماست. ، بنابراین سعی کنید برنامه را دانلود کنید، نظارت بر فعالیت فرزندتان اشتباه نیست، مهم این است که او را بدون مراقبت رها نکنید.

امتیاز بدید
‫0/5 ‫(0 نظر)
مشاهده بیشتر

تحریریه کارینت

مطالب فناوری، آموزشی، ترفند های وب و موبایل و کلی مطلب دیگه رو در وبلاگ کارینت دنبال کنید :) | ما را در تلگرام دنبال کنید (@karynet)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا